Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spółka Karkosika dealerem kolejnej brytyjskiej sieci

Spółka Karkosika dealerem kolejnej brytyjskiej sieci

WitekT 28 Stycznia 2008 09:56

0 0

Spółka zależna NFI Midas, giełdowego funduszu kontrolowanego przez Romana Karkosika, stała się jednym z czternastu partnerów biznesowych T-Mobile w Wielkiej Brytanii i będzie pozyskiwała dla niego klientów.

W komunikacie zaznaczono, że dzięki umowie, spółka uzyska dostęp do rynku średnich i małych przedsiębiorstw. Umowa umożliwia korzystanie z materiałów marketingowych T-Mobile.
Jedna ze spółek zależnych NFI Midas jest też partnerem biznesowym brytyjskiej "3". Z kolei CenterNet, posiadacz jednej z nowych licencji na częstotliwość 1800 MHz w Polsce, planuje już od dłuższego czasu świadczenie usług MVNO pod marką Extreme Mobile na Wyspach, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Start jest jednak ciągle przesuwany i nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie do skutku.

Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet