Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SonyEricsson H1i - marzenie każdego?

SonyEricsson H1i - marzenie każdego?

Immortal 28 Lipca 2007 11:58

0 0
h1imJeden z fanów telefonów SonyEricssona zaprezentował swój ideał w oparciu o istniejące już telefony firmy.

H1i, bo tak go nazwano, to hybryda - połączenie serii W (Walkman) i K (głównie CyberShot), a raczej tego, co w nich najlepsze według autora. Wyposażony byłby w 3-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 270 pikseli oraz aparat 7,2 MPix. Wygląd bazuje na W960i, a "podwójna twarz" (logo Walkman z jednej strony telefonu i CyberShot z drugiej) znana jest z K850i.


Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~xyz  2007-07-28 13:27:29  host: gw-www.lublin.enterpol.pl

    no i co, napakowali bajerow... ale to dalej SE

  • 0

    8. ~Tyfus  2007-07-28 15:44:41  host: public-gprs71968.centertel.pl

    to tylko koncept czym sie podniecacie ?

  • 0

    9. ~turin12  2007-07-28 16:45:14  host: user2-135.satfilm.net.pl

    Piciu---> o czym Ty mowisz dlaczego niby ma nie wyswietlic tego na komputerze? co do tel. tak naprawde nic wielkiego wszystko co najlepsze wepchniete do jednego pudelka, komus moze nie pasowac touchscreen i juz dla niego nie bedzie to tel. marzen, jak zawsze to kwestia gustu:)

  • 0

    10.  2007-07-28 18:37:31

    Dobrze widzę że także klawisze numeryczne są dotykowe mimo ich klasycznego układu? No nie wiem czy zdałoby to egzamin, raczej nie...

  • 0

    11.  2007-07-28 19:24:00

    @Turin - dlatego dałem ? na końcu tytułu :)

  • 0

    12.  2007-07-28 22:35:27

    jak dla mnie pasiłaby dotykowa - ale wyswietlana na takim duuuuuzym ekranie :D

  • 0

    13. ~  2007-07-28 23:48:49  host: cvp43.internetdsl.tpnet.pl

    turin21---> bo zaden (normalny) monitor nie ma takiej rozdzielczosci zeby wyswietlic 7,2 miliona pixeli wiec trzeba pomniejszac rozdzielczosc zdjecia zeby je na fullscreen wlaczyc

  • 0

    14. ~turin12  2007-07-29 00:28:41  host: user2-135.satfilm.net.pl

    13--->to fakt zeby takie zdjecie obejrzec trzeba je pomniejszyc ale chyba to jakos specjalnie by nie przeszkadzalo:)

  • 0

    15. ~Piciu  2007-07-29 13:30:29  host: cvp43.internetdsl.tpnet.pl

    no tak, ale taka rozdzielczosc mija sie z celem skoro i tak trzeba je pomniejszyc. juz lepiej by bylo producentom zajac sie polepszaniem jakosci a nie bezsensownym zwiekszaniem rozdzielczosci. a ludzie sie podniecaja ze to 7mpx

  • 0

    16. ~hose  2007-07-29 15:02:22  host: ddb29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Piciu- fotkę taką można wydrukować, więc masz odpowiedź na sens takiej rozdzielczości.

  • 0

    17.  2007-07-29 23:24:04

    jestem tylko ciekaw kiedy skonczy sie megapixelomania... przy 20mpx? chyba dopiero az wszyscy zobacza ze to nie ma sensu

  • 0

    18. ~jaa  2007-07-30 15:33:50  host: nat-moc6.aster.pl

    o kur##, jaki zajeb...isty

  • 0

    19. ~  2007-07-30 18:25:27  host: acfj121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tyle ze nigdy nie bedzie istnial!

  • 0

    20. ~  2007-08-21 19:51:08  host: dynamic-87-105-84-76.ssp.dialog.net.pl

    podniecacie się ilością pixeli,a nie wiecie co z taką ilością zrobić. Po pierwsze-można wywołać większą odbitkę na papierze(np:z 10 mpx można uzyskać odbitkę formatu jakieś 20x30 cm przy 300dpi). Po drugie-możliwość wykadrowania interesującego fragmentu zdjęcia z lepszą jakością niż przy mniejszej rozdzielczości(ciekawe czy wszyscy wiedzą co znaczy wykadrować). I kolejna zaleta większej ilości pixeli,to większa szczegółowość fotografowanej sceny. Ktoś napisał,że komputer całego zdjęcia nie pokaże-co za bzdura.Przecież otwierając zdjęcie przez windowsa,automatycznie jest ono dostosowywane do rozdzielczości monitora,a pod zdjęciem są przyciski rozmiaru faktycznego oraz pokazujący całe zdjęcie.Mam lustrzankę 10mpx i z oglądaniem zdjęć na monitorze jakoś problemów nie mam.

  • 0

    21. ~:D  2007-11-10 16:21:24  host: public-gprs12219.centertel.pl

    Eeee to jest tylko projekt czy wejdzie w życie??? :D :D :D Pzdr.

  • 0

    22. ~jedrekg  2007-11-30 22:58:28  host: 80.54.27.53

    calkiem ciekawy ale czy to mozliwe...

  • 0

    23. ~aello  2008-05-14 09:40:10  host: adoz58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też mam hybryde: k550@w610 ^^

  • 0