Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sprzedaż Ery coraz bliżej

Sprzedaż Ery coraz bliżej

WitekT 1 Grudnia 2004 11:08

0 0

Trybunał Arbitrażowy w Wiedniu poinformował Deutsche Telekom, Elektrim i Vivendi, że w tym tygodniu ogłosi ostateczne stanowisko odnośnie tego, czy Elektrim miał prawo przenieść udziały Polskiej Telefonii Cyfrowej do Elektrimu Telekomunikacji.
Wyrok jest już uzgodniony, ale brakuje pod nim podpisów wszystkich arbitrów. Jeżeli sąd nie zakwestionuje transakcji, to tempa powinny nabrać rozmowy na temat sprzedaży udziałów PTC. 51% pakiet akcji największego w kraju operatora komórkowego chce przejąć DT. Dzięki transakcji Elektrim uzyska pieniądze na spłatę około 450 mln euro zobowiązań wobec obligatariuszy. Niedawno wyrazili oni zgodę na transakcję. Uchwała w tej sprawie ważna jest jeszcze przez dwa tygodnie.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-216-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet