Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sprint kupuje Nextel

Sprint kupuje Nextel

WitekT 11 Grudnia 2004 12:11

0 0
Sprint Corporation jest bliski zawarcia umowy kupna Nextel Communications za ponad 36 mld dolarów. Początkowo 3-cia i 5-ta sieć pod względem wielkości w USA miały się połączyć na równorzędnych warunkach.

Trwające od ponad roku rozmowy wchodzą w decydującą fazę. Podstawowymi korzyściami z połączenia obu firm jest zwiększenie dostępnego spektrum radiowego oraz zróżnicowana klientela obu operatorów.

Verizon Wireless, spółka należąca do Verizon Communications i Vodafone, był wcześniej zainteresowany zakupem Sprintu. W nowej sytuacji najprawdopodobniej nie zostanie złożona żadna oferta.


Źródło tekstu: Reuters     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet