Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia XZ Premium - przedsprzedaż już trwa

Sony Xperia XZ Premium - przedsprzedaż już trwa

Isand 7 Maja 2017 17:16

3 5

screen shot 2017 02 27 at 085902a

Przedsprzedaż modelu Xperia XZ Premium miała rozpocząć się w poniedziałek. Jednak w dwóch miejscach można ją kupić od wczoraj. Mowa tu o oficjalnym sklepie Sony na Allegro i o Media Markt.

Ostatnio często piszemy o Sony. Była już współpraca Japończyków z Jollą, wyniki finansowe Sony Mobile oraz unikatowy ekran jednego z urządzeń. Dzisiaj tematem jest przyspieszona przedsprzedaż Xperii XZ Premium. Nie wiadomo czemu w tych dwóch miejscach przedsprzedaż ruszyła wcześniej. Nic nie wskazuje też na przyspieszenie terminu oficjalnej premiery. Ona będzie miała miejsce szóstego czerwca. Wtedy też rozpocznie się wysyłka sprzętu.

Klienci, którzy kupią ten telefon w przedsprzedaży otrzymają w prezencie bezprzewodowe słuchawki MDR-100ABN. W przedsprzedaży możemy wybrać pomiędzy czarną i srebrną wersją kolorystyczną. Cena wynosi 3199 zł. Możemy się także spodziewać VIP Service - odebrania od nas uszkodzonego smartfona i dostarczenia go do rąk własnych. Miejsce wybierzemy sami. W tym czasie (Sony przewiduje trzy dni robocze) otrzymamy telefon zastępczy.




Przypomnijmy: Xperia XZ Premium to telefon działający na Androidzie 7.1 Nougat. Urządzenie posiada Snapdragona 835, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej i akumulator 3230 mAh. Ekran jest 5,5 calowy. Zdjęcia zrobimy albo kamerą przednią (19 MP) albo tylną (13 MP).

Zobacz: Sony Xperia X Ultra - ekran jak w kinie

Zobacz: Wyniki finansowe Sony Mobile za rok fiskalny 2016 - restrukturyzacja działa

Źródło tekstu: mediamarkt, allegro, wł     

Dodaj do:

Tagi: sony xperia xz premium | sony | xperia

w sumie: 25
  • 0

    6.  2017-05-07 18:40:31

    @1, @2 Maniek - kwestia gustu, a ten każdy ma własny.

    @3 Paweł - co jakiś czas przez moje ręce przechodzi jakiś smartfon marki Sony i zgadzam się z Tobą w pełni.

    @5 Isand - widzę, że mamy podobne gusta. Ja bardzo poważnie się zastanawiam, czy by nie nabyć dla siebie właśnie XZ Premium.

  • 0

    7.  2017-05-07 18:48:07

    5, 6). Ta xa1 do Was dojechała..?
    :-)

  • 2

    8.  2017-05-07 18:54:29

    @7 Calm7 - u mnie była jeszcze w kwietniu :) Recenzja powinna pojawić się tu już niedługo (dokładnego terminu nie podam, bo nie ode mnie on zależy).

  • 0

    9.  2017-05-07 18:57:09

    @8 - XA1 obleciała już wszystkie portale gdzie być powinna, więc teraz to lekko bez sensu ;-)

  • 0

    10. ~.w  2017-05-07 18:58:08  host: 186-107-103-237.baf.movistar.cl

    brzydkie toto.. a przy trendzie, ze calosc ma stanowic ekran + koniecznosci kondomowania urzadzen kwestia wzronictwa i tak staje sie drugorzedna.
    To nie to co kiedys, kiedy formy bylu bardzo zrozniocowane i ciekawe...

  • 0

    11.  2017-05-07 19:00:54

    8). ok, czekam.
    9). ma - sobie porównam z innymi.

  • -1

    12. ~qwdaxa  2017-05-07 19:13:58  host: bam220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    brzydka mydelniczka z marnym aparatem bo sony zaniża jakość przedniego aparatu !

  • 1

    13. ~  2017-05-07 19:28:45  host: 188.146.12.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W regulaminie jest że słuchawki dostaną ci którzy zakupią telefon od 8 maja czyli te które sa przed zakupione słuchawki się nie należą

  • 0

    14. ~Maniek  2017-05-07 19:42:45  host: ip-5-172-234-80.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @ 3 @ 6 Dokładnie kwestia gustu podobnie jak z kobietami ;) ale względem tej firmy to zdecydowanie wole sprzęt Honora :P

  • 0

    15. ~~  2017-05-08 02:28:22  host: ajb209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biegam do banku po pożyczkę

  • 0

    16.  2017-05-08 02:44:46

    Gdyby tak była jeszcze wersja Compact...

  • 0

    17. ~abc  2017-05-08 09:31:31  host: 212.160.172.72

    @1: skro wszystkie to polecam Sony XA, a przede wszystkim o gustach się nie dyskutuje... Ty też nie każdemu się podobasz ;-)

  • 0

    18.  2017-05-08 10:34:22

    alez bałagan na stronie sony store. Piszą że xz premium ma SD820 i dual sim, hahaha

  • 0

    19. ~  2017-05-08 10:50:30  host: 5.254.65.195

    Hektary miejsca pod ekranem i sterujące przyciski ekranowe - seems legit.

  • 0

    20. ~Ja++  2017-05-08 10:51:56  host: apn-31-0-38-44.dynamic.gprs.plus.pl

    @5. Ja akurat mam kanciastą mydelniczkę, więc mi xperia xz kojarzy się z mydelniczką!
    :-)

  • 0

    21. ~Ja++  2017-05-08 10:56:21  host: apn-31-0-38-44.dynamic.gprs.plus.pl

    Tak się teraz przyjrzałem i okazuje się, że jak położę mydełko w swojej mydelniczce to zajmuje ono procentowo większą powierzchnię niż ekran na froncie xperii xz!

  • 0

    22.  2017-05-08 13:42:25

    Czemu nie ma granatowego koloru? Beda tylko dwa? :(

  • 0

    23. ~Do panów powyżej  2017-05-08 13:53:26  host: 185.137.18.205

    Spoglądając na temat obiektywnie ( posiadam obecnie Z5 ) , zdjęć nie robię , ramki mi się podobają bo będą w aplikacjach (grach ) na pewno wygodne. Pytanie do Was takie: Czy przesiadając się z Z5 na XZ PREMIUM zyskam widocznie lepszy procesor , ram , czy zmieni to wyłącznie stan mojego portfela i cyferkę w parametrach technicznych ?
    Na ten moment muszę ręcznie wymuszać zatrzymanie aplikacji takich jak fb itp aby płynnie pograć w wymagające tytuły.
    Czy XZ Premium będzie dobrym lekarstwem ?

  • 0

    24. ~Pga  2017-05-08 19:27:28  host: ip-5-172-255-115.free.aero2.net.pl

    A LG G6 albo Iphony nie wyglądają jak szkaradne mydelniczki?

  • 0

    25. ~4D  2017-05-08 23:06:19  host: public-gprs368230.centertel.pl

    Widzę, że skojarzeniowo utknęliśmy w łazience, zatem moim zdaniem atrakcyjniejsze wizualnie są mydelniczki o obłych kształtach niż podłużny kawałek papieru toaletowego o szpiczastych narożnikach (Xperia XZ Premium).

Dodaj swoją opinię