Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia Z5 w Japonii we wrześniu? To na razie plotki

Sony Xperia Z5 w Japonii we wrześniu? To na razie plotki

sirmark 6 Lipca 2015 13:57

5 3

Choć dopiero co na rynek trafił Sony Xperia Z3+, czyli międzynarodowa wersja dostępnego w Japonii modelu Xperia Z4, to już pojawiły się plotki, że kolejny model tj. Xperia Z5 zostanie zaprezentowany w Japonii we wrześniu.

Z pojawiających się informacji wynika, specyfikacja obejmować będzie Qualcomm Snapdragon 820 i 4 GB pamięci RAM, a całość zasilana ma być akumulatorem o pojemności 4500 mAh. Telefon wyposażony ma zostać także w czytnik linii papilarnych, choć nie wiadomo gdzie Sony miałby go umieścić. Jeżeli chodzi o aparat to plotki sugerują, że wykorzystany zostanie sensor Sony Exmor RS IMX230 o rozdzielczości 21 Mpix, umożliwiający nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K i wsparciem dla HDR.




Oprócz wzmianek na temat Xperii Z5, wspomina się, że Sony planuje także modele Z5 Compact oraz Z5 Ultra.

Źródło tekstu: gsmarena, technodify, wł     

Dodaj do:

Tagi: sony

w sumie: 12
  • 0

    1. ~F643  2015-07-06 14:12:31  host: 212.160.172.84

    4500 mAh brzmi ciekawie, natomiast pod dużym ? staje procesor, optymalizacja układu względem nowego androida oraz ten czytnik linii papilarnych, który np. mnie jest niepotrzebny.

  • -1

    2.  2015-07-06 14:14:37

    Najważniejsza jest sprzedaż tych wszystkich produktów, a tutaj Sony nie ma się czym pochwalić. W tym roku pewnie jak nie zdrowy rozsądek to w końcu akcjonariusze, którzy finansują ten cały xperiany biznesowy bezsens powiedzą w końcu stop.

  • 1

    3. ~Adam S.  2015-07-06 14:22:35  host: user-94-254-193-40.play-internet.pl

    Jak tylko będzie design taki sam jak poprzednio lub jeszcze ładniejszy to wymieniam w końcu Xperie Z1 na Z5. Już chciałem kupić Z3+, ale problemy z temperaturą i spadkiem wydajności, przez Snapdragona 810, zniechęciły mnie. Im szybciej będzie Z5 tym lepiej.

  • -1

    4.  2015-07-06 14:41:55

    Jak dla mnie nonsens... Za mały interwał czasowy, za mało zmian - chyba, że są dwa cele: diametralna zmiana wyglądu (vide sprzedaż iP6 i w mniejszym stopniu S6) oraz... dogonienie konkurencji w cyfrze za nazwą modelu ; ) Tak czy owak nie brałbym przy takiej specyfikacji, że względu na czytnik linii papilarnych. CHYBA, że pójdą po rozum do głowy i będzie w takim miejscu, że musem nie będzie dotykać go (u konkurencji nie ma takiej opcji). Kiedyś tak było np. w Toshibie G900.. Nad klawiaturą fizyczną, bez żadnego obowiązku używania. I to by jeszcze przeszło..

  • 0

    5. ~medyk suisse  2015-07-06 14:47:00  host: 194.230.159.137

    Jakas tam alternatywa jest dla BlackBerry, ktore zamierza sie pograzyc zupelnie I zaprzestac produkcji z dobrym systemem bb10. Ale... w cenie sony bedzie wiele alternatyw chinskich I wtedy - dlaczego wlasnie sony?

    Nie znajduje uzasadnienia,sluchawek androidowych multum, czemu sony?

  • 0

    7. ~wi  2015-07-06 14:57:07  host: m218.class100.petrotel.pl

    Kombinują, kombinują i...nic z tego nie wychodzi i jest jednym z 'dziesiąt' mu podobnych fonów,......, a wystarczy dać ramki jak w sharp aquos crystal i szybkie aktualizacje przez 2 lata i....sukces murowany. kupuję 2 :)

  • 0

    8.  2015-07-06 15:03:13

    Oby Qualcomm-owi wyszedł ten Snapdragon 820. Bo jak nie, to marnie skończą.

  • 0

    9. ~Medyk Suisse do Pragmatyka  2015-07-06 15:13:59  host: mail.rehaclinic.ch

    oni skoncza raczej marnie tak czy owak, bo nie chca sluchac rynku i klientow. Jak sie nie ma wlasnego systemu i designu to powinno sie robic telefony albo inne od chinszczyzny albo lepsze...

    nie robia ani innych ani lepszych ani designem nie nadrabiaja. Choc mojej zonie kupilem Xperie z3 compact i nie chce juz wiecej i5 ale... telefony sony sa drogie i jakos nie odbiegaja od innych wiec....

    raczej sprzedazowo leza

  • -2

    10. ~  2015-07-06 16:05:39  host: user-46-113-123-155.play-internet.pl

    Skoro piszecie juz o plotkach to napiszcie plotki o vectonemobile. Bądźcie konsekwentni.

  • -2

    11.  2015-07-06 16:21:54

    Wie ktoś kiedy będzie Z3+ dostępny w Orange,ponoć mieli mieć pierwsi na wyłączność przez pewien okres ?A tu nic

  • 0

    12. ~GieKSaBanik  2015-07-07 12:01:35  host: 212.160.172.84

    Poczekam jeszcze ze 2 miesiące na Z6

  • 0

    13.  2015-07-07 15:59:04

    Wydawało mi się, że ktoś kiedyś na telepolis wspominał, że seria Z xperii ma zakończyć się na Z4, a później ma zostać wydana całkowicie nowa seria. Podkreślam jeszcze raz wydawało mi się ale głowy sobie uciąć nie dam.

Dodaj swoją opinię