Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Środy z Orange bez limitowania kodów

Środy z Orange bez limitowania kodów

LuiN 15 Grudnia 2011 11:28

0 0

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, zmienia się zasada działania akcji promocyjnej Środy z Orange. Sieć zniosła tygodniowy limit SMS-ów.

Tym razem nie w Cinema City, lecz w Multikinie zrealizować będziemy mogli kod SMS, uprawniający do zakupu 2 biletów w cenie jednego.

Nowością jest brak limitów na kody, objęcie promocją również filmów wyświetlanych w technologii 3D oraz 15-proc. rabat na zakupy w kinowych barach.




Od teraz jedynym ograniczeniem będzie liczba miejsc w kinach. Żeby dostać kod wystarczy wysłać z numeru sieci Orange SMS o treści FILM pod numer 241.

W niecałe 3 lata klienci Orange pobrali łącznie 2,88 mln kodów, a wykorzystali 1,54 mln z nich, co daje łącznie 3,08 mln sprzedanych biletów. Najwięcej "środowiczów" wybrało się na komedię "Och Karol 2" i "Incepcję" - w obu przypadkach ponad 100 tys. Nowa umowa z Multikinem obowiązuje do końca 2014 roku.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2011-12-15 11:46:29

    A co z Pizza Hut?

  • 1

    4. ~westen  2011-12-15 11:46:51  host: 153.19.143.49

    Oferta wchodzi od nowego roku, obecnie promocja jest według starych zasad

  • -1

    5.  2011-12-15 11:49:21

    bump "Liczba dostepnych kodow na najblizsza Srode z Orange zostala wyczerpana. Zapraszamy na Srode z Orange w nastepnym tygodniu."

  • 0

    6. ~BKX  2011-12-15 11:57:21  host: gw.bc.lnet.pl

    Wysyłałem wczoraj 15 po północy, tez już nie było, pewnie muszą podgrać nowy system. Problemem kodów od września tego roku (przynajmniej w Łodzi) było ich straszne ograniczenie, bo wcześniej można było dostać nawet w sobotę. Ostatnio kody były dostępne tylko dla tych, co wysłali kilka sms'ów i zrobili to w przedziale czasowym 23:59 - 00:01 z środy na czwartek. Przed chwilą wysłałem ponownie, zobaczymy czy coś przyjdzie.

  • 0

    7. ~dareus  2011-12-15 12:12:05  host: 195.14.4.43

    Od jakiegoś miesiąca SMS wysyłany 00.01 juz był SMSem wysłanym zbyt późno, więc juz chyba nie ma co próbować. nowa oferta jest od stycznia, więc jeszcze te dwa tygodnie przepękam. Też chętnie dowiedziałbym się, co z PIZZA HUT, bo lubiłem korzystać z obu kodów jednego wieczoru. :-)

  • 0

    8. ~  2011-12-15 12:20:36  host: z31-04.opera-mini.net

    @mi80. A co głodny jesteś? A piwa byś nie chciał? Nie wiem ile to kosztuje sieć Orange ale jestem zdecydownie przeciw takiemu rozdawnictwu. Bilety, pizza. Po co oni to robią przecież tylko na tym tracą bo cwaniacy mają startery tylko żeby dostać drugą pizzę lub drugi bilet gratis a wcale nie korzystają z ich usług a teraz przy dwuletniej ważności konta to zupełnie nie rozumiem ich działań.

  • -1

    9. ~  2011-12-15 12:20:57  host: 178-37-3-103.adsl.inetia.pl

    wysłałem równo o północy i też się spóźniłem

  • 0

    10. ~  2011-12-15 12:59:49  host: z46-08.opera-mini.net

    Nikt na tym nie traci. Środy to dni gdzie sale kinowe są normalnie puste, a taka akcja pozwala zachęcić głównie młodych do tego by zajść do kina. Co więcej, to są klienci którzy gdyby nie te kody to pewnie w ogóle by nie poszli na jakiś średni film, a tak to kino zarobi nawet na słabych produkcjach. Pod tym kątem jest to na pewno dobra akcja dla obu stron.

  • 0

    11.  2011-12-15 13:19:23

    spox, że postanowili coś z tym zrobić, bo było trochę zamieszania wokół tych kodów. A wiadomo, przed świętami więcej czas pewnie im zajmuje wymyślanie nowych promocji i modyfikacja starych ofert (abo, net mobilny).

  • 0

    12. ~  2011-12-15 13:26:25  host: 77-255-167-20.adsl.inetia.pl

    Nie będzie limitów, nie będzie cwaniaczków co wysysali kody i chcieli na tym zarabiać. Dobry ruch ze strony Orange.

  • 0

    15.  2011-12-15 13:46:18

    Wow... nielimitowana ilość kodów została wyczerpana - tylko w Orange. A już miałem nadzieję że nie trzeba czekać do pięciu sekund po północy aby otrzymać kod (ostatnio o 00:02 nie było już kodów).

  • 0

    16. ~Oświecony  2011-12-15 13:58:30  host: z26-03.opera-mini.net

    Szkoda tylko, że do multikina mam daleko, a cinema city było pod nosem. Trudno, trzeba będzie zajrzeć do sklepu internetowego "torrent", mają dobre promocje.

  • 0

    17. ~  2011-12-15 14:03:17  host: z41-10.opera-mini.net

    Śmieszy mnie to jak to wszyscy mają cc pod nosem a Multikina nie :) ludzie, przestańcie marudzic i się żalic bo dyche na bilecie zaoszczędzicie...

  • 0

    18.  2011-12-15 14:48:32

    tak naprawdę ważne jest teraz co z pizza hut bedzie. Bo po kinie lub przed na obiadzik fajnie było wpaść. Powiem więcej co środa jadłem pizze ale do kina to niekoniecznie.

  • 0

    19. ~lukasz  2011-12-15 14:56:32  host: blacksea.orkafilm.com.pl

    ja wysylalem ostatnio o 0:06 a odpowiedz dostalem dopiero o 0:54 :) ze brak kodów oczywiście :)

  • 0

    20. ~maxmontana  2011-12-15 15:27:02  host: public-gprs15998.centertel.pl

    Niestety rzecznik pisze że Pizza Hut nie będzie, oferta do bani :-(

  • 0

    21. ~  2011-12-15 15:33:16  host: z19-06.opera-mini.net

    @dRkAnE 15 a ty to cytaty i pisaty jesteś bo wg mnie to absolutnie. @demon to już nie pojesz sobie pizza się skończyła na szczęście.

  • 0

    22. ~  2011-12-16 01:19:34  host: z47-13.opera-mini.net

    Może teraz dadzą burger kinga?

  • 0

    23. ~  2011-12-16 16:33:40  host: host195.164.metrointernet.pl

    Moim zdaniem i tak nie ma co narzekać. Pod względem dodatkowych akcji Orange robi bardzo dużo- od akcji Środy z Orange.. po Orange Warsaw Fetiwal. Jeśli chodzi zmiane kina, to przecież Multikino jest w większości duzych miast (podobnie jak Cinema City). Pozostaje jeszcze czekać na dodatkowe możliwości w ofertach. Chyba, że już coś się pojawiło?

  • 0

    24. ~  2011-12-16 17:45:51  host: 212.160.172.70

    Szkoda, ze w Lublinie nie ma Multikina.

Dodaj swoją opinię