Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SPB Shell 3D - nowe szaty Androida

SPB Shell 3D - nowe szaty Androida

LuiN 31 Marca 2011 18:53

0 0
Do Android Market trafiła popularna w świecie Windows Mobile nakładka systemowa SPB Shell 3D. Aplikacja jest czymś więcej niż tylko dodatkiem - to zupełnie nowa filozofia obsługi telefonu.

Program przynosi trójwymiarowy, animowany interfejs użytkownika z ponad 60 skinami i dziesiątkami pięknych, trójwymiarowych widżetów. Całość jest w bardzo prosty sposób konfigurowalna i stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla TouchWiz czy HTC Sense.

Program kosztuje 42,49 zł, więc nie jest tani. Jednak załączona niżej prezentacja wideo jest co najmniej zachęcająca. Aplikacja jest w pełni spolszczona.






Źródło tekstu: SPB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2011-03-31 19:17:01

    jest trial?

  • 0

    2.  2011-03-31 19:43:26

    wyglada ciekawie... symbianowego lubilem, ten zapowiada sie nawet lepiej

  • 0

    3. ~torre  2011-03-31 20:41:12  host: 193.138.241.199

    świetny, przydałby się taki na windowsa.

  • 0

    4. ~D-fens  2011-03-31 21:01:10  host: 87-205-205-30.adsl.inetia.pl

    Ciekawe czy tak jak HTC Sense ma pełną integrację z Facebook i Flickr gdzie można przeglądać zdjęcia i wpisy wprost z książki telefonicznej. gdyby tak było to chyba bym spróbował.

  • 0

    5.  2011-03-31 21:17:01

    Więcej w tym Star Treka niż wymiernych korzyści. Fakt, super to wygląda, ale wydaje mi się że takie Sense UI ma praktycznie identyczne funkcjonalności.

  • 0

    6.  2011-03-31 21:29:57

    @4 niema

  • 0

    7. ~0kti  2011-03-31 21:38:20  host: host-89-230-146-117.inowroclaw.mm.pl

    zjada strasznie dużo ramu, faktycznie launcher jest płynny ale za wiele aplikacji w tle nie uruchomisz ;) testowane na ZTE Blade

  • 0

    8.  2011-03-31 21:52:31

    Działa nawet na Swifcie z andkiem 2.1, właśnie dziś go testowałem i po godzinie usunąłem. Jak kolega wyżej napisał zbyt dużo RAMu zużywa.

  • 0

    10. ~M  2011-04-01 02:31:05  host: 62.244.135.32

    Super wygląda moim zdaniem. Po prostu ślicznie. Ale ciekawe czy nie wykończył by szybciej baterii w moim Desire HD

  • 0

    11. ~GALAXY S  2011-04-01 16:47:31  host: apn-77-112-185-22.dynamic.gprs.plus.pl

    A na Galaxy S ktoś testował?

  • 0

    12. ~dagrz  2011-04-01 17:21:13  host: user22-092.satfilm.net.pl

    testowalem na SGS. no i ze 140 mb wolnego ramu zorbilo sie ok 80. + wersja ktora mialem po jednym restarcie do reinstalki sie nadawała. ale powiem jedno - juz mi go brakuje!

  • -1

    13. ~hudezz  2011-04-01 17:45:54  host: sub219-253.elpos.net

    wygląda ciekawie, na wm zdaje egzamin :-)

  • 0

    14. ~sebq  2011-04-01 18:34:33  host: aczz7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Genialny launcher jednak za mało możliwości pod względem własnych ustawień użytkowania (porównując z adw) faktycznie zżera dużo ramu ale to nie wm wiec nie przesadzajcie najwazniejszy jest procek (task killery bardziej szkodą telefonowi niż pomagają). Zdecydowanie najlepiej wyglądający launcher. Czekamy na aktualizacje :D

  • 0

    15.  2011-04-17 22:56:46

    Wygląda extra, ale jak już pisali poprzednicy to tylko bajer, a nie użyteczna czy niezbędna aplikacja :-/

  • 0

    16. ~Karol wawa  2011-10-24 20:52:09  host: 178235151045.warszawa.vectranet.pl

    Jak sie odpala ta aplikacje ?? zainstalowalem sobie na komorce , ale zadnej ikonki nigdzie nie widze ... Jak wlaczyc ten program ?? Prosze o pomoc

Dodaj swoją opinię