Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Spada zainteresowanie Samsungiem Galaxy S5

Spada zainteresowanie Samsungiem Galaxy S5

LuiN 6 Czerwca 2014 21:31

14 4

samsung galaxy s5 W II kwartale Samsung otrzymał zamówienia za 21 mln sztuk Samsungów Galaxy S5. Według ostatnich doniesień z Tajwanu, w III kwartale firma dostarczy o 25% mniej swoich flagowców.




Samsung postanowił w III kwartale ograniczyć łańcuchy dostaw Galaxy S5 o 25%, schodząc do poziomu 15 mln urządzeń. Z kolei Galaxy S4 po 6 mln sztuk w II kwartale, osiągnąć ma w III kwartale wynik 5 mln sztuk.


Ograniczenia w dostawach komentowane są jako oczekiwanie rynku na to, co pokaże Apple. Koreańskiemu producentowi przyjdzie się też zmierzyć ze smartfonami konkurencji - LG G3 już osiąga lepsze wyniki w Korei, niż Galaxy S5 w chwili swojego debiutu.

Źródło tekstu: udn, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 | samsung

w sumie: 90
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71. ~  2014-06-08 10:34:47  host: esi198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @53 dzięki za sprawdzenie. Będę musiał rozważyć kupno tego telefonu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72. ~me  2014-06-08 10:50:22  host: dwapiec-siedem0.echostar.pl

    Miałem S2, teraz S4 i będę miał pewnie S6, ponieważ z każdego dotychczasowego modelu byłem i jestem bardzo zadowolony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    73. ~ignorant  2014-06-08 11:09:04  host: 178-36-15-63.adsl.inetia.pl

    @72 dokup se jeszcz pralke Szajsunga do kompletu?.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~jjjdjz  2014-06-08 16:26:22  host: 89-78-144-157.dynamic.chello.pl

    A ja się śmieję z fanbojów dowolnej firmy globalnej. Wciskają wam chłam opakowany w złoty marketingowy papierek i trzepią kasę z uśmiechem politowania na twarzy. Ja używam chiński telefon ze średniej półki za uczciwe pieniądze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~  2014-06-08 16:44:58  host: esi198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jest jakiś chiński telefon z androidem i klasyczną klawiaturą?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2014-06-08 17:17:34

    Nie kupiłbym S5, bo jak dla mnie cena za wysoka i bajery niepotrzebne. Natomiast S4 chętnie bym przytulił. Ani plastik ani TouchWiz mi nie przeszkadza. Na samą markę też nie będę jechał, żeby tylko pojechać. Normalna sprawa, że rynek się nasyci i ludzie będą szukać innego producenta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    77. ~ols  2014-06-08 21:10:32  host: user-46-112-233-166.play-internet.pl

    sie przejadlo...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    78. ~jasiu  2014-06-08 22:15:30  host: public-gprs571049.centertel.pl

    Ja też bym tego nie kupił lepiej brac Huawei Ascend 7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2014-06-09 09:30:19

    78, jasiu - testujemy już tego Huaweia, wkrótce opublikujemy recenzję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    80.  2014-06-09 09:46:49

    ale wg. redaktorów to z apple "uchodzi powietrze".

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    81.  2014-06-09 10:10:53

    @up to jakieś limity są jeśli chodzi o liczbę firm, które hamują jeśli o rozwój chodzi?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    82.  2014-06-09 11:50:22

    Nie widziałem żadnego artykułu o tym, że z Samsunga uchodzi powietrze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    83.  2014-06-09 13:07:28

    @82 a ja żadnej konferencji Samsunga w ostatnim czasie, natomiast artykuł nawiązywał do konferencji Apple. Nie obraź się, ale Twoje zachowanie przypomina mi fanatyków religijnych lub ideologicznych. Jak ktoś coś złego o Twojej "opcji" powie, to masz pretensje, że nie naskakuje na "przeciwną" frakcje. Rozmowa z takimi jest upierdliwa, trzeba zaznaczać zawsze, że tacy a tacy też nie są w porządku nawet jeśli temat ich nie dotyczy bo inaczej strzelacie focha.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    84.  2014-06-10 10:47:23

    @83 nadinterpretujesz to wszystko.
    Stwierdziłem tylko fakt, że redaktorzy widzą uchodzące powietrze z jednej marti. Wolałbym aby artykuły traktowały o całym rynku. Faktem jest, że powietrze uchodzi wszystkim producentom. Jedynym wyjątkiem jest może LG -broni się wprowadzając co chwilę jakieś dziwne nowinki: schodkowa bateria czy też laserowy focus. Nie są to może najpotrzebniejsze rzeczy ale coś się dzieje. Tyle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    85.  2014-06-10 18:39:49

    Artykuł dotyczył tego producenta, który zrobił wielką konferencję o niczym. Jakby to był Samsung, Nokia czy HTC to oberwałby Samsung, Nokia lub HTC. Ale nie byli. Było to Apple i Apple krytykę oberwało. Mnie zastanawia natomiast czy byś tak pisał gdyby sprawa dotyczyła kogoś innego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    86.  2014-06-11 13:42:54

    @Maniiiek
    Powyżej napisałem, że dotyczy to wszystkich producentów poza LG, które coś innowacyjnego wprowadziło.
    Czytanie ze zrozumieniem? Fanatyk religijny samsunga.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87.  2014-06-11 15:20:01

    @86 Ja fanatyk Samsunga?! a ty kozy z nosa wyjadasz! Jak mamy się w bezpodstawne i idiotyczne zarzuty to lepiej skończmy tą rozmowę. A czytanie ze zrozumieniem kuleje u ciebie. Przecież ci tłumaczę jak krowie na rowie, że chodziło o konferencję. Krowa by już zrozumiała, tobie nadal to się nie udało...