Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Xperia E4g w sieci Play

Sony Xperia E4g w sieci Play

sirmark 25 Kwietnia 2015 01:46

3 15

sony xperia e4g Play wprowadził do oferty kolejny smartfon ze średniej półki - Sony Xperia E4g. Telefon łączy energooszczędny procesor z mocnym akumulatorem, łącznością LTE i przystępna ceną. U operatora nowy klient kupi go za 29 zł w taryfie za 60 zł.






Sony Xperia E4g to wariant Xperii E4 wyposażony dodatkowo w łączność LTE Cat 4 (150/50 Mb/s). Użytkownik otrzymuje 4,7-calowy ekran qHD (540 x 960 pikseli) wykonany w technologii IPS LCD, 4-rdzeniowy procesor Mediatek MT6732 taktowany zegarem 1,5GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, główny aparat 5 Mpix z diodową lampą i filmami FullHD, przedni aparat 2 Mpix z filmami HD, Bluetooth 4.1, GPS i radio FM. Całość producent zmieścił w obudowie o wymiarach 133 x 71 x 10,8 mm i masie 135 gramów.

Zobacz: cennik telefonu w Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: sony xperia e4g | play

w sumie: 32
  • 0

    13.  2015-04-25 13:58:42

    @9 piszesz o E4, E4g ma inny wyświetlacz. Mniejszy i znacznie lepszy pod każdym względem, z bardzo dobrą kalibracją - odwzorowania kolorów może mu zazdrościć większość flagowców!
    @10, dokładnie autor artykuł€ bezwiednie przepisał dane E4, myśląc że E4g ma dodatkowo tylko LTE, podczas gdy zmiany są znacznie głębsze.

  • 0

    14.  2015-04-25 14:00:16

    @12 E4g ma też procesor MediaTek MT6732 (nie MT6582), 64-bitowy ze znacznie mocniejszą grafiką Mali-T760.

  • 0

    15.  2015-04-25 14:00:59

    A wymiary telefonu to: 133 x 71 x 10.8 mm.

  • 0

    16.  2015-04-25 14:21:36

    penguino: tak jak pisałem, kompletnie źle spojrzałem. Błąd za pisanie po nocy. I chyba podświadomie też było tak jak piszesz, zakodowało mi się, że różnica jest tylko w LTE, a zmiany są większe.

  • 0

    17. ~artug  2015-04-25 14:34:13  host: public-gprs517044.centertel.pl

    @13 masz rację. Zmierzyłem E4

  • -2

    18. ~hemoroid  2015-04-25 14:55:35  host: apn-5-172-252-9.dynamic.gprs.plus.pl

    W plusie jest od dawna ale trzeba napisać ze jest w pole plej, w końcu to plejopolis.pl

  • -2

    19.  2015-04-25 15:00:28

    Tylko,czy ten Sony dostanie Lolipopa ? Oto jest pytanie.

  • 0

    20.  2015-04-25 18:50:23

    @18 E4g czy E4? @19 - całkiem możliwe.

  • -2

    21. ~mark  2015-04-25 19:14:46  host: apn-95-40-163-70.dynamic.gprs.plus.pl

    Realny abonament przy tym śmieciu to 39,90 i telefon za 1 zł

  • 2

    23.  2015-04-26 07:42:00

    22: Raz, że niezbyt na temat, a dwa, że za smsy trzeba jeszcze 10 PLN dopłacić.

  • -3

    25. ~Clear  2015-04-26 08:17:38  host: 185.13.106.93

    @@@ czy te modele tez sa do nabycia?: vimeo.com/103227182 i ww jakiej cenie?

  • 1

    27.  2015-04-26 08:38:43

    24 - Nie zmienia to faktu, ze jako nowy klient takiej oferty w Plusie i cyfrowym polsacie nie kupie.

  • 3

    28. ~Clear  2015-04-26 08:39:47  host: 185.13.106.93

    @26 to dzięki play w kraju posxly do dołu!!!!!!! ceny innych operatorów

  • 2

    31. ~Clear  2015-04-26 09:05:26  host: 185.13.106.93

    @30 nie mam nic przeciwko twojej opinii o Play. Sa rozne opinie. Podkreślam: to dzieki Play ceny za usługi spadły
    Opinia bardzo często wiąże się z zapotrzebowaniem na jakąś formę usługi.

  • 3

    34. ~Clear  2015-04-26 09:26:35  host: 185.13.106.93

    32@ nie ma znaczenia nazwa wyimaginowanego operatora. Nie zmienia to faktu kto ruszyl to DNO CENOWE za uslugi!!!

  • 2

    39. ~MujBorze  2015-04-26 12:14:26  host: 81.219.84.18

    @22,
    Telefon jest nienajgorszy patrząc na całokształt. Swoją drogą 'by by play', idź chłopie na jakiś kurs.

  • 1

    40.  2015-04-27 09:39:13

    @35
    "....W pewnych sferach nadal obciachem jest korzystanie z usług Play...." - a czy przypadkiem nie jest obciachem pisanie sam ze sobą? Już się gubisz w nickach, którymi się posługujesz dzieciaku.
    Poza tym jeśli tak źle jest w Play, to przecież nie musisz korzystać z ich usług. Ktoś Ci każe? Masz innych operatorów. Ale skoro to Twój życiowy problem i walka z tym operatorem to Twoje hobby, to powodzenia.
    PS. Schizofrenię da się leczyć. Spróbuj.

  • 0

    41. ~mmatip  2015-05-18 22:14:42  host: 83.230.42.38

    Witam, telefon mam od tygodnia, co mogę po tym czasie powiedzieć, jeśli chodzi o wygląd to mi przypadł do gustu, choć tylna klapka wygląda jak case, nie wyobrażam sobie na nim jakiegoś silikonowego casea, ale nad jakąś ochroną trzeba pomyśleć, a pisząc o klapce to muszę nadmienić że u mnie trzeszczy w okolicach przycisku on/off. Wyświetlacz jak najbardziej ok, ja nie mam sie do czego przyczepić, głośnik tylni - masakra, dużo lepiej gra dajmy na to samsug s advance, system chodzi szybko, jeszcze mi sie nie przyciął, bateria - jak narazie wydaje mi sie że jest wystarczająca, a może nawet bardzo dobra, ale to sie okaże po dłuższym czasie, telefon wydaje mi się godny polecenia, chyba że komuś bardzo przeszkadzałaby tylna caseo-klapka :) ps. wynik w antutu 32.790.

  • 0

    43. ~Natalia  2015-06-04 21:41:27  host: 89-65-92-81.dynamic.chello.pl

    Mam ten telefon 3 tyg a raczej już 2 bo pierwszy po 4 dniach się zepsuł stwierdzili że nie da się naprawić i teraz znowu zaczyna się to samo . Tak ogólnie gdyby nie to że się tnie to telefon jest ok

  • 0

    44. ~kobrii  2015-06-25 23:38:27  host: 77-254-1-115.adsl.inetia.pl

    Przedluzylem umowe w play dostalem xperie e4g calkiem fajny smartfonik tylnia klapka moglabybyc lepsza przycisk wl wyl w kiepskim miejscu na srodku,bardzo czuly minus zabudowana bateria,chce dokupic tagi i skalibrowac z telefonem pytanko czy tagimusze dokupic pod dany model telefonu?

Dodaj swoją opinię