Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony: ruszyła aktualizacja Xperii SP, T, TX i V

Sony: ruszyła aktualizacja Xperii SP, T, TX i V

sirmark 17 Lutego 2014 20:40

6 1

Sony Mobile rozpoczął wysyłkę aktualizacji Androida do wersji 4.3 Jelly Bean dla smartfonów Xperia SP, T, TX oraz V.



sony xperia sp sony xperia t sony xperia tx sony xperia v


Wraz z aktualizacja systemu wspomnianych modeli: Xperia SP, Xperia T, Xperia TX i Xperia V, uaktualnione zostają aplikacje dodawane przez Sony, m.in. Messaging, Smart Connect, Small apps, TrackID, Sony Select, a także tryb Stamina zapewniający dłuższą pracę na baterii.




Źródło tekstu: Sony, wł     

Dodaj do:

Tagi: aktualizacja | android | sony

w sumie: 89
  • 0

    91. ~Majk  2014-05-06 13:00:14  host: 5.134.64.10

    Potwierdzam. PADAKA na maksa! SMSy otwierają się 5 sekund czasami...gubi nazwy i wyświetla numer tel tylko. Czy ktoś wie, kiedy wyjdzie upgrade tego systemu?

  • 0

    92. ~kokos  2014-05-06 19:58:00  host: aeet94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam dzięki radkens u mnie śmiga wszystko jest super

  • 0

    93. ~smi1  2014-05-06 21:35:45  host: byk.onlinesc.net

    zrobiłem jak napisał radkens i co i dalej *** po kilku minutach użytkowania sam gaśnie i się restartuje. w serwisie powiedzieli dziady że nic mu nie jest

  • 0

    94. ~Pablo  2014-05-11 08:44:36  host: public-gprs515247.centertel.pl

    U mnie się resetował gdy miałem włączony tryb STAMINA

  • 0

    95. ~bolo  2014-05-12 19:28:21  host: 178.181.20.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U mnie na xsp pomogło

  • 0

    96. ~MG  2014-05-16 13:02:22  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    Resetowanie działa na kilka godzin po zaktualizowaniu aplikacji znowu to samo, macie jakiś sprawdzony sposób. Czy wysłanie do serwisu komuś pomogło?

  • 0

    97. ~MZ  2014-05-16 14:30:54  host: efu238.internetdsl.tpnet.pl

    Mi po aktualizacji do 4.3 najpierw wymienili baterię, za drugim razem wymienili płytę główną a telefon jak się restartował tak restartuje się dalej. Serwis nie chce lub nie może wgrać 4.1.2. W przyszłym tygodniu wysyłam jeszcze raz a jak nie naprawią to poproszę o nowy.

  • 0

    98. ~MG  2014-05-17 10:48:55  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    Czyli jedyna rada pozbyć się gwarancji i wgrać samemu 4.1 - bo on chodził idealnie

  • 0

    99. ~MG  2014-05-17 10:52:27  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    Właściwie nie ma osoby, której telefon po wgraniu 4.3 chodziłby dobrze. Mój po zaktualizowaniu przez Companion przez chwilę chodzi znośnie, ale po zaktualizowaniu kilku programów ze sklepu android (programów systemowych) zamula ponownie. Chyba że 4.4 może będzie poprawiony. Może warto byłoby aby wypuścili jakąś łatkę. Dzwoniłem do Xperia Care infolinia i dowiedziałem się że tylko wysłanie do serwisu mi radzą - zupełna bzdura. Nikt tego *** 4.3 nie sprawdził i puścili to na XSP... masakra

  • 0

    100. ~Kami  2014-05-20 17:12:43  host: 62.233.228.200

    Mamy dwie Xperie SP. Jedna zakyualizowalem.Jest tragedia! Telefon muli.Trzyma dobe.Aplikacje wlaczaja sie po paru minutach. Powolnie reaguje na dotyk!Po wlaczeniu trybu Stamina potrafi sie sam restartowac.! Grzeje sie strasznie. Zadzwonilem do Biura obslugi telefonow Sony Xperia.Stwierdzili ze zle przeprowadzilem aktualizacje.Zrobilem tak jak kazali .Efekt??? Bez zmian.Nadal problemy.Nadal tragedia!!!!Zadzwonilem ponownie do Biura!!!Tym razem kazali mi oddac do serwisu! Farsa!!! Drugi telefon bez tej aktualizacji smiga az milo. Nie aktualizujcie !!! Niech najpierw dopracuja bo wypuscili chlam na rynek!!!!!

  • 0

    101. ~MG  2014-05-22 14:10:25  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    Po debrandingu do 4.1.2 działa pięknie, każdemu polecam, wywalić 4.3. Teraz na 4.1.2 to jest rakieta. System powinien być szybki a nie napakowany zbędnymi pierdółkami. Polecam flashtoola i wrzucajcie 4.1.2 inaczej telefon do kosza albo o ziemię rozbić, co już niejednokrotnie na 4.3 chciałem zrobć.

  • 0

    103. ~MG  2014-05-22 14:13:12  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    cd... 4.1.2 działa cu do wnie :) pozdrawiam !!!! :)

  • 0

    104. ~mako  2014-05-28 19:14:25  host: 159-205-214-253.adsl.inetia.pl

    po aktualizacji jest tragedia................!!!! wiesza sie

  • 0

    105.  2014-06-07 15:44:19

    Witam,
    mam problem z Sony xperia V. Po ostatniej aktualizacji mam problem z lokalizacją gps, przez co nie mogę prawidłowo korzystać z aplikacji endomondo, która w ogóle nie pokazuje przebytego dystansu oraz tempa. W google maps pokazuje, że znajduję się w odległości ok.5km od rzeczywistej lokalizacji. Inną przyczyną może być mały wypadek, jakiemu uległ telefon, gdyż podczas jazdy wypadł mi on na drogę. Być może ktoś zmagał się wcześniej z podobnym problemem i będzie w stanie mi pomóc. Pozdrawiam.

  • 0

    106. ~MG  2014-06-11 14:39:23  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    Przeinstalujcie sobie z powrotem na 4.2 - chodzi idealnie, nie instalujcie 4.3 !!!!! może 4.4 będzie ok

  • 0

    107. ~MG  2014-06-11 14:40:42  host: host-194.28.171.170.zetnet.slupsk.pl

    Chodziło mi o 4.1.2 oczywiście - ten system na SP działa bezbłędnie, 4.3 jest nieporozummieniem

  • 0

    108. ~Pablo  2014-06-13 04:56:36  host: public-gprs516987.centertel.pl

    Pojawiła się nowa wersja 4.3 w kompilacji 12.1.A.1.205, właśnie zaktualizowałem swoją SP (brand Orange), w końcu działa normalnie!! super!! koniec z zamulaniem :-) Polecam aktualizację!

  • 0

    109. ~roni  2014-06-13 22:10:08  host: dfk199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam nowa kompilacja rozwiązała problem aktualizujcie wszystko śmiga aż miło pozdrawiam

  • 0

    110. ~Iras  2014-06-27 15:05:22  host: 31-16-50-139-dynip.superkabel.de

    Wczoraj otrzymałem aktualizację na moją v
    Wszystko pięknie działa. Szczególnie podoba mi się, że w końcu odtwarzacz dostał poweru :-)

  • 0

    111. ~OLO75  2014-07-14 23:42:30  host: host-89-228-234-27.kalisz.mm.pl

    Sony XPERIA V- po zainstalowaniu aktualizacji żadnych problemów. Działa super a i wygląda też lepiej :).

Dodaj swoją opinię