Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sprzętowe bramki Skype

Sprzętowe bramki Skype

WitekT 5 Stycznia 2006 10:11

0 0

Skype podpisało umowy z producentami sprzętu elektronicznego, które mają na celu ułatwienie użytkownikom prowadzenie rozmów przez Internet. Poprzez współpracę z tymi firmami Skype wzbogaca wybór produktów, które czynią Skype łatwym w obsłudze.

Ogłoszenie o nowych produktach nastąpiło na dwa dni przed mającymi się odbyć w Las Vegas Międzynarodowymi Targami Elektroniki Użytkowej (Consumer Electronics Show - CES) w których Skype weźmie udział.

Nowe produkty Skype:

Creative Skype Internet PhonePLUS – telefon stacjonarny, który pozwala na prowadzenie darmowych rozmów przez Internet bez używania komputera,

D-Link Skype USB Phone Adapter (DPH-50U) – adapter Skype pozwalający na korzystanie ze Skype przez tradycyjny telefon,

KODAK Photo Voice – wersja beta pierwszego certyfikowanego przez Skype serwisu online do dzielenia się zdjęciami. Do ściągnięcia bezpłatnie ze strony Kodakgallery.com/photovoice,
Panasonic – bezprzewodowy telefon ze wspólnym interfacem Skype, pozwalający na wykonywanie i odbieranie tradycyjnych rozmów oraz rozmów Skype.

Skype oraz jego partnerzy – od sieci detalicznych takich jak RadioShack do producentów sprzętu takich jak Creative i Panasonic – rozpowszechniają telefonię internetową szybciej niż można się było tego spodziewać. Przenosząc Skype z biurka komputerowego do innych sprzętów elektronicznych np. telefonów, darmowe usługi Skype stają się przystępniejsze i trafiają do szerszego grona rozmówców - powiedział Will Stofega, Research Manager w dziale usług VoIP firmy doradczej IDC.

Nowe partnerskie produkty ułatwią korzystanie ze Skype. Użytkownicy będą mogli wykorzystywać np. telefony bezprzewodowe do prowadzenia rozmów Skype z dala od biurka, będą mogli zmieniać między darmowymi połączeniami Skype a połączeniami tradycyjnymi, oraz korzystać z prostoty Skype na zwykłych telefonach przez łącze USB. Zwykli użytkownicy i biznesowi użytkownicy Skype mają teraz większy wybór narzędzi do korzystania z usług Skype.

Rozwijająca się sieć partnerów Skype w branży elektroniki użytkowej dostarcza użytkownikom Skype innowacyjnych i prostych w obsłudze produktów oraz umacnia rynek telefonii internetowej - powiedział James Bilefield, wiceprezes Skype ds. rozwoju biznesu.

Certyfikowane produkty Skype dostępne są na stronie skype.com/store, oraz wybranych sieciach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Źródło tekstu: Skype     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~wlo  2006-01-05 11:17:03  host: atc18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast do Polski sprowadzać technologię, oni gdzieś w Stanach czy na Zachodzie pokazują.
    Przecież Polacy najwięcej i najczęściej korzystają ze Skype'a! Te urządzenia powinny być u nas przebojem!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet