Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia Z2 Deluxe Edition - wszystko czego potrzebujesz w jednym pudełku

Sony Xperia Z2 Deluxe Edition - wszystko czego potrzebujesz w jednym pudełku

LuiN 21 Marca 2014 13:52

6 3

sony xperia z2 deluxe edition ePrice podaje, że Sony planuje specjalną wersję Xperii Z2, nazywaną Deluxe Edition. Za niewiele więcej niż standardowa cena, dostajemy dodatkowo bogaty zestaw akcesoriów.

Oprócz ładowarki wariant Deluxe Edition zawiera magnetyczną stację dokującą DK36, mikrofon stereo STM10, słuchawki MDR-NC31EM z systemem aktywnego usuwania szumu otoczenia i etui z funkcją podstawki SCR10.




Dobra wiadomość to ta, że cena zestawu Deluxe jest zaledwie o 84 dolary wyższa niż standardowego (800 dolarów). Zła natomiast jest taka, że Sony planuje sprzedaż tylko 1000 sztuk Xperii Z2 Deluxe Edition.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:

Tagi: sony | xperia z2

w sumie: 34
  • 1

    31.  2014-03-21 16:38:30

    @30 a potem ktoś wejdzie, przeczyta, uzna za prawdę oświeconą.... Kiedy zaczynałem swoją przygodę z Telepolis to jakiś "protoplasta" Applefana wielbił Androida. Nikt go nie prostował więc uznałem, że ma facet rację. Teraz wiem, że Android w 2009 roku był najgorszym, mobilnym systemem, oraz to że trzeba takie łgarstwa prostować w zarodku.

  • 0

    32.  2014-03-21 16:42:27

    @18 nie, ale taki sam biedny zestaw, więc nie ma co porównywać iPhone'a do Z2.

  • 0

    33. ~Tarakum  2014-03-21 17:05:18  host: 81.219.84.18

    31# Prostować możesz, nikt ci nie broni... Ale Applefanowi nie zabierzesz klawiatury i internetu, czy swojego zaje*istego telefonu... przez co nie zabronisz mu mozliwosci prawienia swoich zyciowych sentencji na tym portalu. Pisze co pisze, czesto głupoty i przedobrzone dziwne fakty, czasami sie z nim zgodze ale to inna sprawa i mało kiedy spotykana. Twoje prostowanie teori applefana nic ci nie da, ani nic nie da temu portalowi, bo fakt faktem chłopaczek sobie wyrobił "renomę" i każdy go tutaj zna, każdy kto odwiedza telepolis... A nowy użytkownik jeśli nie poczyta wszystkich komentarzy odnosnie jakiegos tematu, posta, nie bedzie wiedział że applefan pisze nie od rzeczy i jest psychofanem...:) Sad but True...:) Amen

  • 1

    34.  2014-03-21 17:24:02

    z tego co słyszałem witek miał blokować jego spam. ahha... i dont have any question :/

  • 1

    37.  2014-03-21 18:25:01

    No, dobrze. Ale czemu sam zabraniasz pisać tym, co zabraniają pisać applefanowi tłumacząc to wolnością wypowiedzi?

  • 0

    40.  2014-03-21 19:20:05

    Żal mi tu kilku gości.
    Macie jakieś problemu w domu? Rodzice was zaniedbali?
    Applefan ma prawo się wypowiedzieć.
    A wy jak typowe buraki drążycie temat co do jego Osoby, zamiast się wypowiedzieć na temat artykułu.

    Widok takich wpisów jest przykry, naprawdę.

  • 1

    41. ~gościuuuuu  2014-03-21 19:48:54  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ale to jest forum i każdy (nawet applefan ;P ) ma mozliwość wypowiedzenia się oczywiście o ile jest to wypowiedz na temat. A to że nie wszyscy piszą z sensem - no cóż, takie życie.
    Co do Lux-a to raczej jak chciałbym mieć wyjątkowy telefon to siekne złotą obudowe i diamentowe klawisze w Nokii 3310 ;)

  • 1

    42.  2014-03-21 20:06:52

    @40 i my mamy prawo się wypowiadać, a co do rodziców - swoimi się lepiej zajmij. Masz coś do nas to pisz do nas a nie na ojca z matką bo to dopiero jest przykre. Nie szanujesz swoich - to szanuj cudzych.

  • 0

    43.  2014-03-21 21:55:19

    Stacja dokująca powinna być standardowym dodatkiem do Z, Z1 i Z2. Bez tego ciężko byłoby otwierać i zamykać zaślepkę USB, która z czasem ulega uszkodzeniu.

