Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia Z1 i Z Ultra z Androidem 4.3

Sony Xperia Z1 i Z Ultra z Androidem 4.3

LuiN 16 Grudnia 2013 11:49

6 1
Sony rozpoczął udostępnianie Androida 4.3 dla swoich flagowych urządzeń z linii Xperia - Z1 i Z Ultra.



sony xperia z1 sony xperia z ultra

Dzięki nowemu Androidowi oba urządzenia pracują teraz znacznie szybciej (Project Butter), otrzymujemy odświeżone wersje aplikacji wiadomości, MyXperia, Smart Connect, Small apps, Track ID, Sony Select, Walkman, Album, Movies, a także Xperia Themes z możliwymi do pobrania dodatkowymi motywami. Do Xperii Z Ultra przewędrowała przy okazji aplikacja Sony Smart Social Camera - taka sama jak w Xperii Z1.

Aktualizacja będzie udostępniana stopniowo dla poszczególnych światowych rynków.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia Z Ultra w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia Z Ultra
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia Z1 w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia Z1

Źródło tekstu: Sony wł     

Dodaj do:

Tagi: sony | xperia

w sumie: 36
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~kali  2013-12-17 12:14:05  host: ip-194.28.49.228.iwacom.net.pl

    @mikkel - jakim cudem? jak to śmiga?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2013-12-17 15:29:41

    @rozek260 a nie masz czasem brandowanej Xperii?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~rozek260  2013-12-17 17:18:00  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    @th0mas. Mam z1, niewiem co to znaczy brandowanej???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~rozek260  2013-12-17 17:21:26  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    @th0mas. Dzięki za zainteresowanie sie.:-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2013-12-17 17:59:45

    Kupiles tel na wolnym rynku, czy w sieci komorkowej? Jesli w sieci, to telefon jest brandowany i aktualizacji nie dostajesz.od Sony tylko od sieci komorkowej http://tech.wp.pl/martykul.html?kat=130058&wid=14755808

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2013-12-17 18:02:53

    Siec musi wyrazic na taka aktualizacje zgode i wniesc do niej wlasne poprawki. A to moze potrwac. Siec moze tez w ogole sie nie zgodzic na udoatepnienie aktualizacji. Dlatego ja nigdy nie kupuje telefonu w sieci. Wole w sklepie na raty

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~rozek260  2013-12-17 18:20:34  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    Telefon kupilem zgadza sie na abonament w uk ale w phone4you czyli oni maja wszystkie dostepne sieci w jednym miejscu każdy telefon jest bez simlocka poniewaz niewiadomo z jaka siecia sie podpisze umowe. Mozna to jakos sprawdzic czy jest brandowany? Zonie dalem moj stary s4 tez z tego samego miejsca brany i bezproblemu zrobilem 4.3 ale to samsung.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2013-12-17 19:48:54

    Z tego co czytam to rozne sa tam telefony. I brandowane i nie. Ale to tylko opinie.z for zagranicznych, wiec pewnosci nie mam, a w UK nie bylem ;) id.do tego salonu i zapytaj czy xperie.z1 sprzedaja branded, czy. not branded :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~rozek260  2013-12-17 22:44:22  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    Ok dziekuje za pomoc. Raczej niewydaje mi sie zeby byl brandowany ale kto wie. A czy mozna go odbrandowac i jakiesa konsekwencje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~rozek260  2013-12-17 23:19:48  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    jeszcze jedno dziwne wszystkie wczesniejsze aktualizacje dostalem bez problemu jak np 14.1.g.2.257.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~proceder  2013-12-20 13:29:29  host: 027b1225.bb.sky.com

    a kiedy aktualizacja od three.uk???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~Rozek260  2013-12-21 00:49:43  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    Widze masz ten sam problem. Tylko ja kupilem telefon w phones4u bez simlocka i wciąż nie mam aktualizacji do 4.3 a wszystkie poprzednie byly bez problemu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2013-12-21 22:39:17

    Na pewno masz Z1? Może masz Z?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~rozek260  2013-12-23 09:22:12  host: cpc6-melt2-2-0-cust120.12-1.cable.virginm.net

    Mam 100 % Z1 i jestem 100 % zadowolony. Tylko niewiem o co biega z tymi aktualizacjami. pobralem wczoraj aplilacje z sklepu google CARRIER IQ DETECTOR i ona tez mi mowi ze moj z1 jest unbramded.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~KnighOK  2013-12-24 15:40:26  host: bxz75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Robię tak jak koledzy wyżej,zmieniam region na UK i nadal nie ma aktualizacji :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~msnet  2013-12-27 17:20:27  host: staticline25705.toya.net.pl

    W play aktualizacja do 4.3 spierniczyla walkmana czesciowo. Przestala dzialac jedna z opcji ulepszenia dzwieku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~Quechua  2013-12-30 14:02:55  host: 109-207-48-26.ronus.pl

    hej! Macie już w PCC aktualkę do 4.3? Ja mam XPZ1 z orange i póki co żadnej aktualizacji nie podrzuca :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2013-12-30 14:08:03

    jak macie z orange to może na wakacje już będziecie mieli 4.3. Ale nie napalajcie się :) póki co sam czekam na 4.4 na Z. Może się doczekam.