Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spółka Karkosika dealerem kolejnej brytyjskiej sieci

Spółka Karkosika dealerem kolejnej brytyjskiej sieci

WitekT 28 Stycznia 2008 09:56

0 0

Spółka zależna NFI Midas, giełdowego funduszu kontrolowanego przez Romana Karkosika, stała się jednym z czternastu partnerów biznesowych T-Mobile w Wielkiej Brytanii i będzie pozyskiwała dla niego klientów.

W komunikacie zaznaczono, że dzięki umowie, spółka uzyska dostęp do rynku średnich i małych przedsiębiorstw. Umowa umożliwia korzystanie z materiałów marketingowych T-Mobile.
Jedna ze spółek zależnych NFI Midas jest też partnerem biznesowym brytyjskiej "3". Z kolei CenterNet, posiadacz jednej z nowych licencji na częstotliwość 1800 MHz w Polsce, planuje już od dłuższego czasu świadczenie usług MVNO pod marką Extreme Mobile na Wyspach, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Start jest jednak ciągle przesuwany i nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie do skutku.

Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet