Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spotify: 3 miesiące za 99 groszy

Spotify: 3 miesiące za 99 groszy

msnet 18 Maja 2017 21:13

2 1
spotify logo

Spotify przygotował ofertę promocyjną, w ramach której za jedyne 99 groszy można zyskać konto premium na całe 3 miesiące.

Oferta 3 miesiące za 99 groszy trwa do 27 czerwca i nie jest dostępna dla użytkowników, którzy korzystali już z wersji Premium. Po okresie promocyjnym obowiązuje standardowa opłata miesięczna w wysokości 19,99 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: promocja | spotify

w sumie: 15
  • 0

    1. ~krzysp  2017-05-18 21:18:20  host: user-94-254-144-38.play-internet.pl

    Świetna promocja na znakomitą usługę. Jednak jako klient opłacający subskrypcję Spotify Premium od ponad 2 lat czuje się zawiedziony. Dlaczego promo tylko dla nowych klientów? Chyba pora pójść jako nowy klient do Google Music Play :)

  • -1

    2. ~  2017-05-18 21:19:10  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    Na tym Spotify nie ma mojej ulubionej muzyki, wolę portal Chomikuj.pl

  • 1

    3. ~tkubon  2017-05-18 21:22:32  host: 178.43.213.225.ipv4.supernova.orange.pl

    @1: Załóż nowe konto i bądź nowym klientem Spotify

  • 0

    4.  2017-05-18 21:31:22

    @1, krzysp: dlatego ja wolę Deezera, gdzie - jeśli są tego typu promocje - wystarczy anulować subskrypcję, poczekać do końca okresu rozliczeniowego i można skorzystać z nowej promocji. Tylko że dawno już takich tam nie było...

  • 0

    5.  2017-05-18 21:40:22

    szkoda ze nie dla wszystkich

  • 0

    6. ~  2017-05-18 21:47:17  host: chaos.tpnet.pl

    4. Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało!

  • 0

    7. ~i tak kupie na allegro  2017-05-18 21:58:10  host: bxy5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    będzie drożej ale bez zobowiązańm, bo na pewno jakiś haczyk mają

  • 0

    8.  2017-05-18 22:12:19

    Ja dziś aktywowałem na 3 miesiące za 19,99zł jako nie nowy klient. ;-)

  • 0

    9.  2017-05-19 00:03:23

    @8, Patryk7588 zdradzisz coś więcej? :) Jak i gdzie?

  • 0

    10.  2017-05-19 00:08:00

    O, faktycznie jest. Po zalogowaniu się na swoje konto widać 3 miesiące za 19,99 zł. :)

  • 0

    11.  2017-05-19 10:03:41

    O czym wy gadacie?

  • 0

    12.  2017-05-19 10:04:11

    Miałem dodać @8 i @10.

  • 0

    13.  2017-05-19 13:56:01

    @10 @8 u mnie nie ma

  • 0

    14.  2017-05-19 14:12:26

    @msnet - niestety Deezer już położył laskę na polski rynek. Sam korzystam z ich usług, ale poza dodawaniem muzyki nic więcej się nie dzieje. FB leży, playlisty nie są aktualizowane. Ponieważ oferta muzyczna jest w zasadzie taka sama na Deezerze jak i na Spotify czy Tidal to trzymam się tego co mam, ale zasadniczo Deezer mam tylko około miliona użytkowników i jeśli nie będzie dobrego pchnięcia to zostanie tylko Spotify.

  • 0

    15.  2017-05-19 21:17:58

    @11, Rogi, użytkownicy, którzy mieli premium aktywne mają promocję 3 miesiące za 19,99 zł. Przynajmniej i Patryk7588 i u mnie to się pojawiło po logowaniu na konto (darmowe) na stronie Spotify.
    @13, TomecekGD wyloguj się, wyczyść ciastka i dopiero zobacz.

Dodaj swoją opinię