Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sprzętowe bramki Skype

Sprzętowe bramki Skype

WitekT 5 Stycznia 2006 10:11

0 0
Skype podpisało umowy z producentami sprzętu elektronicznego, które mają na celu ułatwienie użytkownikom prowadzenie rozmów przez Internet. Poprzez współpracę z tymi firmami Skype wzbogaca wybór produktów, które czynią Skype łatwym w obsłudze.Ogłoszenie o nowych produktach nastąpiło na dwa dni przed mającymi się odbyć w Las Vegas Międzynarodowymi Targami Elektroniki Użytkowej (Consumer Electronics Show - CES) w których Skype weźmie udział.

Nowe produkty Skype:

Creative Skype Internet PhonePLUS – telefon stacjonarny, który pozwala na prowadzenie darmowych rozmów przez Internet bez używania komputera,

D-Link Skype USB Phone Adapter (DPH-50U) – adapter Skype pozwalający na korzystanie ze Skype przez tradycyjny telefon,

KODAK Photo Voice – wersja beta pierwszego certyfikowanego przez Skype serwisu online do dzielenia się zdjęciami. Do ściągnięcia bezpłatnie ze strony Kodakgallery.com/photovoice,

Panasonic – bezprzewodowy telefon ze wspólnym interfacem Skype, pozwalający na wykonywanie i odbieranie tradycyjnych rozmów oraz rozmów Skype.

Skype oraz jego partnerzy – od sieci detalicznych takich jak RadioShack do producentów sprzętu takich jak Creative i Panasonic – rozpowszechniają telefonię internetową szybciej niż można się było tego spodziewać. Przenosząc Skype z biurka komputerowego do innych sprzętów elektronicznych np. telefonów, darmowe usługi Skype stają się przystępniejsze i trafiają do szerszego grona rozmówców - powiedział Will Stofega, Research Manager w dziale usług VoIP firmy doradczej IDC.

Nowe partnerskie produkty ułatwią korzystanie ze Skype. Użytkownicy będą mogli wykorzystywać np. telefony bezprzewodowe do prowadzenia rozmów Skype z dala od biurka, będą mogli zmieniać między darmowymi połączeniami Skype a połączeniami tradycyjnymi, oraz korzystać z prostoty Skype na zwykłych telefonach przez łącze USB. Zwykli użytkownicy i biznesowi użytkownicy Skype mają teraz większy wybór narzędzi do korzystania z usług Skype.

Rozwijająca się sieć partnerów Skype w branży elektroniki użytkowej dostarcza użytkownikom Skype innowacyjnych i prostych w obsłudze produktów oraz umacnia rynek telefonii internetowej - powiedział James Bilefield, wiceprezes Skype ds. rozwoju biznesu.

Certyfikowane produkty Skype dostępne są na stronie skype.com/store, oraz wybranych sieciach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Źródło tekstu: Skype     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~wlo  2006-01-05 11:17:03  host: atc18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast do Polski sprowadzać technologię, oni gdzieś w Stanach czy na Zachodzie pokazują.
    Przecież Polacy najwięcej i najczęściej korzystają ze Skype'a! Te urządzenia powinny być u nas przebojem!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-87-73-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet