Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spadają ceny "neostrady tp" w promocji

Spadają ceny "neostrady tp" w promocji

WitekT 21 Listopada 2009 17:49

0 0

Od 23. listopada Telekomunikacja Polska wprowadza nową promocję na neostradę tp. My wszystkie szczegóły oferty SuperInternet Pro prezentujemy już teraz.

Umowa bez liveboksa tp:

 

Promocyjne miesiące

Pozostałe miesiące

0,5 Mb/s

1 zł

54,90 zł

1 Mb/s

49,90 zł

54,90 zł

2 Mb/s

49,90 zł

69,89 zł

6 Mb/s

69,89 zł

99,89 zł

10 Mb/s

99,89 zł

129,89 zł

20 Mb/s

99,89 zł

159,99 zł


Uwagi:
promocyjny abonament obowiązuje przez 3 miesiące dla umowy rocznej, 6 miesięcy dla umowy dwuletniej i 9 miesięcy dla trzyletniej,
prędkość 0,5 Mb/s można zamówić tylko w umowie dwuletniej,
aktywacja to koszt 49,90 zł dla umowy rocznej i 19,90 zł dla umowy dwuletniej i trzyletniej,
każdy abonent dostaje bezpłatny pakiet firmy McAfee w opcji zależnej od długości podpisywanej umowy.




Umowa z liveboksem tp:

Umowa na rok

Promocyjne miesiące

Pozostałe miesiące

1 Mb/s

59,90 zł

64,90 zł

2 Mb/s

64,90 zł

79,90 zł

6 Mb/s

79,90 zł

109,90 zł

10 Mb/s

109,90 zł

139,90 zł

20 Mb/s

109,90 zł

169,90 zł


Umowa na dwa lata

Promocyjne miesiące

Pozostałe miesiące

0,5 Mb/s

54,90 zł

59,90 zł

1 Mb/s

54,90 zł

59,90 zł

2 Mb/s

59,90 zł

74,90 zł

6 Mb/s

74,90 zł

104,90 zł

10 Mb/s

104,90 zł

134,90 zł

20 Mb/s

104,90 zł

164,90 zł


Uwagi:
promocyjny abonament obowiązuje przez 3 miesiące dla umowy rocznej i 6 miesięcy dla umowy dwuletniej,
aktywacja to koszt 49,90 zł dla umowy rocznej i 19,90 zł dla umowy dwuletniej,
każdy abonent dostaje bezpłatny pakiet firmy McAfee w opcji zależnej od długości podpisywanej umowy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 193
  • 0

    174. ~greghoryy@wp.pl  2009-11-23 20:30:52  host: djn180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to ładnie a sie wpierdzielilem na 2 lata 1mb + telewizja za 69zl. Teraz mnie krew zalewa. Badziejstwo totalne i jeszcze musze rok czekac. Dzisiaj dzwonilem nie mozna w zaden sposob przerwac umowy bez placenia kary. Nawet podpisujac nową z wyzszą sumą... jaki żal z tp. Musze sie dziec jak queik z tym smiesznym 1mb a te telewizja to zal i nedza. Nigdy wiecej zadnych 2 letnich umów.

  • 0

    175. ~zosia  2009-11-23 20:43:42  host: adng234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skonczylam wlasnie rozmowe z netia i gosciu mi powiedzial ze nie ma umow 12-miesiecznych tylko najmniej to 24-miesieczne ale dopiero od 7 miesiaca bym placila 94zl za internet wraz z telefonem w tym 120 minut darmowych. zrywajac umowe wczesniej placilabym kary 122zl. co sadzicie o tym?????????

  • 0

    176. ~Scenic1  2009-11-23 20:46:15  host: 188.146.173.233.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Tak tak tylko ktos nie doczytal,ze umowe mozna zerwac 3 miesiace po[od 23 dla nowych podpisujacych "internet na probe" ale tylko i wylacznie na umowie 2 letniej.A nie 3 wiec z ta nawigacja nie wypali 161 :]

  • 0

    177.  2009-11-23 20:48:55

    telewizja nie jest taka do bani bo maja miedzy innymi orange sport z siatkówką, co dla mnie akurat jest rewelacją, o extraklasie nie wspominając na którą czasem też można popatrzeć.

  • 0

    178.  2009-11-23 21:47:35

    @zosia może Orange Freedom 1 mbps od 49 zł. na 36 miesięcy plus bodaj koszt łącza 29 zł. i tam dają 20 zł. doładowania jeżeli masz telefon komórkowy w Orange czyli w prepaidzie można sobie pogadać trochę za tą kwotę. Regulamin http://www.orange.pl/portal/map/map/internet_freedom_discover?st amp=1259009024896

  • 0

    179.  2009-11-23 21:48:32

    @178 Pomyliłem linki. Tutaj jest regulamin http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/3116/3191496.pdf

  • 0

    180. ~dretwy  2009-11-24 14:09:43  host: dpo210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cena neo spada, ceny połączeń spadają, wygląda na to że tp co raz lepiej zaczyna walczyć :) te 26 groszy za minutę to dobra stawka

