Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SonyEricssony z fabryk Sagema

SonyEricssony z fabryk Sagema

WitekT 26 Marca 2007 16:38

0 0

SonyEricsson i Sagem podpisały umowę, na mocy której wybrane telefony SonyEricssona będą wytwarzane w fabrykach francuskiego producenta. Dodatkowo, Sagem udzieli licencji na platformę dla prostych, lowendowych telefonów 2G SonyEricssonowi.

Wybraliśmy Sagema, ponieważ ich platforma programowa jest dojrzała i skalowalna. Jesteśmy także pod wrażeniem jakości i wydajności telefonów tego producenta, które zostały stworzone przez dobrze wyszkoloną kadrę. Nasza współpraca z Sagemem pozwoli zaoferować serię produktów dojrzałą i dopracowaną od samego momentu pojawienia się na rynku - powiedział Howard Lewis, wiceprezes SonyEricssona.

Jesteśmy dumni, że SonyEricsson, duży gracz na rynku telefonów komórkowych, wybrał nas do współpracy. Ten wybór jasno pokazuje wartość techniczną i możliwości naszego zespołu. Nasza umowa jest długoterminowa i wielopłaszczyznowa - powiedział Thierry Buffenoir, pełniący obowiązki prezesa Sagema.




SonyEricsson stworzy także komórkę swojej firmy, która odpowiedzialna będzie za projektowanie lowendowych telefonów, a umieszczona ona będzie na terenie francuskiego oddziału Sagema w Cergy.

Pod koniec października głośno było o potencjalnym przejęciu mającego problemy Sagema przez Motorolę. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: SonyEricsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2007-03-26 16:40:36  host: 81.210.107.124

    Koniec świata jest blisko

  • 0

    2.  2007-03-26 16:51:05

    Tj. Budujemy mecedesa w fabryce Fiata:p

  • 0

    3.  2007-03-26 16:52:39

    Kolejna fuzja sie zbliza...

  • 0

    4. ~Aster  2007-03-26 16:54:07  host: pxgot2.srv.volvo.com

    I dobrze, może wreszcie SE zaczną być tak niezawodne jak Sagemy, bo do tej pory to SE są najbardziej chyba wadliwymi telefonami.

  • 0

    5. ~kun  2007-03-26 17:32:54  host: bnz205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2 - raczej budujesz fiata w fabryce mercedesa ;) pozdro

  • 0

    6.  2007-03-26 18:51:11

    sagem nie jest zly, mam 3 w domu i wszystkie smigaja (najstarszy juz 5 rok ;>)

  • 0

    7. ~czikit  2007-03-26 18:51:11  host: wlan3-250.srem.net

    2.: MERCEDESA? VOLKSWAGENA U FORDA...

  • 0

    8. ~l  2007-03-26 18:53:03  host: public-gprs35302.centertel.pl

    5 - nie przekrecaj - Mercedes w fabryce Fiata - taka prawda ;P

  • 0

    9. ~;-)  2007-03-26 19:02:25  host: 80.54.169.77

    Taka prawda jak wesz kaszlala :P

  • 0

    10. ~  2007-03-26 19:07:14  host: 87-205-44-204.adsl.inetia.pl

    I pomyśleć, że wraz z wejściem Sami Swoi wstyd było nawet pomyśleć o tej marce. Od co najmniej roku Sagem jest obiektem moich westchnień. :)

  • 0

    11. ~przemoo  2007-03-26 19:44:42  host: chello087207029128.chello.pl

    popieram "produkcja mercedesa w fabryce fiata" to oddaje w 100% treść tej wiadomości:)

  • 0

    12.  2007-03-26 21:14:41

    "Super" - to, czego nie uda się spaprać żabojadzkim inżynierom, załatwią tajwańscy robole... :-(((

  • 0

    13. ~Ganc2  2007-03-26 21:58:31  host: nat6.gress.com.pl

    Proste i lowendowe :) to znaczy ze Sony Ericsson zabierze sie tylko za biznes klase :) chociaż nawet tego nie potrafi :) nienawidzę sony ericssonów

  • 0

    14. ~eMb  2007-03-26 23:43:15  host: chello089077194022.chello.pl

    Znaczy, ze jakosc wykonanai bedzie jeszcze gorsza? Moj SE K750i od poczatku skrzypi ;]

  • 0

    15.  2007-03-27 11:18:43

    Sagem jest jedyną firmą w Polsce, która wymienia bez szemrania wadliwy telefon na nowy (chyba że chodzi o zmianę oprogramowania). Telefonów wadliwych jest na tyle mało ze nie opłaca się utrzymywać sieci serwisowej. A co do Sony - Ericssona... czy pamięta ktoś pękające wyświetlacze w T630? Serwis SE zawsze określał taki przypadek jako uszkodzenie z winy użytkownika, czyżby jakimś dziwnym trafem użytkownicy katowali tylko te modele?

  • 0

    16.  2007-03-27 21:11:56

    Wcale nie dziwię sie, że SE idzie w kierunku Francji, wszak wszystkie wysokie modele tego producenta sa robione właśnie tam....i to juz od dawna... np p910i, p990i, s700 itd

  • 0

    17. ~frytko  2007-03-28 11:00:01  host: ahm53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moja praca polega miedzy innymi na przyjmowaniu wadliwych telefonow do naprawy i zgadnijcie jakich telefonow NIGDY nie przyjmowalem...?? wlasnie sagemow. a najwiecej noki oraz sony erykow. czy wreszcie SE zasluzy na miano niesmiertelny telefon? Czy nokia przejdzie do historii z powodu przenoszenia produkcji do rumuni i wegrzech? Czy kiedys bedziemy mieli korzystne warunki na wymiane telefonow u wlasnego operatora?? na te i inne pytania odpowie nam historia juz w nastepnym odcinku. :)

  • 0

    18. ~;Domelo  2007-10-01 16:40:57  host: static-ip-87-248-80-131.promax.media.pl

    ty czikit co ty masz do FORDA super fury ;p

  • 0

    19. ~;Domelo  2007-10-01 16:46:15  host: static-ip-87-248-80-131.promax.media.pl

    a co do polaczenie sagema i se to moze byc ciekawie !!! a ja nie wiedzialem skad sie wziely takie fajne fony sagema a to dlatego ze jest z nim SE suuuuperrr fajne by bylo gdyby doszedl do nich jeszcze SAMSUNG to by byla booooooooooooooombaaaaaaaaaaa

Dodaj swoją opinię