Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SonyEricsson prezentuje K770i

SonyEricsson prezentuje K770i

WitekT 14 Sierpnia 2007 16:01

0 0

sonyericsson k770iWprowadzany na rynek nowy model SonyEricsson K770i Cyber-shot łączy w sobie aparat cyfrowy, album fotograficzny oraz elegancki telefon komórkowy. Mimo iż przede wszystkim jest komórką, pozwala również przesyłać i udostępniać zdjęcia tuż po ich zrobieniu - tak reklamuje SonyEricsson swój najnowszy model.

K770 ma jedynie 14,5mm grubości i oferowany jest w modnym kolorze Truffle Brown.




Najlepsze chwile życia prawie zawsze zdarzają się, gdy nie masz przy sobie aparatu. Jeśli chcesz mieć aparat cyfrowy w komórce i pragniesz zdjęć, które będą się dobrze prezentowały w albumie rodzinnym, model K770 będzie się do tego doskonale nadawał. Prawdziwą zaletą K770 jest to, że dzięki niemu możesz dzielić się wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną. Gdy tylko uchwycisz daną chwilę możesz w prosty sposób wydrukować zdjęcie bądź od razu umieścić je w swojej własnej internetowej galerii - mówi Helene Barnekow, szefowa marketingu SonyEricssona.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: SonyEricsson     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~  2007-08-14 21:43:48  host: p03-12.opera-mini.net

    Ten wyświetlacz nie wygląda na 240x320, chyba że to taki myk jak w Samsungach.

  • 0

    28.  2007-08-14 22:30:54

    Telefon ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne ;) Zgadzam się z opinią nr 21 bo pierwsze co mi się rzuciło w oczy w newsie to ów "modny kolor" - niby kto o tym decyduje? Jakaś niezależna federacja? A może zostały przeprowadzone jakieś miarodajne badania na odpowiednio reprezentatywnej grupie ekspertów?... Jak dla mnie barwa jest iście syfna :P 1,9" wyswietlacz szału już nie robi, za to chwali się rozdziałka 240x320. Znów jednak nikt nie napisał w specyfikacji jaka jest rozdzielczość NAGRYWANYCH FILMÓW (+ format) :( Generalnie niezły telefonik wart jakieś 700-800zł. PS: Jeszcze ad komentarz nr 20 (misia) - powiadasz że lubisz telefony z wibrą ale czasem może taki się zmoczyć? :)) Hmm... No okay, każdy używa telefonu na kilka sposbów ;)

  • 0

    29.  2007-08-14 22:51:53

    Mam nadzieje, ze ten kolor jest na wskroś plastiku a nie malowany farbą w sprayu(!) i nie obłazi z tela po użyciu... co Ty na to Misia? ;)

  • 0

    30. ~xxxx  2007-08-14 23:29:54  host: 217.98.38.3

    Kolor na 100% po kilku miesiacach zejdzie jak to sie dzieje we wszystkich telefonach SE... moj D750... rowniez "traci" kolorki... co za badziew.

  • 0

    31.  2007-08-15 01:28:53

    @emulek to nie będzie następca Twojego telefonu :) wiesz czemu ? Bo w Orżnąć będą chcieli za niego fortunę :D

  • 0

    32.  2007-08-15 11:25:49

    Niech oni popracują nad matrycą i ostrością zdjęć, a dopiero potem niech cokolwiek gadają... Jak na komórkę serii K to przydałoby się softowa możliwość regulowania kompresji zdjęcia w procentach...

  • 0

    33.  2007-08-15 12:02:35

    Zmniejszenie fizycznej wielkości wyświetlacza przy zachowaniu rozdzielczości 320x240 sprawia że obraz na nim jest wyraźniejszy(żyleta) - proste! To samo na 2,4" i więcej... coraz większa pixseloza ;P

  • 0

    34.  2007-08-15 12:54:55

    re: 15. ~~ xxxxx 2007-08-14 18:57 088156215111.rad.vectranet.pl po to aby "spocony gimnazjalista" mógł zaszpanować... jak ktoś kiedyś powiedział każdym normalnym autkiem dojedziesz do celu to po co to ma być mercedes "s 500" ???

  • 0

    35.  2007-08-15 14:34:33

    MADMAX, nie sądzę, by rozdzielczość filmów była lepsza niż w K800. Właśnie ta mała rozdzielczość filmów, jest najsłabszym punktem SE K800. Tak dobre zdjęcia, a tak słabe filmy.

  • 0

    36. ~seba15  2007-08-15 16:06:04  host: edu186.internetdsl.tpnet.pl

    Wyglada ladnie faktycznie se oraz samsungi ida ostro do przodu

  • 0

    37. ~ko  2007-08-16 09:08:14  host: samsung.k.itsa.pl

    telefon do uploadowania fotek??? bez EDGE?? kolejny smieszny pomysł od SE

  • 0

    38. ~bartoldoo  2007-08-16 10:26:44  host: aans170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    koleiny klon k800. Jest co prawda cieńszy ale pozbawiony wiekszości atutów poprzednika : brak ksenonowej lampy błyskowej ( przynajmniej tak wynika ze zdjęć ) , brak 3g , i mniejsza pamięć wewnętrzna

  • 0

    39. ~bartoldoo  2007-08-16 10:35:51  host: aans170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm na GOL-u piszą że ma UMTS tu że nie ma .... i komu tu wierzyć ??

  • 0

    40.  2007-08-17 04:08:28

    Myslec. Jesli ma wideokamere, to ma rowniez 3G - logiczne.

  • 0

    41. ~armaggeddon_boy  2007-08-17 09:54:45  host: staticline16938.toya.net.pl

    Powiedzcie mi kurwa co oni odpierdalają z tym "modnym kolorem" a do tego jestem ciekaw co ten telefon ma takiego czego nie mają inne... ja osobiście wole k750i.... wizualnie też jest lepszy

  • 0

    42. ~armaggeddon_boy  2007-08-17 10:08:48  host: staticline16938.toya.net.pl

    Powiedzcie mi kurwa co oni odpierdalają z tym "modnym kolorem" a do tego jestem ciekaw co ten telefon ma takiego czego nie mają inne... ja osobiście wole k750i.... wizualnie też jest lepszy Osobiście wziąłbym zamiast niego k800i

  • 0

    43. ~Kadus  2007-08-27 11:20:21  host: drb21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mniej więcej ok, nie moge powiedzieć złego słowa bo lubie SE;) ale wole poczekać na se w910i, może mi się poszczęści i nie będę musiał wydawać superdużo kaski na niego tylko wygram w konkursie ;) www.tiny.pl/5pb3

  • 0

    44.  2007-08-29 21:31:29

    denna kopia K800...

  • 0