Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sprzątanie Świata z Ideą

Sprzątanie Świata z Ideą

WitekT 15 Września 2004 16:10

0 0

W najbliższy piątek, 17 września, po raz jedenasty, ruszy ogólnopolska kampania Sprzątanie Świata pod hasłem Ekologicznie poproszę!. PTK Centertel, operator sieci Idea, wieloletni partner akcji, zaprasza do Pomiechówka na koncert inaugurujący kampanię. Dla uczestników wielkiego sprzątania świata zaśpiewa m.in. Justyna Steczkowska.

We wrześniu, jak co roku przez ostatnich dziesięć lat, wolontariusze wszystkich miast i miasteczek w Polsce rozpoczną sprzątanie okolic, w których mieszkają. Zapoczątkowana w Austrii kampania Clean Up the World stała się lekcją ekologicznego uświadamiania dzieci i młodzieży, ponieważ to właśnie one najliczniej angażują się w akcję. Aktywny udział Polskiej młodzieży w akcji jest możliwy dzięki przychylności przedstawicieli wszystkich szczebli oświaty: od nauczycieli, którzy wraz z uczniami porządkują ulice i skwery miast, po Ministra Edukacji Narodowej, jednego z patronów kampanii.
PTK Centertel, wieloletni partner Fundacji Nasza Ziemia, koordynatora kampanii Sprzątanie świata – Polska i tym razem włączył się do akcji. Dzięki temu zaangażowaniu tegoroczny program Ekologicznie poproszę! zyskał wyjątkowy charakter i rozmach. 17 września w Pomiechówku, trzydniowe sprzątanie rozpocznie Recykling Festiwal koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej Justyny Steczkowskiej, sponsorowany przez Ideę. Na uczestników czekają liczne atrakcje m.in. prezentacja fotografii, malarstwa i rzeźby inspirowanych naturą.

Koncert inauguracyjny, podobnie jak koncert finałowy, który odbędzie się 19 września w Gdyni, stanowić będą swego rodzaju podziękowanie dla uczestników akcji za chęci i pracę przy tworzeniu nowej jakości życia. Kampania ekologiczna, jaką jest Sprzątanie świata dąży do budowania proekologicznych postaw, odpowiedzialnego zachowania oraz dalekowzrocznego oceniania konsekwencji działań podejmowanych dziś. Wsparcie, jakiego Idea udzieliła Fundacji pozwoliło, aby hasło "Ekologicznie poproszę!" dotarło do szerokiego grona osób, które mamy nadzieję, dzięki udziałowi w akcji zaczną postrzegać ekologię nie tylko jako problem globalny, rozwiązywany na poziome międzynarodowym lecz jako kwestę lokalną, dotykającą nas każdego dnia – o zaangażowaniu firmy w akcję mówi Sławomir Skrodzki, Prezes Zarządu PTK Centertel.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mako  2004-09-16 10:44:00  host: dmk42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    idea innym frontem idzie bo cos w ofercie jej nie wypala

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-08-19 07:45:59

Wolę więcej RAMu


~wacek krowi placek | 2018-08-19 07:12:58

Nie gram, nie interesuje mnie ten temat.


~aaa | 2018-08-19 06:30:51

@17 Nie martw sie. Kaźda prostytutka to doświadcza. Ogłaszaj sie cześciej.


~Niezgodna69 | 2018-08-19 06:00:50

Dostałam orgazmu


~oj | 2018-08-19 03:01:01

nie zagram, bo nie chcę

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet