Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony wchodzi na rynek komunikatorów

Sony wchodzi na rynek komunikatorów

WitekT 18 Listopada 2005 12:25

0 0

Darmowe rozmowy głosowe i wideo z innymi użytkownikami komunikatora, dwa płatne pakiety pozwalające dzwonić do sieci komórkowych i naziemnych - tak najkrócej przedstawia się program IVE firmy Sony.

Sony tłumaczy IVE jako Instant Video Everywhere - ta nazwa kładzie nacisk na oferowane przez komunikator możliwości transmisji obrazu. Program jest naturalnym uzupełnieniem dla najnowszej rodziny przenośnych notebooków Sony, które są wyposażone w zintegrowaną kamerę i mikrofon.
Połączenia pomiędzy użytkownikami IVE są bezpłatne, natomiast aby dzwonić do posiadaczy telefonów (naziemnych lub komórkowych) należy wykupić abonament. Najtańszy pakiet Premium kosztuje 9,95 dolarów miesięcznie i obejmuje dodatkowo m.in. funkcję rozmów konferencyjnych i pocztę wideo. Pakiet Professional to wydatek 19,95 dolarów miesięcznie - dodatkowo zawiera on m.in. możliwość dzwonienia do abonentów sieci stacjonarnych i bezpłatne połączenia z wideotelefonistkami, które pomagają korzystać z IVE.

Cena minuty rozmowy z abonentem tradycyjnej telefonii wynosi od 8 centów wzwyż (do polskich sieci co najmniej 1,12 dolara).

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~hettman  2005-11-18 13:44:07  host: chello087207218111.chello.pl

    jestem ciekaw kiedy pojawia sie takie pełnowymiarowe gry na mmc na telefony,cos w formie gier na gameboya.a moze jest juz cos takiego.fajnie by bylo(oczywiscie gdyby cena nie zabijala)

  • 0

    2. ~hettman  2005-11-18 13:46:00  host: chello087207218111.chello.pl

    ww opinia powinna znalezc sie pod artykulem "sony wchodzi z filmami..."nie wiem jak sie moglem pomylic :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet