Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Specjalny pakiet minut w Sami Swoi

Specjalny pakiet minut w Sami Swoi

WitekT 5 Lutego 2008 19:28

0 0

Od 4. lutego do 15. kwietnia w Sami Swoi dostępny jest specjalny pakiet minut wewnątrzsieciowych (uwaga - także do całego Plusa!) i na stacjonarne dla użytkowników, którzy w sieci są dłużej niż 180 dni.

Pakiet 100 minut kosztuje 10 zł, czyli minuta efektywnie kosztuje 10 groszy. Aby kupić pakiet, wystarczy wybrać kod *121*11*09#. Aby sprawdzić liczbę minut, które pozostały z zakupionego pakietu oraz termin, do kiedy możesz je wykorzystać, należy wybrać kod *121#.




Kolejny pakiet można zakupić dopiero po upłynięciu terminu ważności poprzedniego pakietu (15 dni). Jednocześnie można mieć aktywowany tylko jeden pakiet.

Zobacz: regulamin promocji Tanie Rozmowy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 64
  • 0

    46.  2008-02-06 15:28:03

    44 - jakie kojarzenie z marką? Dorabiasz filozofię do posiadanego numerka telefonu?

  • 0

    47.  2008-02-06 15:46:34

    *46 Sory ale jeśli kogoś się pytam czemu nie jest w SS, to oprócz słabej oferty słyszę że to obciach mieć numer w SS. Nie dziwi mnie to za bardzo, wkońcu Polkomtel nie dba o tą ofertę, jak są jakiekolwiek Święta Plus zapomina o promocjach dla SS. Jest wiele spraw innych do których można by się doczepić...ale nie mam sił wszystkiego wypisywać. Rynek już ocenił tą ofertę w postaci kilku procent użytkowników którzy korzystają z tej oferty, dlatego zostawiam resztę bez komentarza....

  • 0

    48.  2008-02-06 16:29:57

    47: obciach - no to współczuję znajomych, że zwracają uwagę na takie pierduły :-P. Podsumowując - prefiksy 885 i 887 są obciachowe, ale 886 już nie bo chyba do tego się to sprowadza ;-).

  • 0

    49.  2008-02-06 16:39:24

    nicram jak słyszę, że stwierdzenia typu: "...wszyscy mówią, że..." albo "...większość ma coś tam..." to przypomina się takie hasło: JEDZMY GóWNO - MILIONY MUCH NIE MOGA SIĘ MYLIĆ! Poza tym kilkaset lat temu większość ludzi twierdziła, że Ziemia jest płaska a kto mówił inaczej był obciachowy.

  • 0

    50.  2008-02-06 16:48:44

    #48: 885 i 887 są obciachowe bo są niewątpliwie kojarzone z najgorszą ofertą na rynku ;-)

  • 0

    51.  2008-02-06 16:49:09

    45- dzieci neo...

  • 0

    52.  2008-02-06 17:31:12

    Przynajmniej Sami Swoi się przyznaje do PLUSA, a co robi Heyah??? Tylko wszystkie pakiety itp. tylko do Heyah a do Ery nie... Ale ja tam lubię Orange a SS mnie zawsze zniechęcała. A sobie mówcie Orangutan, orżnąć ja i tak lubię swoją sieć bo mam tanio w sieci. :)

  • 0

    53.  2008-02-06 17:45:15

    ~jojo - i czemu znowu generalizujesz? Może Tobie się nie opłaca, ale ja np. w ogóle prawie nie esemesuję i jakby esemesy były po 50 gr buyłoby to dla mnie obojętne bo tyle co wysyłam to żadna różnica w cenie prawie - czy 20 czy 50... Ja dzwonię. Więc uważam, ze jeśli korzystasz z sieci, gdzie opłaca się bardziej esemesować niż dzwonić... Głupio robisz ;-)

  • 0

    54.  2008-02-06 18:41:57

    MobilKing - nowy operator dla mężczyzn. xD Hehe ceny :sms15gr minuta 50gr do wszystkich... hmm i jakaś usługa "mecz" za 3,66zł. NIC SPECJALNEGO ale to normalne jak to w wirtualnych.....

  • 0

    55.  2008-02-06 19:37:02

    jak dla mnie moj numer rozpoczynaacy sie od 885 wcale nie jest obciachowy - kombinacja tylko 3 cyfr: 8,5,2 daje moj caly numer w dodatku kolejne cyfry ladnie ukladają sie w powtórzenia - uważam że SS dało mi bardzo wiele - chocby ladny numer ktory uzywam w Play'u :)

  • 0

    56. ~Zbig  2008-02-06 20:34:47  host: eia173.internetdsl.tpnet.pl

    SS z założenia miało dotrzeć na wieś, do osób starszych. Kłóci się to z wprowadzeniem pakietówek. Konia z rzędem temu, kto nauczy osoby starsze korzystania z pakietów (tu ci zabierają, tu ci zwracają, a te 100minut to musisz szybko wydzwonić bo ci przepadną). Jest to zbyt skomplikowane. Moja mama (60l) ma SS, dzwoni głównie na stacjonarne, ale nie jestem w stanie jej wytłumaczyć korzystania z pakietów, tej otoczki związanej ze sprawdzaniem konta, czasu, zwrotu różnicy. Dałem sobie z tym spokój, bo straty mogą być zdecydowanie większe np. dzwonienie po terminie do plusa (bo mieli policzyć po 10 gr. a liczą 66gr.).

