Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia J największym tegorocznym hitem w Orange

Sony Xperia J największym tegorocznym hitem w Orange

LuiN 21 Czerwca 2013 13:30

3 2
Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, opublikował na swoim blogu ciekawe statystyki dotyczące sprzedaży smartfonów.

sony xperia j samsung i9070 galaxy s advance

Od początku 2013 roku niekwestionowanym liderem gdy chodzi o sprzedaż smartfonów w ofertach dla klientów indywidualnych jest Sony Xperia J, który sprzedał się w liczbie ponad 57 tys. sztuk.

Klienci biznesowi najchętniej wybierali inny smartfon - Samsunga I9070 Galaxy S Advance, który sprzedał się w liczbie 17 tys. sztuk.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 21
  • 0

    2.  2013-06-21 14:02:04

    #1 masz racje, ludzie są chorzy, w tym momencie ktoś choruje, wczoraj ktoś chorował i na pewno jutro także ktoś zachoruje, nic na to nie poradzimy ;)

  • 0

    3. ~Bez nicka  2013-06-21 14:11:05  host: v50-10.opera-mini.net

    @1. Wlasnie dwie karty a plusa wedruja do orange abo bez telefonu. 200 min do all bez limitu w sieci abo niecale 10 zl dzieki Orange open.

  • 0

    4. ~kosa  2013-06-21 14:24:47  host: bwd134.internetdsl.tpnet.pl

    @1 Napisz mi kto da mi 29GB internetu za 50zł oprócz Orange.

  • -3

    5. ~  2013-06-21 14:24:59  host: cul154.internetdsl.tpnet.pl

    @3 no i co w związku z tym? Jakby to kogoś obchodziło co robisz z kartami.

  • 0

    9.  2013-06-21 14:43:05

    #6 zapomniałeś o nielimitowanych rozmowach w sieci przez 6 misięcy ^^ jeśli macie jakieś pytania odnośnie ofert na nową aktywację bądź przeniesienia numeru to piszcie na pw- jestem doradcą klienta indywidualnego.

  • 0

    10. ~BKX  2013-06-21 15:19:32  host: gw.bc.lnet.pl

    8: ja też jestem w trakcie przenoszenia wszystkich. Dodatkowo rodzice mają Neo (bo nic innego sensownego w tej lokalizacji nie ma), więc kolejny rabat 15 zł. Dodatkowo za opłacanie w terminie rachunków Orange daje 10 MMS co miesiąc, wiec i z tym problem się rozwiązuje.

  • 0

    11. ~  2013-06-21 15:48:51  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Polecam S Advanca bardzo dobry telefon, Sony J-ka jest tylko ładny (moim zdaniem) więc w większości za design telefon był wybierany. Może w końcu zaczną robić telefony z ciekawym designem, a nie tylko na jedno kopyto :)

  • 0

    12. ~  2013-06-21 16:23:44  host: 188-165-23-83.ovh.net

    #7 mozna miec 0 zl do wszystkich sieci i bez takiego kombinowania zeby jakies smieszne 21,6 zl osiagnac wiec taki madry to nie jestes hehe

  • 0

    13.  2013-06-21 16:35:30

    @12 zero przez ile w ciągu całej umowy? i jakim kosztem? Kosztem korzystania z kredytówki w BZWBK? Ile musisz zrobić obrotu na karcie, by mieć darmowe rozmowy? Dla ilu % ludzi jest to dostępne? Bo ta promocja w orange jest dostępna dla każdego, a nie dla wybranych...

  • 0

    14. ~  2013-06-21 18:13:47  host: 85.219.163.130

    jestem 1. SRANIE W BANIE MAM U NICH OD DWOCH LAT I SIE MECZE TYLKO PRZY OFERCIE Z TELEFONEM WIEC NIE MOW MI JAK JEST W ORANGE. BO TO PORAZKA. WOLE NP W PLAY MIEC 39zl na miecha i net 500mb i do play no limit i te 400 min by mi wystarczyło w zupełnosci. ale kazdy ma swoj gust.

  • 0

    15. ~kajman  2013-06-21 23:47:16  host: 78.8.106.189

    @14 byłem w Orange i jestem już w Play - za 49 zł mam 800 to all + nolimit w sieci i pół gigsa = happy :) może teraz są już ciekawsze oferty z NJU i RBM ale zostało mi pół roku abo i nie narzekam. chyba zostanę przy P4

  • 0

    16. ~Johny11  2013-06-22 00:29:39  host: ip-94-42-14-39.multimo.pl

    @kajman, za te pieniądze to żal dupe ściska tak oferta...

  • 0

    17. ~Pytajnik  2013-06-22 00:47:27  host: sub244-247.elpos.net

    Orange abo. na 24 miesiące za 21,50zł a w tym ( 840 min do all, wymiana na SMS + Poł. do Orange za 0zł, + 1,5 GB danych + usługa Dezeer ) :-)

  • 0

    18. ~pytlus  2013-06-22 12:25:12  host: fgy69.internetdsl.tpnet.pl

    i najbardziej psującym się

  • 0

    19. ~  2013-06-22 13:05:40  host: user-164-126-36-209.play-internet.pl

    i najbardziej - obok L7 - zawieszającym i resetującym się. To dowodzi, jaką mamy telefoniczną świadomość w społeczeństwie.

  • 0

    20. ~  2013-06-23 09:19:56  host: 81.219.84.18

    Mam nadzieje ze jest tu ktoś obeznany w temacie bo mam małe pytanie. Sony Xperia J największym hitem w Orange ze względu na Sony czy na Orange? W sensie czy telefon jest na tyle dobry, że jest rozchwytywany, czy to cena którą chce orange za ten aparat powoduje że jest tak często wybierany.

  • 0

    21. ~do 20  2013-06-23 09:36:53  host: 159-205-42-230.adsl.inetia.pl

    Xperia J to niewypał ludzie pchają się do niego jak Platforma Obywatelska po OFE. Nie wiadomo dlaczego. Tak jak z wyborami

  • 0

    22. ~  2013-06-23 09:58:11  host: 81.219.84.18

    Akurat z PO to w większości było wyborem innego zła (bo nie powiem czy większego czy mniejszego) Ale co do telefonu to akurat sporo osob chwali sobie ten model (w tym przedziale cenowym) ale wolałbym poznac jakiegoś dokladniejsze informacje czemu jest rozhwytywany w orange.

  • 0

    23. ~Punk  2013-06-24 08:09:00  host: 176.100.195.85

    Mnie Orange próbował przekonać do przejścia do nich, ale zostałem dalej w Plus`ie, może ceny telefonów nie są jakieś rewelacyjne, ale udało mię mi znaleźć Samsung Galaxy Note, który jest i tak dużo lepszy niż jakiś Sony Xperia J czy odgrzewany Samsung Galaxy Mini 3. Teraz jak tylko dostane te 1400 zł za Galaxy Note abonament wyjdzie mnie tylko 20 zł za No limit plus pakiet neta 2,5 GB z aktualnie najlepszym zasięgiem w kraju jaki ma Plus.

  • 0

    24. ~gmo zabija dna  2013-06-24 20:24:13  host: schnggts209-dmz.mycingular.net

    A bhitem poinna byc xperia tx na amazonie 325 dol podwojny proc nfc 16 gb 1 gb ram i kamerka 13 bmpix i bateria wymienna

Dodaj swoją opinię