Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Środy z Orange" i druga pizza gratis z telefonu

"Środy z Orange" i druga pizza gratis z telefonu

Q! 15 Lipca 2011 12:02

0 0

Orange udostępnił bezpłatnie aplikację "Środy z Orange" na najpopularniejsze platformy mobilne. Dzięki niej użytkownicy mogą m.in. zamówić kod na dwa bilety w cenie jednego.

Aplikacja "Środy z Orange" pozwala na dostęp do repertuarów kin, zwiastunów filmów, możliwość zamówienia kodu na dwa bilety w cenie jednego oraz rezerwacji konkretnych miejsc na sali kinowej.




Ponadto w restauracjach Pizza Hut w całej Polsce kinomaniacy mogą dostać drugą pizzę na wynos w prezencie. Więcej o akcji "Środy w Orange" pisaliśmy w tej wiadomości.

Aplikację pobrać można z Orange World, Apple App Store, Android Market oraz BlackBerry App World.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2011-07-15 12:14:13

    No i takie aplikacje mi się podobają. Dobry ruch, czekam jeszcze na jakiś program na iOS (na andka ma być chyba niedługo) do zarządzania kontem w Play...

  • 0

    2. ~Yoss  2011-07-15 12:17:01  host: srv2.energostal.pl

    A dlaczego są widoczne tylko kina w Warszawie?

  • 0

    3. ~  2011-07-15 12:18:24  host: z25-03.opera-mini.net

    w Play mam lepiej HTC Days

  • 0

    4. ~  2011-07-15 12:29:00  host: z32-12.opera-mini.net

    ale sie najem:)

  • 0

    5. ~K  2011-07-15 12:31:42  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @2 Pytanie retoryczne... :)

  • 0

    6. ~zabroniony  2011-07-15 12:47:37  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Ta aplikacja jest do bani jeżeli chodzi o BB. Kto tworzy aplikacje ktore nie chodza po BIS? Bezsensu.

  • 0

    7. ~  2011-07-15 13:05:30  host: 77-255-174-115.adsl.inetia.pl

    Jak mogą to tak próbują klienta zatrzymać. Nie powiem, bo oferta ciekawa i wiele osób skorzysta, lecz nie mogliby dać lepsze oferty telefoniczne? Najbardziej brakuje mi długich ważności konta za doładowanie. Kiedyś jak ceny były 1.60 zł za min i to z naliczaniem min. to kasa szybko znikała. Teraz ceny spadły i często kasa zostaje. Jak to się nie zmieni to czas zmienić operatora.

  • 0

    8. ~  2011-07-15 13:37:42  host: z05-06.opera-mini.net

    na Play

  • 0

    9. ~hantel  2011-07-15 13:51:09  host: cov90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dawno nie widzialem takich "naturalnych" wyopwiedzi jak 7 i 8. ;) Srody z Orange bardzo fajne. Korzystalem kiedy moglem, jeszcze zanim byla znizka na PH. Teraz to raczej bym jadl niz ogladal. :)

  • 0

    10. ~  2011-07-15 15:23:50  host: 77-254-5-178.adsl.inetia.pl

    Pizzę wolę jeść z talerza a nie z telefonu. Ewentualnie z kartonu, gdy talerza nie ma pod ręką.

  • 0

    11. ~  2011-07-15 17:12:15  host: t19-11.opera-mini.net

    Powinni zdecydowanie dawać więcej za darmo, najlepiej wszystko, i zrobić ważność konta 5zł na rok albo 2 lata, zgadzam się z jojo absolutnie

  • 0

    12. ~baboso  2011-07-15 17:21:50  host: 89-78-160-229.dynamic.chello.pl

    to jakaś bzdura, najpopularniejszym systemem pozostaje w PL Symbian, a tu go nie ma, po co więc wypisywać takie banialuki?

  • 0

    13. ~  2011-07-15 17:23:41  host: bey194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już naprawdę nie wiedzą czego się czepić... Ale gratuluję psychologii klienta: Polaczek to właśnie taki sęp, co zawsze poleci na gratisy, nawet jeśli go stać na tę pizzę za 20 czy 30 zł...

  • 0

    15. ~  2011-07-15 20:32:09  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    @14, a może przestałbyś odwracać kota ogonem? Akurat ja podpisałbym się pod tym co napisał @13, zgadzam się również z tym co napisał @7. Mnie też stać na dodatkową pizzę (btw. liczyłeś kiedyś ile kosztuje zrobienie takiej pizzy?), a takie "promocje" niech se orandż wsadzi. Niech dadzą lepszą ofertę niż mam w fioletowej sieci to pomyślę nad przeniesieniem numeru za rok.

  • 1

    16. ~artug  2011-07-15 20:41:06  host: system8589175106.mtvk.pl

    @14 W przeciwieństwie do ciebie nie odwracam kota ogonem. To jest wiadomość o dalszym ciągu (rozwinięciu) promocji "Środa z Orange". Korzysta z tego wiele osób i są zadowolone, teraz pojawiło się kolejne udogodnienie. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania. To nie jest informacja o nowych stawkach czy taryfach. Tylko tyle w tym temacie.

  • 0

    17.  2011-07-17 01:36:21

    I niestety aplikacja jest tylko w PL AppStore. A co z tymi, którzy mają konto założone na US?

  • 0

    18.  2011-07-18 10:59:44

    @7, 8: O matko najświętsza - a kto ci broni zmienić operatora nawet w tej chwili? Czemu tegonie zrobisz tylko płaczesz po forach, odgrażasz się, jakbyś był nie wiadomo jak strategicznym klientem... Gwaranmtuje ci, że nikt w orange nie będzie za tobą płakał, jesli przejdziesz do fresha i będziesz raz na rok 5 PLN doładowywał... Sory, strasznie mnie wkurzaja takie pogrózki, jakbyście liczyli, że sam prezes Centertelu po tym do was przyjedzie i będzie na kolanach błagal, byście zostali w tej staci...

  • 0

    19.  2011-07-23 22:15:03

    A w Heyah można było w kinie dostać popcorn za darmo. Ciekawe czy promocja jeszcze jest ;)

Dodaj swoją opinię