  • 0

    57.  2008-02-06 21:10:52

    ~~Zbig do osób starszych? aaa i dlatego gazeta Radia maryjna rozdawała Motki F3 ze starterem SS... xD Czyli jednym słowem SS to dla dziadów jest. :))

  • 0

    58. ~nicram  2008-02-06 21:26:49  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    *48 Przemolog *49 jzl No cóż..każdy ma prawo do własnej oceny...możecie bronić SS, mi tam zwisa oferta SS bo i tak nie mam ludzi w tej sieci to nawet jakby były darmowe rozmowy wewnątrz sieciowe to podejrzewam ze i tak mało kogo by to przyciągnęło. Jest to oferta niższowa i taka pozostanie chyba że Polkomtel ostro weżmie się za poprawienie wizerunku tej marki jak i jej mocnemu uatrakcyjnieniu....a że to nie nastąpi to inna kwestia....

  • 0

    59. ~jojo  2008-02-06 22:45:49  host: eey6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo - ja generalizuje? Uważasz, że dziś 5 lutego 2008 r. 24 gr za SMS to normalna stawka. Nie to nie jest stawka normalna i każdy, kogo o to zapytasz odpowie Ci, że na dzień dzisiejszy to jak na SMS zdecydowanie za drogo. Nawet Ci, co z SMS-ów nie korzystają wcale. Ja jedynie stwierdzam fakty. Stwierdzam, że to wada tej oferty. Ale przecież nie piszę, że Ci, którzy wybrali SS zrobili źle czy też dobrze. To ich sprawa. A ja korzystam z sieci w której opłaca się rozmawiać jak również wysyłać SMS-y. ;-)

  • 0

    60. ~xmen  2008-02-06 23:23:56  host: acye37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a a dla przykładu sms-y w heyah poza sieć czyli np.do ery kosztuje 20gr te 4 grosze różnicy to taka sama różnica jak prefiksy 885 kitowy a 886 zajefajny a 887 to całkiem do d...py :) ale za to mamy 24gr na stacjonarne a w heyah 68 gr // ja mam samiswoi od początku jego istnienia i sobie chwalę zważywszy że roaming zawsze mieli tańszy nawet od simplusa

  • 0

    61. ~mirekb  2008-02-07 00:38:53  host: apn-77-112-190-75.gprs.plus.pl

    @59 czy np. 5pln za 1mb to normalna stawka??

  • 0

    62.  2008-02-07 09:36:00

    Jeszcze a propos obciachu - Mobilking to dopiero będzie obciach - starter z plakatem z gołą laską (ale pewnie dzieci Neo płci męskiej takie coś kręci :-P).

  • 0

    63.  2008-02-07 09:39:52

    60: a co kogo obchodzi stawka na stacjonarne - przecież dzwonić na stacjonarne to jest obciach ;-). Co do roamingu, nie zawsze i nie wszędzie w SS był/jest tańszy od S+ (zwłaszcza w bardziej egzotycznych krajach). No dobra, na samym początku był w SS tańszy tzn. wogle go nie było...

  • 0

    64. ~arkanoid  2008-02-07 12:26:35  host: aaxs221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszędzie są teraz te pakiety, jest w czym wybierać. ja mam sim+ od bardzo dawna i w sumie od dłuższego czasu jade na tych promocjach i pakietach i dużo na tym oszczędzam, teraz to już w ogóle - w pakiecie gorące wieczory i weekendy po 4 grosze minuty do całej sieci, można zaszaleć i gadać do woli, chyba, że bateria padnie :]

  • 0

    65. ~tenidol  2008-02-12 14:57:33  host: 088156076080.rad.vectranet.pl

    moim zdaniem, ta siec jest dla ludzi, ktorzy nie potrafia wygadac wiecej niz 11,43 zl per mc (80zl na 7 mc, lub 13,33- 40 na 3), inne 16,67, 50 na 3 i im "zwisa" ile co kosztuje. znam ludzi, ktorzy posiadaja ja (i to w srodowisku "uslugowym", czyli maly bussines), sam sie im dziwilem. nastepnie dziewczyne (innym moze sie wydawac, ludzie swiatowi i maja takie cos). widocznie umieja liczyc, najtansze utrzymanie numeru w polskich prepaidach (szkoda, ze sa limity czasowe wykorzystania srodkow na koncie). poza tym moja rodzina jest obdzielona "Kargulem i Pawlakiem" (lub jak kto woli SSmanami;) + betamax (jak sa blisko neta). jedyne co mnie denerwuje, to zlikwidowanie przez Polkomtel przekazywania zgromadzonych srodkow, a bylo takie cos). tyle mialem do powiedzenia.

Dodaj swoją opinię