Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SonyEricsson Walkman

SonyEricsson Walkman

WitekT 15 Lutego 2005 14:41

0 0
SonyEricsson ma licencję na słynną markę Walkman. Będzie jej używał przy telefonach, które wyposażone będą w odtwarzacze mp3.

Ruch ten jest niewątpliwie odpowiedzią na posunięcie Motoroli, która ma licencję na markę iTunes, należącą do Apple.

Pierwszy telefon z nazwą Walkman pojawi się już w marcu. Wraz z dostarczonym oprogramowaniem będzie pozwalał na zgranie muzyki ze swojej domowej kolekcji CD. W przyszłości dodatkową funkcją będzie możliwość odtwarzania cyfrowo zabezpieczonych plików, zakupionych w Internecie i ściągniętych na komputer bądź bezpośrednio do telefonu.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-221-76-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.