Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony: tańsze pamięci Memory Stick

Sony: tańsze pamięci Memory Stick

sirmark 20 Lipca 2004 09:00

0 0

Sony Electronics zapowiedziało obniżkę cen kart pamięci Memory Stick Pro oraz Memory Stick Pro Duo.

Formaty promowane przez Sony są dziś jednymi z najczęściej używanych kart pamięci, równocześnie wciąż należą do najdroższych. Produkty z linii Pro są wykorzystywane w szerokiej gamie urządzeń elektroniki użytkowej, od telewizorów po aparaty cyfrowe, z kolei karty Duo przeznaczone są dla urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe. Obniżka cen ma przyczynić się do dalszej popularyzacji nośników Memory Stick i skutecznej rywalizacji z innymi kartami pamięci.
Nowe ceny na rynku amerykańskim będą przedstawiać się następująco: karta 512MB Memory Stick Pro potanieje z 220 do 180 USD, a 256MB ze 100 do 90 USD. Ceny kart Duo zostaną obniżone z 300 do 250 USD za 512MB oraz ze 105 do 95 USD za 256MB. Wartość obniżek w Europie poznamy wkrótce.

Źródło tekstu: Sony     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet