Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Specjaliści TP wykładają na studiach

Specjaliści TP wykładają na studiach

WitekT 21 Lutego 2007 08:00

0 0

Uniwersytet Jagielloński wspólnie z Fundacją Grupy TP uruchamia międzywydziałowe studia podyplomowe o kierunku Społeczeństwo Informacyjne.

Adepci nowego kierunku poznają zasady funkcjonowania społeczeństwa informacyjnego w Polsce i na świecie, ale też programy i inicjatywy Unii Europejskiej dotyczące wspierania informatyzacji naszego kraju.
Specjaliści z Telekomunikacji Polskiej będą prowadzić zajęcia dydaktyczne z zakresu nowych technologii. Główne tematy przyszłych zajęć to m.in. podpis elektroniczny, zarządzanie administracją publiczną na odległość (e-government), elektroniczne systemy płatności i telemedycyna.

Czas trwania studiów to dwa semestry. Zajęcia odbywać się będą co dwa tygodnie podczas piątkowo-sobotnich sesji. Termin przyjmowania podań od studentów rozpocznie się 1. czerwca i potrwa do 12. października.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2007-02-21 08:37:06

  Specjaliści z TP powinni raczej wykładać na uczelniach o kierunkach ściśle biznesowych. Młoda kadra poznała by szybko techniki marketingu i sposoby szybkiego wyciągania kasy z masowego rynku

 • 0

  2. ~ktos  2007-02-21 09:13:15  host: 194.204.151.190

  Buahahhaahhahahahahahahaha Tak to skomentuje, specjlaisci z TP , pewnie dostali sie na to miejsce krewni i znajomi najwyzszych :)

 • 0

  3. ~blom  2007-02-21 13:50:59  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

  czyli cos w stylu jak zjesc zabe jednoczesnie miec zabe?

 • 0

  4. ~Bogdan  2007-02-22 21:10:56  host: dqm242.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nie martwcie się, w TP są nie tylko osoby które pracują w firmie 20 lat i znają się na biznesie, ale również tacy lub podobni WAM - świeżo po studiach z doskonałą wiedzą techniczną. Pusty śmiech pochodzi chyba z niewiedzy na temat tego, czym jest ta firma. Tzn rozumujecie mniej więcej tak: skoro na osiedlu przechadza się i rabuje jeden drech to jest to osiedle drechów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet