Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia miro - nowa propozycja ze średniej półki [wideo]

Sony Xperia miro - nowa propozycja ze średniej półki [wideo]

LuiN 13 Czerwca 2012 09:40

0 0
Na facebookowym profilu Sony Mobile pojawiły się pierwsze informacje na temat Sony Xperia miro. To kolejny już smartfon producenta z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

sony xperia miro sony xperia miro sony xperia miro sony xperia miro

Póki co informacje na temat telefonu są szczątkowe - wiemy, że będzie miał 3,5 calowy ekran, aparat fotograficzny 5 Mpix i łączność DLNA, a do tego dostępny będzie w kilku wariantach kolorystycznych.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Źródło tekstu: Sony     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~gosc  2012-06-13 09:44:40  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    sony szaleje z tymi modelami :P

  • 1

    2.  2012-06-13 09:47:50

    ciekawe po ile będzie :D

  • 1

    5.  2012-06-13 09:52:30

    Fajny model się zapowiada, ale szkoda że ma tak dużo obudowy poza ekranem. To sprawia iż będzie to chyba spory telefon, mimo iż 3,5 calowy.

  • 2

    6. ~Mucus  2012-06-13 10:23:06  host: host86-171-8-108.range86-171.btcentralplus.com

    Bardzo oryginalny design! Bravo!! (sarcazm)

  • 0

    7. ~SGS II  2012-06-13 11:11:13  host: ecf114.internetdsl.tpnet.pl

    Naprawdę słuchawki od Sonego zaczynają przyciągać designem... ta również jest nieprzeciętna kwestia "bebechów" i ceny tego modelu

  • -1

    8. ~Breen  2012-06-13 11:16:32  host: 109.231.4.52.koba.pl

    Ale marudzicie. Sony po prostu chce wypuścić model na każdy segment rynku smartfonów. To, że wyglądają podobnie wg mnie nie jest wadą bo mi akurat ten dizajn sie podoba. Telefony były pewnie projektowane w tym samym czasie co Xperia S, różnią sie bebechami i wyświetlaczem głównie, ale i ceną. Jeśli komuś się podoba Xperia S ale nie ma tyle kasy to śmiało może kupic "tańszą wersję", P, U, Solę albo teraz Miro, jaki problem? Nie oczekujecie chyba, że Sony nagle w tym samym czasie wypuści 6 zupełnie innych modeli?

  • 0

    9. ~MACIEK  2012-06-13 11:35:54  host: 88-199-232-98.tktelekom.pl

    #3... hahahaha... Dobre..

  • 0

    11.  2012-06-13 14:07:09

    @5 biorąc pod uwagę, że ekran ma 3.5cala to można zmierzyć wymiary telefonu, który ma ok 113 x 58mm czyli jest prawie jak Galaxy Ace(który ma 112 x 60mm)

  • 0

    13.  2012-06-13 16:44:16

    @12 samsung ciągle to robi, a LG ciągle "nawala" swoje shifty, sony ma xperie, BB ma curve Nokia Lumie, etc. Każdy producent chce zająć jakąś półkę cenową, a sony chce nadrobić straty i wypromować nowy styl Sony, i coś mi mówi, że Sony jeszcze sobie narobi klientów i kto wie, w 2-3 lata wyjdzie na prostą jak się postarają...

  • 0

    14.  2012-06-14 06:27:51

    Ładny

  • 0

    15. ~zbig  2012-06-14 10:27:29  host: 178.182.6.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Design bardzo ciekawy, inny od tych mydelniczek. I też myślę, jak Breen, że to fon dla innego, mniej zasobnego klienta.

  • 0

    16.  2012-06-14 14:40:53

    Wymiary telefonu to 113 x 59.4 x 9.9 mm, waga 110 g, rozdzielczość ekranu 320x480, wielkość 3,5 cala, CPU 800 MHz Cortex-A9, GPU Adreno 200.

Dodaj swoją opinię