Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Spróbuj za darmo" – nowy program w sieci Era

"Spróbuj za darmo" – nowy program w sieci Era

sirmark 4 Października 2005 17:35

0 0

Użytkownicy sieci Era i Tak Tak, którzy dotychczas nie korzystali z serwisów Era Omnix, mogą teraz skorzystać z nich bezpłatnie w ramach programu "Spróbuj za darmo".

Przetestować można w ten sposób grę Java, kolorową kartkę MMS, czy wprowadzoną w maju br. usługę "Granie na czekanie", która zastępuje tradycyjny sygnał oczekiwania na połączenie wybranym utworem muzycznym. Dostępne są również darmowe prenumeraty MMS-owe z wiadomościami z kraju i ze świata oraz SMS-y z informacjami o pogodzie, wydarzeniach sportowych i kursach walut.

Dla osób, które wysyłają dużo SMS-ów i MMS-ów uruchomiono z kolei nową bramkę multimedialną, umożliwiającą darmowe korzystanie z tych usług. Użytkownicy Simextra mogą natomiast otrzymywać aktualne informacje muzyczne.
W zależności od usługi, bezpłatne testowanie trwać może nawet miesiąc.

Wybrane punkty z regulaminu promocji:

1. Program "Spróbuj za darmo" obejmuje następujące usługi:
1.1. Usługi związane z przesyłaniem danych: darmowa pula 3 MB WAP, darmowa pula 10 MB (WAP i Internet), darmowa pula 20 MMS, darmowa paczka 180 minut na Hotspot oraz
1.2. Usługi informacyjne, rozrywkowe i poszerzające możliwości komunikowania się: Prenumeraty, Subskrypcje, Tapety, Granie na Czekanie, Bramka Multimedialna, Foto Album, Fotoblog.
Usługi, wymienione w pkt 1.1 są aktywowane wyłącznie za pośrednictwem konsultanta sieci Era ; usługi wymienione w pkt 1.2 są aktywowane przez Odbiorcę, o którym mowa w pkt 3 poniżej za pośrednictwem Era Omnix (WAP lub WWW)
,,Usługi oferowane w Programie "Spróbuj za darmo" dają Odbiorcy możliwość korzystania z nich w pewnym zakresie nieodpłatnie, a po wyczerpaniu tego zakresu odpłatnie za specjalną opłatą abonamentową, lub za każde kolejne zdarzenie, każdorazowo zgodnie z cennikiem podanym w odpowiedniej zakładce na Era Omnix., przy czym Odbiorca może zrezygnować z korzystania z nich zarówno w okresie nieodpłatnym jak i odpłatnym. Opisane w niniejszym punkcie usługi oferowane w Programie "Spróbuj za darmo" dalej określane będą "Serwisami". Lista Serwisów dostępna jest na Era Omnix w zakładce "Spróbuj za darmo".
3. Darmowa pula transmisji danych, paczka darmowych MMS i paczka darmowych minut na Hotspot dostępne są dla Abonentów sieci Era. Pozostałe Serwisy, wyszczególnione w pkt 1 Regulaminu, są dostępne dla abonentów sieci Era, abonentów systemu Era Mix oraz użytkowników systemu Era Tak Tak. Abonenci i użytkownicy sieci i systemów, o których mowa w niniejszym punkcie Regulaminu, zamawiający i korzystający z dostępnych dla siebie Serwisów dalej zwani są "Odbiorcami".
4. Każdy Serwis posiada nazwę oraz opis lub regulamin na Era Omnix w zakładce "Spróbuj za darmo", precyzujący zakres nieodpłatnego świadczenia, charakter usługi, wysokość opłat w zakresie płatnym ; w przypadku Serwisów : Prenumeraty, Subskrypcje, Granie na Czekanie, Foto Album i Fotoblog podany jest również charakter dostarczanych informacji, harmonogram dostarczania i opcje personalizacji. W przypadku aktywacji Serwisu przez Era Omnix nazwa oraz opis są każdorazowo prezentowane Odbiorcy przed dokonaniem aktywacji. W przypadku aktywacji za pośrednictwem konsultanta, konsultant informuje Odbiorcę o istotnych cechach Serwisu.

Pełen regulamin dostępny na stronie Era Omnix.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2005-10-05 13:34:37  host: external.ciech.waw.pl

  Widać PTC za nic nie chce się przyznać, że zawartość ułomniksa to porażka.

 • 0

  2. ~wasyl  2005-10-05 17:24:53  host: dqp71.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Niekoniecznie. Ludzie nie korzystali bo nie wiedzieli co to jest warte. Bo niby skąd mieli wiedzieć? Uwierzyć na słowo? Po czymś takim powinno sie to zmienić, kto ma ochote to potestuje

 • 0

  3. ~resor  2005-10-21 15:19:14  host: dpo108.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Dzięki tmu, ze można darmo potestować na pewno wiecej osob bedzie mialo szanse sie przkonać do usług omnixa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet