Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia S z Androidem 4.0 dopiero w czerwcu?

Sony Xperia S z Androidem 4.0 dopiero w czerwcu?

LuiN 22 Maja 2012 19:11

0 0
sony xperia s Pierwsze informacje mówiły o końcu maja, najpóźniej początku czerwca. Wygląda jednak na to, że Sony Xperia S, flagowy smartfon japońskiego producenta, otrzyma Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dopiero bliżej lipca.

To dość dziwna strategia - najpierw aktualizację do ICS-a otrzymały smartfony z 2011 roku - Xperia arc S, ray i neo V, a najbardziej promowany model marki Sony wciąż pracuje w oparciu o starą wersję oprogramowania.

Oby aktualizacja "pod koniec II kwartału" nie została później przesunięta na "po wakacjach".

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.



Źródło tekstu: Xperia Blog     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2012-05-22 21:08:25  host: 90-156-94-3.internetia.net.pl

    Sądzę, że starają się dopasować nowe UI NXT i timescape'a do Andka 4.0

  • 0

    16.  2012-05-22 21:14:28

    @13 normalny producent ma kilka produktów o różnych parametrach żeby trafić w róże gusta.

  • 0

    17. ~Applefan  2012-05-22 22:26:42  host: apt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16 Nokia, Motorola, RIM maja mase produktow i bankrutuja, Apple ma jeden i jest najwieksze. Hmm to chyba za malo te firmy maja tych produktow jeszcze ze nie daja rady.

  • 0

    18.  2012-05-22 22:51:53

    Apple największe? No może w tabletach ale my tu o telefonach mówimy a Apple nawet drugie nie jest. Druga jest ta "nokia co "bankrutuje". Z tego co piszesz wynika, że Apple jest na żenującym poziomie skoro byle bankrut jest na wyższym miejscu jeśli o sprzedaż chodzi. A teraz mi wytłumacz, jak Motorola może bankrutować skoro należy do Google? Google bankrutuje czy co? Co do Noki i RIM to nie bankrutują. Nie wiem skąd Ci się wzięło, że bankrutują. Chociaż podejrzewam, że z tego samego miejsca co miłość do Apple.

  • 0

    19. ~TaKeT  2012-05-22 23:20:12  host: z39-02.opera-mini.net

    Właśnie otworzyłem sobie ten temat żeby zobaczyć czy ten no-life'owski nerd hApplefan wpier..ł tu jakiś swój komentarz na pozomie hApple... I co?! I wpie...lił

  • 1

    20. ~JustMe  2012-05-22 23:33:53  host: cpc4-wolv6-0-0-cust42.wolv.cable.virginmedia.com

    Jablkofan,Ty naprawde jestes imbecylem,po jaki ch... Piszesz takie bzdety?Znasz sie lepiej na marketingu niz fachowcy z RIM I innych?Jestes skonczonym masturbantem z wyobraznia Pameli Anderson! Iphone/ajshit to wytwor dla uzytkownikow onetu I tym podobnych!!!Skoncz w koncu przynosic wstyd czlowiekowi!!!

  • -2

    21.  2012-05-23 00:07:58

    No dobra... zartowalem. Przeciez wszyscy wiemy, ze HTC, Samsung i Nokia sa najlepsze, a Apple jest do bani.

  • 1

    22.  2012-05-23 00:18:04

    @21 masz skopane rozumowanie. Niema czegoś takiego jak najlepszy producent i najlepszy telefon.

  • 0

    23. ~  2012-05-23 01:30:52  host: 213-146-48-219.ip.netia.com.pl

    Skopane do granic. Radzę zacząć odmawiać różaniec i prosić o łaskę mądrości. Na początku może trochę Radia Maryja na pewno nie zaszkodzi. Pomoże za to cię trochę naprostować.

  • 0

    24. ~  2012-05-23 01:41:37  host: z59-15.opera-mini.net

    Woow! Aplefanol sie rejestrnal ;-p

  • 0

    25. ~  2012-05-23 05:58:59  host: 095160098167.warszawa.vectranet.pl

    Maniiiek: jak to nie ma? A taka jedna firma, co jej zmarły szef wymyślił przed śmiercią tysiące patentów? He he, jakby SJ wymyślił samolot, to by się pewnie zwał iKar (jak to ktoś ładnie napisał).

  • 0

    26. ~  2012-05-23 06:19:19  host: 77-254-83-101.adsl.inetia.pl

    @25 - chłopie, Jobs nie wymyślił patentów... To nie był inżynier, miał od tego ludzi.

  • 0

    27. ~Applecan  2012-05-23 06:20:29  host: apt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Piszac najwieksza mialem na mysli wartosc sprzedazy I kapitalizacje firmy. Poczytaj jeden z drugim o Nokii jakie maja straty i ile im gotowki zostalo na koncie, a potem atakuj. To samo RIM - zobaczcie jakie im udzialy w rynku spadaja i tak samo pokazuja strate operacyjna...

  • 0

    28.  2012-05-23 07:44:46

    @27 nie, to Ty atakujesz. Znasz się na biznesie jak krowa na gwiazdach ale atakujesz. Nokia współpracuje z M$ a on nie pozwoli jej upaść bo sam odniósłby z tego powodu wielkie straty jeśli chodzi o rynek mobilny. Ale Ty ten fakt ignorujesz i obszczekujesz Nokie ile wlezie wymyślając pierdoły jak ukryte fabryki Apple gdyby Samsung nagle zniknął z powierzchni ziemi. Albo jesteś Trollem albo niegroźnym (mam nadzieję) wariatem.

  • 0

    29. ~Unlimited  2012-05-23 08:09:26  host: 89-73-247-81.dynamic.chello.pl

    Wielka mi to strata, gdy GB na tym Soniaczu to najlepiej dopracowany i zintegrowany Android GB jakiego widziałem. Pierwsza wersja aktualizacja ICS ma w sobie parę błędów, pewnie chcą poczekać i wydać już tą po poprawkach(4.04). ;)

  • 0

    30. ~  2012-05-23 08:14:20  host: 178-36-43-221.adsl.inetia.pl

    Nie rozumiem jak zwykly telefon moze budzic w was takie emocje... Moze odejdzcie na chwile od komputera? Taka ładna pogoda.

  • 0

    31. ~applefan  2012-05-23 08:19:24  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @28 MS nie pomoże Nokii. To firma nastawiona tylko i wyłącznie na zysk i bezwzględną dominację. MS jak nie dominuje na jakimś rynku to sobie nie radzi. Jak stwierdzą, że z Nokią im to nie wyjdzie, a ewidentnie nie wychodzi to ją porzucą i nawiążą współpracę z kimś innym lub sami zaczną robić smartfony. Apple tak samo postąpiło przed wypuszczeniem iPhona. Zamówili telefon u Motoroli, który miał obsługiwać iTunes. Jak zobaczyli efekt końcowy to SJ załamał ręce i stwierdził, że zrobią to sami - nie dziwię się, że dlaczego Motorola miała potem tak duże problemy, że została w efekcie przejęta.

  • 0

    32. ~applefan  2012-05-23 08:21:10  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @30 nie żyjesz z tego to nie rozumiesz. Idź na łąkę - muzyką i miłością parę dni pożyjesz, tylko co potem ;)

  • 0

    33.  2012-05-23 09:02:46

    @31 potwierdzasz moje słowa. M$ nie ma polityki zawojowania światem w 6 miesięcy. Robi to stopniowo, nawet kilka lat dokładając do interesu i potem to przynosi efekty. Przykład? Xbox.

  • 0

    34. ~  2012-05-23 09:20:11  host: 194.165.48.90

    @25: poczytaj, zanim coś napiszesz http://www.nytimes.com/interactive/2011/08/24/technology/steve-j obs-patents.html

Dodaj swoją opinię