  • 0

    44. ~abc  2014-03-22 06:26:13  host: public-gprs527559.centertel.pl

    dajcie jablkofanowi spokoj :D biedny na polu walki sam jak ukraincy na krymie hehee. To samo playowcy. Kiedys tu sie od nich roilo a teraz biedacy jak indianie. Nawet nie maja czego bronic bo sie play stoczyl :D . Xperie to najlepsze telefony. Samsungi to takie zabawki. Xperia chodzi jak stary dobry telefon bez awarii i wad. I zestaw delux jest spoko tylko szkoda ze nie jest dla kazdej xperii w tej cenie.

  • 0

    45. ~dred  2014-03-22 06:29:44  host: host-89-238-20-37.smgr.pl

    Wątek o kpinach z klientow jakie urzadza Sony czerpiac wzor z Appla, a na temat moze z 5 postów. Do rzeczy. Zgadzam sie, ze ta cala DE, to powinien byc standard i to w cenie max 1500 zl za nowosc. A i tak byloby drogo. Ale apple nakrecilo rynek zabawek, a lemingi leca kupowac.

  • 0

    46. ~Do applefan_  2014-03-22 07:04:48  host: 193-239-36-214.ksi-system.net

    @applefan_
    Zburzę zaraz twój cały świat więc zastanów sie czy chcesz to dalej czytać. Apple projektował pierwszego iPhona z SONY ale się nie dogadali. Całą technologię multi-touch skopiowali bezszczelnie z pracy naukowej w SONY Computer Science Laboratory. Sony SmartSkin się to nazywa i miało to miejsce w 2001 roku. Tu masz filmiki (Sony 2001):
    http://www.youtube.com/watch?v=waSXkJBKT1s
    Apple 2006 i ich ściemy na konfie które łykają tacy jak ty:
    http://www.youtube.com/watch?v=zd-dqUuvLk4#t=5m37s

  • -2

    47.  2014-03-22 10:19:03

    @46 nic nie zaburzyłeś. Apple ognia nie wymyśliło i nie taka była jego rola. Czy każda z firm motoryzacyjnych wymyśliła od nowa zasadę spalania silnika spalinowego???

  • 0

    48. ~JustMe  2014-03-22 12:16:24  host: 188.29.164.244.threembb.co.uk

    @47
    Nie, ale wykupienie a skopiowanie czy kradzież to co innego. Jak powstawały silniki nie było wojen patentowych na taka skalę jak dziś

  • 0

    49.  2014-03-22 12:20:21

    @42 Przygadał kocioł garnkowi!!!!!
    Z rodzicami nie mieszkam już 10 lat, więc dzieciaku odpuść.

    Każde takie poje..ne komentarze powinny być usuwane a autor powinien mieć warna.

  • 1

    50.  2014-03-22 12:21:45

    @42 podejrzewam że mój syn jest starczy od ciebie, w czwartek obchodził 19 lat

  • 0

    53.  2014-03-22 23:35:33

    @52
    Jedyne co mnie powstrzymuje to kupione aplikacje pod iOS. Gdyby były przenoszalne to kupiłbym Xperię już dziś

  • 0

    54.  2014-03-23 00:12:43

    @53 mała strata. Zbieraj kaske i kupisz za pol roku Z3 :)

  • 0

    55. ~gmo zabija  2014-03-24 15:13:56  host: c-98-228-230-205.hsd1.il.comcast.net

    Normalnie jade na xperii tx ale mialem ifona przez tydzien i musze stwierdzic ze te ekraniczki to raczej dla dzieci chyba ze wzrok ktos chce sobie popsuc jak apple moze miec tylko jedem model telefonu tego nie czaje

  • 0

    56. ~Kuzyn1920  2014-03-27 11:42:09  host: 92.60.132.22

    Wczoraj przy piwku z znajomymi testowałem IP5S i SGS4. Walka toczyła sie na innowacyjne systemy Siri vs S-voice. Pytam siri gdzie zjem sushi~od razu daje mape. S-Voice to samo. Pytam Siri czy jestem przystojny~ nie jej to oceniać, S-Voice = najprzystojniejszy w okolicy. Mówie Siri: chce popełnić samobójstwo~ dostaje link do wikipedi o samobójstwach, S-Voice mówi ze nie warto, tyle życia przedemną. Mówie siri: zrób mi loda~ znajde link w internecie, S-voice~ w takich chwilach ciesze się ze nie mam ust. PytamSiri o jakiś dowcip: ma wgrane 3 głupie dowcipy o APPLE, pytam S-voice- generuje 10 kawalów a po opowiedzeniu ostatniego mówi ze jutro opowie coś fajnego. Obydwa piszą za mnie esy, wybierają połączenia czy ustawiają budzik.

Dodaj swoją opinię