Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spotify Premium za 0,99 zł

Spotify Premium za 0,99 zł

orson_dzi 23 Maja 2016 13:25

9 5

Spotify przygotowało promocję dla osób, które nie korzystały z oferty Premium serwisu. Teraz trzymiesięczny dostęp kosztuje tylko 0,99 zł miesięcznie.

Promocja jest skierowana do osób, które na swoim koncie nigdy nie korzystały z dostępu do serwisu w wersji Premium. Dzięki niej muzyka jest odtwarzana bez reklam, w dowolnej kolejności, z możliwością zapisu plików oraz przede wszystkim w wyższej jakości.




Dodatkowo niezbędne jest użycie karty płatniczej (kredytowej lub debetowej z aktywnymi płatnościami internetowymi). Karty upominkowe i przedpłacone nie są akceptowane. Należy również pamiętać, aby odpowiednio wcześniej zrezygnować z subskrypcji Premium. W przeciwnym wypadku po trzech miesiącach automatycznie uruchamiany jest standardowy abonament za 19,99 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Spotify; wł     

Dodaj do:

Tagi: spotify

w sumie: 55
  • 0

    37.  2016-05-23 20:30:06

    @30, DanielR - w Muzodajni masz 256 kbps - ale ceny sensowne - od 8 gr za utwór. Kupiłem kilka tysięcy utworów i... słucham jednak na Spotify.

  • 0

    38.  2016-05-23 20:30:22

    @wlo, jak rozumiem, Ty na takich właśnie słuchasz? Gdybym chciał słuchać muzyki na byle "pchełkach", to nawet nie zwracałbym gitary.

  • 0

    39.  2016-05-23 20:39:59

    DanielR - nie, ja słucham muzyki z płyt, legalnie nabywanych zresztą, z przeciętnego zestawu audio w sumie. A cyfrowe pliki gromadzę do używania tylko mobilnie - do samochodu (mimo wyposażenia go w fabryczny niezły zestaw audio - ze względu na ochronę płyt). Nie używam słuchawek - nie lubię.

  • 0

    40.  2016-05-23 20:42:58

    Przy pracy przy komputerze, albo z telefonu na działce albo gdzieś, też wystarczy jakość 256 kbps, odtwarzana z głośnika bluetooth poczciwej marki i klasy ;-)

  • 0

    41.  2016-05-23 20:44:51

    LuiN - no niestety... Pliki "off-line" trzeba przygotować, posegregować, skopiować... On-line jest wygodne. Wiem to bo gigabajty danych na to moi synowie w komórkach zużywają ;-)

  • 0

    42.  2016-05-23 21:09:51

    @ 41, wlo - codziennie słucham muzyki przez 5 do kilkunastu godzin, jak było trzeba, to i z segregowaniem nie było problemu. W Spotify bardziej od wygody segregowania kręci mnie niski wysiłek potrzebny do odkrywania nowości. Wszystko czego słucham jest analizowane i co poniedziałek dostaję naprawdę niezłą playlistę z rzeczami, które mogą mi się spodobać... i się podobają w większości. Przebrnąłem przez większość serwisów streamingowych i jeśli ktoś słucha naprawdę dużo muzyki, moim skromnym zdaniem najlepiej odnajdzie się właśnie na Spotify.

  • 0

    43. ~rrrrr  2016-05-23 21:25:13  host: host-62-61-57-53.dynamic.mm.pl

    to spotify jest płatne ? hm nie wiedziałem...

  • 0

    44.  2016-05-23 21:33:45

    No ja radiomanem - że tak powiem - jestem, więc muzyka też do kilkunastu godzin dziennie mi gra... Nowości przedstawiane przez moich reaktorów muzycznych mi wystarczają... Poza tym coraz więcej czasu zajmuje mi słuchanie "nowości" w postaci "wcześniej nie publikowanych nagrań". Zarówno w radiu - jest jeden gość co takie rzeczy puszcza - za rzadko jak dla mnie, jak i na płytach (vide chociażby ostatnie wydanie dyskografii L:ed Zeppelin).
    Jakoś nie kręcą mnie te serwisy on-line'owe. Na razie mam czego słuchać z klasycznych źródeł ;-)

  • 0

    45.  2016-05-23 21:37:56

    @LuiN (42), więc właśnie. Najwidoczniej mam ciut odmienną "filozofię" słuchania muzyki. ;-)
    Ja na smartfonie potrzebuję góra kilkaset ulubionych utworów. Nie mam potrzeby co chwila "odkrywania czegoś nowego". Rozumiem, że wówczas doskonale sprawdzą się takie serwisy, jak właśnie Spotify. Dla mnie poznawanie coraz to nowej muzyki jest sprawą drugorzędną. Smartfona mam zawsze pod ręką i po prostu chcę mieć na nim sprawdzone, przesłuchane wcześniej piosenki. I to mi w zupełności wystarcza.