  • 0

    181. ~aserty  2009-11-24 16:14:05  host: 188.33.158.222

    do 180: tak wszystko spada:-) tylko czemu trzeba placic wiecej? a juz wiem bo jest spadek prosto z frnacji;p sTPadek... czyli ceny spadaja a placisz wiecej;d

  • 0

    182. ~bvb  2009-11-25 12:29:54  host: dpq235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny spadły, a wciaż sporo drożej niż u konkurencji - taki paradoks ;)

  • 0

    183. ~  2009-11-25 19:09:22  host: 85-222-19-42.home.aster.pl

    Ceny jak widze spadly sporo, pewnie wiekszosc uzytkownikow i tak tego transferu nie wykorzysta ale zapas warto miec. Biorac pod uwage pokrycie kraju przez infrastrukture tp, to faktycznie idzie ku dobremu.

  • 0

    184. ~  2009-11-25 21:30:23  host: acpb204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak narzekacie na ceny neo itp, a chwalicie kablówki. Zobaczcie popularna m.in w Warszawie sieć aster, chcąc tylko internet za 512kb/s i 1mb/s w nocy (24-12)płacimy jedyne 97zł !!!!, a za 2mb/s i 4mb/s w nocy już jedyne 107zł. 2mb/s w TP razem z zawieszonym telefonem wyjdzie taniej i do tego przez cały dzień mamy dwa, a nawet cztery razy większą prędkość pobierania i dwa razy większą wysyłania.

  • 0

    185. ~kamil  2009-11-25 23:56:00  host: 81-219-158-128.adsl.inetia.pl

    A w NETI za 79zł mam OD 8mbit, zdjety ogranicznik, czyli tyle ile mi fabryka(linia) dala i nie musze placic zanego telefonu ani za utrzymanie lini, i nie wyjezdzajcie mi z zadnym UPC bo to inna technologia ( kablowka a linia telefoniczna )

  • 0

    186.  2009-11-27 01:29:45

    161: karą za zachłanność jest niemożność skorzystania z promocji "na próbę", czyli rezygnacji. :-) Promocje "zamów przez www" i "na próbę" nie łączą się. Taki haczyk. Oj, będzie przykro niektórym.

  • 0

    187. ~poncz  2009-11-27 19:13:13  host: 85-222-19-42.home.aster.pl

    co Wy z tą netią? poprawcie się jeśli się mylę, ale moim zdaniem netia nie bardzo ma szanse świadczyć lepsze usługi od tp. Skoro nie ma własnej infrastruktury, a używa dzierżawionej, to siłą rzeczy ma na jej kształt niewielki wpływ. Dlatego komentarze typu "tepsa mi nie działała a netia śmiga jak złoto" można między bajki włożyć. Do tego tp na dużo większy zasięg świadczenia usług. Biorąc pod uwagę aktualną promocję, to jednak uważam że wieszanie psów na tej firmie jest nieco na wyrost.

  • 0

    188. ~kosik  2009-11-28 08:48:21  host: fgi18.internetdsl.tpnet.pl

    netia i tak jest najlepsza

  • 0

    189. ~z  2009-11-28 18:36:17  host: 77-254-94-172.adsl.inetia.pl

    z tym korzystaniem z nowych promocj iw Netii nie jest tak różowo.... Ja mam umowę 36M, aktualne promocje nie obejmują tego okresu. Co z tego ze przysługuje mi prawo do zmiany, jeżeli powiedziano mi, że skoro nie ma mojego okresu już w ofercie - nie mogę zmienić promocji. Ot, taka prawidłowość. moim zdaniem bardzo zła praktyka - skąd klient ma wiedzieć, że teraz podpisując np. umowę na 18M, kolejne nie będą oferowane na 12M i 24M? Przecież to można dowolnie zmieniać...

  • 0

    190. ~AsterSrasterDisaster  2009-11-28 18:42:33  host: gaja.tpnet.pl

    @184. TPSA ma szczęście, że istnieją takie firmy jak Aster, które zatrzymały się kilka lat temu w rozwoju :(. W innym przypadku to nawet nie było by czym się pocieszyć. Ale internautów w Aster jest blisko 3 razy mniej internautów niż w UPC (165 vs 438 tys.). A różnica ta najpewniej będzie się jeszcze bardziej powiększać.

  • 0

    191.  2009-12-11 18:46:50

    AsterSrasterDisaster, masz alternatywe?? moze przechodzisz do neo?

  • 0

    192. ~AsterSrasterDisaster  2009-12-11 21:09:51  host: gaja.tpnet.pl

    @191. Ja akurat mam. Co prawda zdaje sobie sprawę, że wiele osób nie ma, ale co to ma do mojej wypowiedzi? Aster

  • 0

    193. ~AsterSrasterDisaster  2009-12-11 21:10:30  host: gaja.tpnet.pl

    Aster to mniej niż TPSA.

Dodaj swoją opinię