Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Specjalny bonus dla włascicieli starterów za 5 zł Heyah

Specjalny bonus dla włascicieli starterów za 5 zł Heyah

WitekT 14 Września 2006 19:03

0 0

Od 12. września Heyah wysyła do wybranej grupy użytkowników SMS-y ze specjalną ofertą. W treści wiadomości zawarta jest informacja o warunkach, jakie użytkownik musi spełnić, aby otrzymać doładowanie Magicznego Pakietu, czyli 1500 SMS-ów wymiennych na 25 minut do Heyah.

Pakiet będzie można wykorzystać do 30. listopada. Warunkiem jego otrzymania jest doładowanie konta kwotą minimum 20 zł w ciągu 7 dni od chwili otrzymania SMS-a. Po doładowaniu, pakiet zostanie przyznany w ciągu 72 godzin.




Akcja jest adresowana do użytkowników Heyah, którzy kupili starter za 5 zł, wykonali pierwsze połączenie w okresie od 1. lipca do 31. sierpnia i do tej pory nie doładowali konta kwotą minimum 20 zł.

Do użytkowników, będą wysyłane SMS-y z numeru 888 00 2222:
komunikacja o ofercie: Heyah! Zaladujemy jednorazowo Twoje konto pakietem 1500 SMSow wymiennych na 25 minut do Heyah, jesli doladujesz konto przynajmniej za 20zl. Oferta wazna 7 dni!
komunikacja po dodaniu nagrody: Heyah! Twoje konto zostalo zaladowane. Masz dodatkowo 1500 SMSow wymiennych na 25 minut. Minuty i SMSy mozesz wykorzystac do sieci Heyah.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~nigel  2006-09-14 19:20:49  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    jeśli od 12 września, to notka jest napisana w złym czasie ;-)

  • 0

    2.  2006-09-14 19:23:15

    nigel: masz rację - już poprawiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi. ;)

  • 0

    3. ~  2006-09-14 19:32:19  host: dsg32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bez sensu jest ta promocja bo ja kupiłem sobie starter za 5 pln i to było po 1 lipca ale oczywiście doładowałem sobie konto kilka razy po 20 zł i lipa!!

  • 0

    4. ~  2006-09-14 19:52:21  host: bfg34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    coś przewalaja dla nowych to maja promocje i oferty a ja jestem praktycznie od początku i jakoś dla mnie nic nie maja

  • 0

    5. ~magic  2006-09-14 21:22:06  host: access.gl.digi.pl

    Qrde heyah mnie szokuje swoją beznadziejnością... jak można było kupic starter za 5 zł i w tym czasie nie doladować konta za 20zl..:| Promocja bez sensu, i zasluguje niestety na 1pkt

  • 0

    6. ~D@rio  2006-09-14 23:50:33  host: apn-238-212.gprsbal.plusgsm.pl

    Kurcze, tak sobie wlasnie przegladam stronke Heyak, uslugi, oferte szczegolowo i nie widze nic co by moglo mnie do Niej (tej sieci) przekonac. Tym bardzej nie rozumiem, dlaczego owa promocja jest adresowana tylko dla starterow 5pln, bez sensu. W tym wypadku TakTak wypada o wiele wiele lepiej. TakTAK atak! :) ...a moze Heyah by zrobilo na rynku kolejna rewolucje?:)

  • 0

    7. ~Natalia  2006-09-15 00:34:56  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    A ja znam osoby które wysyłają dużo esemesów - dla nich stawka 0,5gr jest idealna. Cena za minutkę do wszystkich chyba też niższa znacznie niż w łorencz...

  • 0

    8. ~  2006-09-15 03:20:19  host: dvt3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast 72 godzin mogli dać 7 lub 30 dni. Niby żadnej różnicy a ładniej wygląda. :P
    Ceny połączeń i smsów w Hujah nie są takie złe. Gdybym miał zrezygnować z S+ to wybrałbym SS i Hujah, oczywiście, gdyby połączenia z + i Era były traktowane jak wewnątrz sieci.
    Naprawdę nie widzę, co w TT, poza promocjami, jest fajnego oraz w POPie poza "Lepszymi numerami" i "Przyjaciele" w Poręcz Go.

