Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spot Play o przenośności numeru

Spot Play o przenośności numeru

WitekT 16 Maja 2010 17:36

0 0
Play rozpoczyna akcję promocyjną przenośności numerów. W najnowszym spocie telewizyjnym chce udowodnić, że numer telefonu jest jak drugie imię.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    22. ~angun  2010-05-16 22:27:38  host: nat-moc7.aster.pl

    ply mniw rozczarowal. wrocilem do ery, nie ma to jak stabilna siec i zasieg. no i iphone

  • 1

    23.  2010-05-16 22:32:44

    angun (22) - Cóż - wyjątki się zdarzają W KAŻDEJ z sieci.

  • -1

    24. ~  2010-05-16 22:44:36  host: t11-12.opera-mini.net

    Do CN(centernetu)nadal do babci wRODZINIE play mnie nie łączy..Wyzszy mtr?jak to?mirekb

  • 1

    26. ~Poll  2010-05-16 23:17:57  host: tr1-97.netfala.pl

    @25 Eeeetam , Play jest jak każda inna sieć tylko oferuje to samo za mniejsze pieniądze bo nie ma wyjścia.

  • 1

    27. ~dandys  2010-05-16 23:36:54  host: dsi133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7- nieważne czy w firmie są numery z prefiksami 886, 888, 792, 501, 606, 721 itp. Ważne żeby były aktywne w godzinach pracy firmy, bo po prefiksie dziś ciężko złapać operatora. Sam kiedyś pomyliłem 883- Play-Heyah i 530-Play-Orange..

  • -1

    28. ~psss  2010-05-16 23:39:18  host: host-89-229-152-85.plock.mm.pl

    @25 nawzajem bo rownie to samo moge powiedziec o tobie :) dla mnie heyah to siec najlepsza bo maja w sieci smsy bez limitu i za free jesli play to pworawdzi rowniez wstapie do armi fieloteowego gluta.

  • 1

    29. ~  2010-05-16 23:50:07  host: chello089075002230.chello.pl

    @28 - we freshu masz smsy za darmo do WSZYSTKICH SIECI a nie tylko w ramach play, po kazdym doladowaniu - tysiac na 30 dni jak doladujesz za 30zł - ponad 30 smsów na dzień. o co kaman w takim razie?

  • -2

    30.  2010-05-17 02:01:36

    jak moja córka podrośnie, kupię jej playa i na tym przykładzie nauczę ją że liczy się JAKOŚĆ a nie ilość i z całą pewnością sama wybierze W3 jak stanie się pełnoletnia

  • 0

    31. ~rabarbar  2010-05-17 07:17:59  host: dynamic-78-8-67-167.ssp.dialog.net.pl

    @30>> dobre, dobre :D kupisz córce playa bo szkoda ci wydawać pieniadze na W3 :D a jak ona podrośnie to będzie zarabiac i to ona sama sobie sfinansuje drożyznę a nie ty :D

  • 0

    32. ~miki  2010-05-17 09:56:55  host: 80.54.12.145

    re 12. Staje sie no name. Musisz na nowo zarejestrowac.

  • 2

    33. ~Adam  2010-05-17 10:24:33  host: 85-31-247-211.internetia.net.pl

    Mikkel, ja przeszedłem z 3Ś do Play ponad 2 lata temu i dziś cała moja rodzina jest w Play i dalsza przechodzi. Bo pomału się przekonują że to najlepsza sieć. A głupoty piszą osoby co w niej nie byli

  • 1

    34. ~satan  2010-05-17 10:32:01  host: 178-36-18-212.adsl.inetia.pl

    U mnie większość rodziny ma po dwa numery. Jeden w Play do dzwonienia a drugi w Orange do końca umów.

  • 0

    35.  2010-05-17 11:46:30

    no ok. może macie racje - biję się w pierś, posta pisałem w nocy i trochę mnie poniosło. Może nawet kiedyś wezmę sobie playa na próbę bo widziałem że można płacić 1plna miesięcznie i mieć bez "cyrografu" ale muszę przyznać że jednak jestem przywiązany (nie uwiązany) do ery.

  • 0

    36. ~  2010-05-17 12:30:55  host: public-gprs120109.centertel.pl

    Mam Play Fresh na ręcznie wybranym Plusie, bo ciągle jest problem z jakością rozmów na obrzeżach rodzimego zasięgu. Z powodu ostatniej awarii Plusa kupiłem Orange Free, gdzie jest 29 do prawie wszystkich a po doładowaniu 50 zł 2,2 GB Internetu extra na 90 dni. Moja E51 pięknie hula w 3,5G na dialerze IP Call (5 gr na stacjonarne) świetnie też działa Skype.

  • 0

    37. ~nativeMan  2010-05-17 12:39:09  host: ip-52-31.zax.pl

    Mam pytanie do Warszawiakow: Kto tworzy reklamy dla PLAY, czy tak jak dla Plusa, Agencja PZL?

  • 0

    38.  2010-05-17 12:41:03

    nativeMan: tą konkretną robiło Grandes Kohones.

  • 0

    39. ~meme  2010-05-18 01:56:51  host: 095160107169.warszawa.vectranet.pl

    Tak na marginesie zapytam: czemu z play (taryfa firmowa) nie mozna wykonywac polaczen na numery infolinii 0800 ani 0801 ? Czy ktoś zna przyczyny i podstawe, na jakiej Play nie realizuje takich polaczen ? Jakos nie znalazłem stosownych zapisów w regulaminach.

  • 0

    40. ~znawca  2010-05-18 09:29:33  host: chaos.tpnet.pl

    @39. Mam nadzieje, że nie kręcisz numeru z zerem na początku? Teraz już nigdzie zera nie należy używać, a już na pewno nie w sieciach komórkowych.

  • 0

    41. ~meme  2010-05-18 22:34:05  host: 095160107169.warszawa.vectranet.pl

    no jasne ze kręcę bez zera :) - dostaje komunikat prze 800 (polaczenie z tego telefonu nie moze byc zrealizowane)

  • 0

    42.  2010-05-18 22:42:08

    Zablokowali pewnie.

Dodaj swoją opinię