  • 0

    46.  2016-05-23 21:44:06

    DanielR - ja mam na to sposób... Kilkaset płyt z taką jak mówisz muzyką - jest moja i mogę ją nawet do flac-a rippować, a do tego dwa razy tyle cyfrowej, pobranej, wcześniej zapłaconej, z Sieci. To drugie to to czego mniej słucham, jakieś - właśnie - nowości, nowe płyty starych zespołów itp., itd.

  • 0

    47.  2016-05-23 23:19:10

    @wlo
    Słuchasz radia tylko dla muzyki czy też gadanego, no i jakich stacji, audycji ?

  • -1

    48.  2016-05-24 07:54:49

    Jeżeli skompicie grosza to jest moduł xposed który zmienia zachowanie najbardziej uciążliwej opcji we free czyli blokadzie skipowania utworów. Kto ma andka i root może działać xd

  • 2

    49.  2016-05-24 08:36:03

    pacman - mądrego gadanego, o polityce, kulturze... owszem. Lubię kiedy redaktor muzyczny opowiada o muzyce a nie tylko puszcza ją z komputera i pojawia się na koniec audycji, żeby się pożegnać ;-)

  • 0

    50.  2016-05-24 08:55:00

    @33 Oferty za 1 zł z Allegro wczoraj właśnie wymiotło...rano jeszcze były teraz jest jedna za 6,99 za 2 miesiące.

  • 0

    51.  2016-05-24 12:00:27

    Teraz Spotify ma ofertę rodzinną - 299,99zł/mc za 6 osób, czyli wychodzi 5zł/mc/os. Pewnie niedługo pojawią się oferty na Allegro "Kto dołączy do mojej rodziny?" :D

    Oczywiście w ofercie Familijnej za te 29,99zł/mc każdy ma swoje konto, każdy ma swoje niezależne playlisty.

  • 1

    52. ~  2016-05-24 12:24:56  host: 188.146.129.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Streaming ma taką wadę, że jesteś ograniczony do bazy utworów, jaką zapewnia usługodawca. Wystarczy, że ulubiony artysta/jego wytwórnia rozwiąże umowę z danym serwisem i tracisz dostęp do ich twórczości.

    A jeżeli kupujesz płyty/pliki, to nikt ci nie zakaże słuchania czegoś za co raz zapłaciłeś.
    Osobiście wolę CD, choć rzadko słucham z płyty, a częściej muzyki zgranej do MP3 320kb/s. Ale nic nie zastąpi dla mnie albumu z okładką (książeczka z tekstami, zdjęciami i czasem ciekawostkami), możliwością kopiowania na dowolne urządzenia, które odtwarzają MP3 i słuchania offline.

  • -1

    53.  2016-05-24 12:35:42

    @52 i gdzie ja mam w telefon wsadzić tę CD? :D

  • -1

    54. ~Wallenrod  2016-05-24 13:43:46  host: ptcnat.t-mobile.pl

    To ja powiem inaczej - słucham muzyki i z płyt (mam kolekcję kilkuset, która stale sie powiększa) i ze Spotify, opłacając opcję premium. Naprawdę, dwie dychy miesięcznie przy standardzie to cena niewiele większa niż paczka fajek, a tu rozmowa, jakby trzeba było bulić przynajmniej 10x tyle. I dzięki wspomnianej przez LuiNa zalecie poznawania nowości, już nie jeden artysta pojawił się na mojej półce w postaci legalnego, fizycznego albumu.

  • 0

    55. ~gggf  2016-05-24 14:30:49  host: user-94-254-243-6.play-internet.pl

    Nowa oferta family do 6 konto za 29,99 zł miesięcznie http://tlp.is/9zh

  • 0

    56.  2016-05-24 15:18:17