  • 0

    9. ~  2006-09-15 08:57:13  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    bzdury,nie lepiej miec nr we wszystkich sieciach,jak ktos umie liczyc to zobaczy ze kupujac tylko startowki i doladowania po5pln mozna miec:np start sim+ pakiet za6pln w sieci i na domowe jak ktos duzo w +gada pakiet z kura(dzis ostatni dzien,ciekawe co puzniej,pewnie jakas lipa)po dol.5. z tt start za 9pln i pakiecik za 7,32 na tt,heyah,stacjo,w orange to jasne tylko pop i tylko pakiety do calej sieci czyli masz gadane albo start za 10 i pakiecik za6 albo dol.5 do tego i pakiecik za12pln ile wychodzi,napewno taniej..pozdrawiam heyowiczow.sam mam z 15 starterow o takich jak tu pisza wydzwonilem te 4pln i tak leza..ale i tak nie uzupelnie,glupota;-)))

  • 0

    10.  2006-09-15 09:55:41

    D@rio: po pierwsze przede wszystkim można zapisać się do Heyahklubu co daje 10% ekstra na każdym doładowaniu a zatem obniża realne koszty _wszystkich_ połączeń o ok 9,09%. Realne koszty rozmów poza sieć wynoszą więc ok 62 gr/min. Jak ktoś gada dużo do różnych sieci, to lepsza stawka jest w TT ale dopiero po 8 mies. GPRS w magicznej paczce kosztuje 5 PLN/5 MB + 2 PLN/MB za dalsze megabajty (a odejmij jeszcze od tego 9.09%). Taniej jest AFAIK tylko w simdacie, gdzie jednak rozmowy głosowe są po 1,20 PLN/min. No i jeszcze jedna sprawa - najtańsze rozmowy międzynarodowe. Ta ostatnia cecha czyni Heyah świetnym prepaidem dla cudzoziemców odwiedzających Polskę - rozmowy w wielu kierunkach są często tańsze od zdrapek telecośtam, a wygoda użycia jest bez porównania większa. Uważam za wielki kretynizm ze PTC, że nie eksploatują tego potencjalnego targetu (brak anglojęzyczycznych instrukcji i serwisu www). Może już za czasów T-mobile ktoś się zreflektuje...

  • 0

    11.  2006-09-15 09:57:52

    9. I chcesz nosić 3 telefony?

  • 0

    12. ~  2006-09-15 12:23:47  host: dqa34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znów Heyah zaskakuje!

  • 0

    13. ~KimdzonG  2006-09-15 12:31:48  host: dps121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli Heyah kontynuuje dobre promocje, i promocje wciąż nowe daje, każda dla klienta dla Heyah korzystna

  • 0

    14. ~Neo  2006-09-15 13:11:04  host: dpt204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna promo dla kogoś kto ma mało kasy, Heyah go doładowuje za freee;)

  • 0

    15. ~UFO  2006-09-15 13:27:26  host: dqh34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czasami żałuje, ze nie jestem w Heyah, no ale akurat nie mam znajomych z numerami w Ptc. Ci co mają kogos w Erze czy Heyah to naprawde mało dają na kom.

  • 0

    16.  2006-09-15 14:42:12

    UFO, tak to już jest, że są lepsze oferty i gorsze. A Ptc ostatnio szczególnie fajne promocje daje, pewnie Ci co odpłyneli ostatnio z Ery teraz żałują.

  • 0

    17. ~mechy  2006-09-16 18:24:10  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    Heyah i Taktak w tej chwili maja taka oferte ze inne prepaidy moga sie schowac, a nawet maja nizsze ceny niz w abonamencie

  • 0

    18. ~pop  2006-12-20 22:50:43  host: 82.160.38.98

    Heayh niby jest fajne a w rzeczywistości prawie najdroższe.

  • 0

    19. ~kurde  2009-06-29 08:58:11  host: gw-nat-18.gaja.net.pl

    kupiłem sobie starter do heyah i potem kupiłem karte za 5 zł i co doładowało tylko 4,90

Dodaj swoją opinię