Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spore obniżki cen smartfonów w Orange

Spore obniżki cen smartfonów w Orange

WitekT 16 Października 2012 11:01

0 0

Orange obniża ceny kilku smartfonów w promocji trwającej do końca października. O 800 zł tańsze będą iPhone 4S i Sony Xperia S.

Promocja dotyczy następujących telefonów:
Apple iPhone 4S 16 GB w Smart Planie Multi za 129,90 zł kosztuje teraz 99 zł (obniżka z 899 zł), a w ofercie za 149,90 zł tylko 1 zł (obniżka z 799 zł),
HTC One S w Smart Planie Multi za 89,90 zł kosztuje 99 zł (obniżka z 819 zł),
Sony Xperia S w Smart Planie Multi za 89,90 zł kosztuje 99 zł (obniżka z 919 zł),
Samsung I9100 Galaxy S IIw Smart Planie Halo za 109,90 zł kosztuje 49 zł (obniżka z 549 zł),
Sony-Ericsson Xperia arc S w Smart Planie Halo za 79,90 zł kosztuje 49 zł (obniżka z 549 zł).




Wszystkie umowy na 24 miesiące.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~YoM  2012-10-16 12:08:25  host: pgx1.internetdsl.tpnet.pl

    Niezłe promocje. Ciekawe jak zareagują inni operatorzy. a może to reakcja na przenośność numerów ;D

  • 0

    12. ~Wiesiek  2012-10-16 12:24:33  host: 163.217-171-51.tkchopin.pl

    Tylko napiszcie, że na stronie orange.pl a nie w salonach.

  • 0

    13. ~F500  2012-10-16 12:54:11  host: z46-12.opera-mini.net

    To nie żadna promocja, ale wyprzedaż starych gratów - np. Jest już od jakiegoś czasu w sprzedaż plastikofon galaxy s III zatem trzeba pozbyć się plastikofona galaxy s II itd. itp.

  • 0

    14.  2012-10-16 13:40:05

    13 jako klient innej sieci powiem, że cena 49 zł w abo 109 za ten telefon jest bardzo dobra i wcale nie jest to aż taki staroć, skoro III weszła na rynek ale cen dwójeczki jakoś nikt nie chce obniżyć

  • 0

    16. ~  2012-10-16 15:39:17  host: dtp62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14 zw laszcza ze jak poliyczyłem możliwe zniżki to dla mnie ten tel + abo wyszedł by średnio tyle ile kosztuje na aledrogo sam telefon a abonamet jakby gratis

  • 0

    17. ~Konsultant86  2012-10-16 16:55:29  host: 212.160.172.70

    Niestety to tylko przez internet :((

  • 0

    18. ~  2012-10-16 17:28:35  host: 77-253-148-219.adsl.inetia.pl

    @14 - bo to jest dobry telefon i szczerze mówiąc nie rozumiem tego pędu do nowości... SGII jest oczywiście gorszy od III, ale tutaj można go dostać w naprawdę przyzwoitej cenie.

  • 0

    19. ~Zbyszek  2012-10-16 17:45:05  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Piekło zamarzło, pomarańczowi mają bardzo dobrą ofertę, brawo Orange. Swoją drogą, czy to oznacza że teraz Pomarańczowi zwolnią Pana Rzecznika? Jeżeli sieć zaczyna bronić się ofertą i cenami to może rzecznik jest niepotrzebny?

  • 0

    20. ~Konsultant86  2012-10-16 18:00:31  host: 212.160.172.70

    @19 to jest oferta na razie tylko dla osób przedłużających i podpisujących przez internet. Czekamy by oferty przez telefon i w salonach były identyczne.

  • 0

    21.  2012-10-16 18:51:55

    HTC One S brałbym od ręki w tej chwili...gdyby tylko była normalna wersja ze Snapdragonem S4, a nie S3, tak to nie wiem czy jest sens...

  • 0

    22. ~Zbyszek  2012-10-16 18:54:32  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @20: co nie zmienia faktu że bardzo dobra, podpisywanie przez internet nie jest przecież jakimś problemem, nie wiem jak z przenoszeniem numeru, chyba przez internet się nie da, ale pewny nie jestem.

  • 0

    23. ~Konsultant86  2012-10-16 19:27:17  host: 212.160.172.70

    @22 Przenieść też można przez internet. Ale ja patrze ze swego punktu widzenia (konsultanta telefonicznego).

  • 1

    24.  2012-10-16 20:26:48

    Promocje dla wydających w okolicach 100zł na abonament, a 30-65 złotych ? Tutaj chyba lepiej przejść na kartę i samemu kupić telefon.

  • 0

    25. ~  2012-10-16 20:27:25  host: abzl107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tesz się zapaliłem niby sgs2 + 500zł za nolimit w moim przypadku ale ile musiał bym minut opchnąc żeby wyrównac te 500zł straaty to już wole kupic ten telefon w sklepie czy na alledrogo

  • 0

    26.  2012-10-16 22:36:17

    @24 Ja mam abo w orange za okolo 42zl - 600min + darmowe smsy. Bardziej się opłaca niż na kartę. Ale telefon oczywiście sam kupiłem.

  • 0

    27. ~Zbyszek  2012-10-16 23:42:27  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @23: no tutaj kolego masz rację, sieć odbiera Ci chleb

  • 0

    28. ~bokb orange  2012-10-17 00:48:56  host: host-5db0c539.sileman.net.pl

    rówież kliencie dzis do mnei dzownią i chca taniego iphone, a ja tylko na stroneczke ich wysłam:((konsultant telefoniczny)

  • 0

    29. ~  2012-10-17 09:18:56  host: abyf35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak sie spojrzy nato chłodno i przeprowadzi zimna kalkulację to ta promocja jest dla jeleni niby nwet do 2000zł taniej niż u innych opów ale jedna k kilkaset zł drożej niż we freshu bez żadnej umowy to takie bardzo dobre oferty jak ta od orange pokazuja siłe i bezkonkurencyjność fresha

  • 0

    30. ~Zbyszek  2012-10-17 09:45:28  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @29: jakim cudem oferta no-limit w abonamencie z telefonem w takich cenach wychodzi Ci gorzej po zimnej kalkulacji od oferty Fresh od Play? iP4S z abonamentem 129zł z chyba 2GB danych i no limit za 99zł, we freshu najwyższa paczka kosztuje 25zł, czyli zostaje Ci 105zł na połączenia, czyli no limit do Play plus 350min do reszty sieci i nie masz telefonu wartego 2tys, jakim cudem Ci fresh wychodzi taniej?

  • 0

    31. ~lucky13  2012-10-21 18:22:15  host: 194054191165.warszawa.vectranet.pl

    Co lepsze: htc one s, motorola razr czy sony xperia s?

Dodaj swoją opinię