Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SonyEricsson K770i - galeria

SonyEricsson K770i - galeria

Immortal 19 Sierpnia 2007 15:41

0 0
Niedawno zaprezentowaliśmy Wam nowego SonyEricssona - K770i. Dzisiaj mamy dla Was pełną galerie zdjęć tego telefonu.

Zdania na temat wyglądu tego telefonu są podzielone, jedni mówią, że jest ładny, inni że brzydki. Jak jest naprawdę - zdecydujcie sami.

k770i gal1m k770i gal2m k770i gal3m k770i gal4m

k770i gal5m k770i gal6m k770i gal7m k770i gal8m


Źródło tekstu: just another mobile phone blog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2007-08-19 21:12:36

    Paskuda jak wszystkie SE ;/

  • 0

    9. ~Ssl  2007-08-19 21:30:26  host: 95-mo5-1.acn.waw.pl

    Wreszcie bez joysticka :)

  • 0

    10.  2007-08-19 21:39:16

    imho K750 jest jednym z najbrzydszych SE. co nie przeszkadza mu być lepszym od wielu nowszych modeli SE.

  • 0

    11.  2007-08-19 21:55:42

    Orange: paskuda to jest 5200 i 5300 - a fee z klawiszami nawigacyjnymi. Prostota - prostotą, ale bez przesady.

  • 0

    12.  2007-08-19 22:14:13

    W fioletowym się do niego przekonałem, brązowy też może być ;) Jedyne co mnie martwi, to ciągle to samo menu :( Oni tam coś w ogołe zmieniaja? Ikonki te same troche robi się nudno, bo od modelu K700 zmian prawie nie ma... Moge zrozumieć daną serie nowych modeli, ale bezpośredni następcy, żeby od tej strony byli identyczni? Jako przykład zmian jakie nastąpiły trzeba podać Nokie 6230 -> 6230i -> 6233... tutaj mamy zastój, obojętnie jaki model by się kupiło (no z wyjątkiem modeli z dotykowym wyswietlaczem)

  • 0

    13.  2007-08-19 22:44:52

    Rewelacja

  • 0

    14. ~sergiey  2007-08-20 07:22:36  host: c-67-174-204-32.hsd1.ca.comcast.net

    moze troche nie na temat ale to ostatni post jaki sie ukazal wiec postanawiam tutaj zapytac znajacych sie troche a wiec: podobno do 22.08 trzeba wyslac smsem potwierdzic chec dalszego otrzymywania wiadomosci z internetu. Czy mozna tego dokonac z zagranicy? Jesli tak to czy jest to platne? Pod jaki nr trzeba wyslac sms? Z gory dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam

  • 0

    15. ~TT  2007-08-20 07:35:30  host: 212.160.172.70

    Fajna zasłonka na aparat, ale ogólnie nie oszukujmy się - żenua... Podobny problem mają designerzy butów Nike & Adidas, również wymyslają takie modele że nijak się już na to patrzeć nie da... Słusznie powyżej ktoś napisał, że przydałoby się coś zmienić w menusach. Wracając do telefonu oczywiście ratunkiem może być zmiana motywów (wraz z ikonkami).

  • 0

    16. ~wyrocznia  2007-08-20 07:57:22  host: acsp46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon do kitu i z wygladu i z funkcji ale to se to normalne pozdro

  • 0

    17.  2007-08-20 08:10:05

    Wygląd nieco alcatelowy - gorzej niż lepiej. Chociaż tak naprawdę nigdy nie biorę wyglądu pod uwagę, bardziej ergonomię a z Tą wydaje mi się że jest całkiem dobrze ;-)

  • 0

    18.  2007-08-20 08:51:57

    Dwa dobre rozwiązania: dłuższe, dobrze schowane klawisze i dobrze schowana klapka od aparatu. W np. k750i klapka często sie otwiera w kieszeni z tą nie powinno być takich problemów. Nie wystające poza obrys telefonu klawisze to też dobre rozwiązanie. Dłuższe klawisze numeryczne powinny być łatwiejsze do wciskania. To moja subiektywna ocena tylko na podstawie zdjęć tutaj zamieszczonych. Ogólnie wygląd oceniam na 4 za ergonomie chyba można dać nawet 6.

  • 0

    19. ~kikulo  2007-08-20 09:24:49  host: chello062179023129.chello.pl

    Nie wiem, gdzie to napisać, więc informuje tutaj - Play ma nowa stronę

  • 0

    20. ~krzycho123  2007-08-20 10:54:51  host: 88-199-30-40.tktelekom.pl

    GDZIE NOTKA O NOWEJ STRONIE PLAY??!! FKN WAS WYPRZEDZIŁ :P

  • 0

    21.  2007-08-20 11:04:23

    krzycho123: a my wyprzedzamy FKN w miliardzie innych rzeczy. Zawsze pierwszym być nie można, a ja jestem tylko pojedynczym człowiekiem, a za FKNem stoi cały Onet.

  • 0

    22. ~krzycho123  2007-08-20 11:16:21  host: 88-199-30-40.tktelekom.pl

    Co racja, to racja. Dlatego ja Telepolis odwiedzam kilka razy dziennie :)

  • 0

    23.  2007-08-20 12:14:36

    11 kin : Fan psujących się Joysticków ? ;D Tak apropos to o gustach sie nie dyskutuje, ja mam swoje zdanie co do wyglądu kanciastych SE ;/ Już Alcatel ma ładniejszy Design.

  • 0

    24. ~spat  2007-08-20 12:19:03  host: atm.ssnet.pl

    z serwisów GSM najlepszy jest Telepolis. Na Fkn nie wchodzę w ogóle, a GOL podupadł.

  • 0

    25.  2007-08-20 13:22:49

    Damn - i niech ktos bedzie probowal wmawiac mi, ze SE ma ZROZNICOWANE telefony... X>

  • 0

    26. ~ko go  2007-08-24 14:03:17  host: abqq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ten telefon ma bluetooth i podczerwień?

  • 0

    27. ~  2008-02-25 20:18:23  host: xdsl.081.c84.petrotel.pl

    Nie wiem czego wy chcecie od Sony Ericssonów.Ja mam już trzeci model tego telefonu i nie narzekam.Nie wymieniłbym bym go na Nokię.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet