Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sprzedawcy zostali, celebrytów zastąpiły smartfony [wideo]

Sprzedawcy zostali, celebrytów zastąpiły smartfony [wideo]

WitekT 3 Czerwca 2013 17:04

5 5
Play opublikował nowe reklamy swoich ofert. Sprzedawcy pozostali, a gwiazdami stały się smartfony.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 38
  • 2

    21. ~  2013-06-03 20:45:03  host: ip-151-248-47-74.free.aero2.net.pl

    Kolejna zrzynka, tym razem z T-debile... A ile kasy poszło na tych pajaców, którzy nic sobą nie reprezentują a zarabiają na debilnej mordzie?

  • 0

    23. ~  2013-06-03 20:48:39  host: 212.80.226.66

    20@ bo nie każdy jest księgowym który liczy każdą złotówkę, a zakup osobno abonamentu i telefonu w firmie to nie lada wyzwanie, zresztą KGHM sprzedaje teraz swoje auta osobowe i co? każde z największym silnikiem benzynowym i w automacie, gdyby tak patrzeli jak Ty to kadra kierownicza powinna jeździć oszczędnymi dieslami....

  • 0

    24. ~  2013-06-03 21:07:17  host: v39-15.opera-mini.net

    23,ciekawe jakby patrzyli gdyby kupowali te auta za swoje pieniądze i bez wliczania w koszty firmy

  • 0

    25. ~Nokia  2013-06-03 22:07:43  host: ip-78-30-122-26.free.aero2.net.pl

    Szkoda, że sieć Play skupia się tylko na Abo, nie da lepszej oferty na kartę od nju mobile powiedzmy 5 gr / SMS i 10 gr / minuta.

  • 0

    26. ~O$$a  2013-06-04 00:57:21  host: 176.122.226.138

    Play był w Hotelu Oss@ i Gagnam Style.

  • 0

    27. ~Patrz  2013-06-04 00:58:04  host: 176.122.226.138

    http://www.youtube.com/watch?v=lyhUKeA3GXU

  • 0

    28. ~Nick  2013-06-04 03:36:42  host: bzw122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale oszustwo, w drugiej reklamie "s" jest tak małe że ledwo widać, że niby to ma być nowy smartfon od htc. Tego się po Play nie spodziewałem.

  • 0

    29.  2013-06-04 07:22:15

    @ 17 - radzę dokładniej się przyjrzeć lub zrobić stop-klatkę gdy ta kobita jest na ścianie. Co tam zobaczysz? Panią rozkraczoną i tę samą spódniczkę mini (a nie spodenki).

  • 0

    31. ~  2013-06-04 07:30:09  host: addv251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29, radze przelaczyc na YT, zwiekszyc jakosc, zatrzymac odtwarzanie i poprosic jakas kobiete o opinie, bo jesli widzisz tam spodnice, pozostaje ci sie rozpedzic, i strzelic baranka w te sama sciane, na ktora wspina sie Basia :)

  • 0

    32. ~Gal  2013-06-04 09:25:19  host: kzf94.internetdsl.tpnet.pl

    29 ma racje, to jest spódnica. Jak się przyjrzeć, to widać trochę prawego uda na wysokości gdzie twoim zdaniem powinna być nogawka

  • 0

    33. ~ryk  2013-06-04 09:29:17  host: ptcnat.t-mobile.pl

    28. to nie jest oszustwo - to oficjalna nazwa telefonu http://www.htc.com/pl/smartphones/htc-one-s/

  • 0

    34. ~  2013-06-04 10:15:38  host: staticline-31-183-106-187.toya.net.pl

    plej powoli schodzi z pola widzenia... kierunek obrany i do nie zobaczenia... a i zabierzcie swoje nadajniki z Polski... oppppsssss sorry pomyliłem się, przecież ich nie macie...

  • 0

    35. ~  2013-06-04 10:27:24  host: 93.154.149.230

    Czarno widzę przyszłość Play, pewnie ktoś go kupi. I na pewno nie wybieli jej obrzydliwo biały wystrój salonów, które wyglądają jak... rzeźnia.

  • 0

    36. ~  2013-06-04 11:02:10  host: public-gprs560313.centertel.pl

    @35 Ty dużo wiesz... Pomieszczenia bez klamek też są na biało. Może stąd to poczucie estetyki.

  • 0

    37. ~  2013-06-04 13:14:11  host: adiz210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak by ich kupił jakiś światowy gigant nie mam nic przeciwko, ktoś spoza naszej W3 .

  • 0

    38. ~  2013-06-04 14:09:58  host: torland1-this.is.a.tor.exit.server.torland.is

    @37 LOL Orange i T-mobile to "światowi gianci" A poza tym nie ma już W3 - jest W4 - sprawdź udziały rynkowe w klientach... No

  • 0

    39. ~...  2013-06-04 17:08:09  host: 213-241-95-251.ip.netia.com.pl

    @23 Nie wiem co maja samochody (nie auta) do zakupu nowego gadżetu, ale nie wnikam w Twoje wizje.

  • 0

    40. ~  2013-06-04 22:30:27  host: edq47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kierować się reklamą przy wyborze oferty? To chore jest. Nigdy tak nie robię. Reklamy są dla idiotów.

  • 0

    41.  2013-06-04 22:34:09

    40, welcome in the real world ;p

  • 0

    42. ~  2013-06-04 22:37:36  host: 37.152.24.157

    "TO the real world" jak już ;-)

Dodaj swoją opinię