Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony udostępnia testowego Androida M dla wybranych Xperii

Sony udostępnia testowego Androida M dla wybranych Xperii

orson_dzi 23 Czerwca 2015 19:46

5 5

Sony zafundowało bardziej zaawansowanym użytkownikom swoich smartfonów nie lada niespodziankę. Udostępniona została testowa wersja Androida M dla wybranych Xperii.



Android M w wersji Developer Preview został udostępniony dla Xperii Z3, Xperii Z3 Compact, Xperii Z2, Xperii Z2 Tablet, Xperii Z1 Compact, Xperii Z1, Xperii Z Ultra, Xperii T3, Xperii T2 Ultra, Xperii E3 i Xperii M2.




Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Oczywiście jest to wersja daleka od ostatecznej i obok ogólnej niestabilności nie działa w niej wiele podstawowych funkcji, takich jak aparat i moduły łączności. Mimo wszystko z pewnością wielu użytkowników lubiących zabawę oprogramowaniem smartfonu skorzysta z możliwości zobaczenia najnowszego systemu Google'a.

Niezbędne narzędzia można pobrać bezpośrednio ze strony strony internetowej Sony.

Źródło tekstu: Sony; wł     

Dodaj do:

Tagi: android m | sony | xperia

w sumie: 25
  • -3

    6. ~Punk  2015-06-23 23:42:28  host: apn-46-169-72-205.dynamic.gprs.plus.pl

    Poczekam aż Z3 Compact stanieje w Plus`ie to się może zdecyduje na nią, albo na Galaxy S5 od Samsunga lub coś od huawei np Ascend Mate 7 lub P7 albo P8 Lite.

  • 0

    7. ~zxc  2015-06-24 08:26:13  host: public-gprs517557.centertel.pl

    @6 G...o nas to obchodzi

  • -5

    8. ~zxc  2015-06-24 08:29:07  host: public-gprs517557.centertel.pl

    Btw nie kpijcie sobie ze posiadacze xperi z2 z1 z ultra t3.t2 e3 i m2 to "zaawansowani uzytkownicy" to sa zwykli PLEBELIUSZE zwykła BIEDOTA ktorej nie stac na xperie Z3
    Pozdrawiam piszac tego posta wlasnie z xperi z3 xD

  • 0

    9.  2015-06-24 08:34:22

    @8 - O kurde ale ja zazdroszczę...

  • 3

    10.  2015-06-24 08:41:11

    8, zxc - oj Ty plebejuszu przez "i" krótkie. Piszę do Ciebie z Z3+.

  • -2

    11. ~zxc  2015-06-24 08:58:05  host: public-gprs517557.centertel.pl

    @10 dostales go na testy wiec to sie nie liczy

  • 2

    12.  2015-06-24 09:01:49

    11, zxc - Ty tak serio?

  • 0

    13. ~df(x)  2015-06-24 10:09:56  host: 217.153.182.70

    Plebejuszem to są właśnie użytkownicy ja ty. Z3 i topowy telefon? Wszystkie flagowce są o kant 4 liter rozbić. Myślicie że wasze ajfoniki, soniaki czy samsungi są fajne? Bardzo się myliście.

  • 0

    14. ~df(x)  2015-06-24 10:11:37  host: 217.153.182.70

    Drobna literówka, mylicie* No ale taki Janusz kupi sobie s6 czy z3 i nagle wielki pan się z niego robi...

  • 0

    15. ~pszemeq  2015-06-24 10:14:29  host: 212.160.172.83

    telefon określa świadomość u buraków ... ech ręce opadają

  • 1

    16. ~df(x)  2015-06-24 10:23:07  host: 217.153.182.70

    @15 dokładnie. To ten sam mechanizm co podbijanie sobie ego drogim samochodem czy drogimi ciuchami.

  • 0

    17. ~jarko  2015-06-24 11:11:11  host: afqp42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam Lumię 630 i tak! Jestem plebejuszem! Śmieję się tylko z biznesmenów, którzy grubo przepłacili za swój telefonik i noszą specjalne spodnie z głębokimi kieszeniami, żeby im nie wypadł na chodnik, bo jak spadnie to płacz i lament, że 2500zł poszło się.......

  • 0

    18. ~  2015-06-24 11:18:46  host: public-gprs514518.centertel.pl

    @16 Słabe to było. Nie bądź takim nienawistnikiem, kup sobie nowy, dobry, pachnący samochód a zrozumiesz o co chodzi. Z ego nie ma to wiele wspólnego Poczujesz różnicę. Jak Cię tylko stać to szybko zmienisz zdanie.

  • 0

    19. ~Joey  2015-06-24 11:32:59  host: 81.219.84.18

    Śmieszne jest to że tych ktorych nie stać na drogi samochód krytykują tych których stać no bo czym może się różnić golf II od audi rs8

  • 0

    20. ~Medyk  2015-06-24 11:48:00  host: 213.158.218.244.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie ma telefonów idealnych, sam korzystam z Sony Z1 i HTC M8 gdyby oba ze sobą połączyć to byłby niemal idealny fon... Dzieciaki gonią za nowinkami , by się pochwalić przed kumplem kto ma lepszy, ale każdy zapomina o podstawowych funkcjach do jakich telefon jest stworzony, reszta to gadżety.... Ktoś napisała, że pi aktualizacji do 5.0.2 Sony chodzi wolniej i tu się zgadzam, poza tym chyba szybciej zjada baterię, więc tak na prawdę, niech poprawią to co już jest, a nie wprowadzają nowe, już całkiem do 4 liter się nadające

  • 1

    21. ~df(x)  2015-06-24 11:55:49  host: 217.153.182.70

    @18 Tani nowy samochód też może być dobry i pachnący. Poza tym ocenianie osób przez pryzmat tego co posiadają jest niedojrzałe. I takie polskie

    @19 Ja nie krytykuję ludzi których stać na drogie samochody, a raczej tych którzy krytykują, że innych na to nie stać.

  • 0

    22. ~  2015-06-24 12:13:04  host: public-gprs514518.centertel.pl

    @21 Wygląda, że to ty kwalifikujesz ludzi i ich ego według posiadania drogiego samochodu czy drogich ciuchów. Ja nic takiego nie napisałem ani nie sugeruję. Ja też nie napisałem o drogim samochodzie to wyłącznie przez ciebie używany przymiotnik. I to co robisz to dopiero jest niedojrzałe. Zamiast rakiem trzeba się przyznać.

  • 0

    23. ~f643  2015-06-24 13:06:23  host: 212.160.172.83

    @7, @8 plebeliusz to właśnie Ty, taki typowy polski wieśniak, czereśniak co musi mieć wszystko naj i wszystko fun, na innych patrzy z góry. Po co Ci ta Xperia Z3, za pewne tylko dla szpanu i pokazania że mam najnowszego flagowaca, w swoim mniemaniu jesteś najlepszy, masz najdroższy telefon, a reszta poniżej Z3 się nie liczy. I nie muszę Cię znać, wystarczy przeczytać Twoje wypowiedzi, które świadczą o poziomie Twojego zadufania w sobie, snobie! Nie pozdrawiam :-)

  • -1

    24. ~zxc  2015-06-24 13:26:00  host: public-gprs517557.centertel.pl

    Hehhh Biedaki Polaki nauczcie sie jednego... Gdyby naszym przodkom wystarczala przecietnosc gdyby w dawnych czasach nie dazyli do tego zeby miec LEPIEJ I LEPIEJ to dalej ludzkosc mjeszkalaby w jaskiniach. Wasze przyzwyczajenie do przecieynosci i bylejakosci(waszych sprzetow) jest typowo Polskie i pokazuje ze nigdy poziomem nie dorownamy np Angli
    Gdybym zaproponowal wam wymiane Z3 za wasz telefon ktory jak tutaj piszecie wam wystarcza to z pocalowaniem reki byscie sie wymienili. Jestescie poprostu biedakami i swoja marna pozycje tlumaczycie tym ze jest ch...o ale stabilnie czyli ok. No.sorry nie jest wcale ok

  • 0

    25. ~  2015-06-24 13:36:46  host: public-gprs514585.centertel.pl

    Ten f643 mógł na pożegnanie nogę podać, a tak to pełna kultura, nie-wieśniak i nie-czereśniak przecież :-)

Dodaj swoją opinię