Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony PlayStation zamiast telefonu w Play

Sony PlayStation zamiast telefonu w Play

WitekT 1 Września 2010 13:01

0 0

Play wprowadził możliwość zakupu karty SIM - bez telefonu, ale za to z konsolą PlayStation w promocyjnej cenie.

Konsola PlayStation 3 z dyskiem 250 GB, kontrolerem Move i grą Sport Champions kosztuje od 299 zł w Play Premium 200 do 1199 zł w Play Mixtura 10.

Konsola PlayStation Portable z grami Gran Turismo i Tekken: Dark Ressurection kosztuje od 1 zł już w ofercie LongPlay Telefon 49.




Więcej szczegółów na stronie playmobile.pl.

Zobacz: regulamin promocji "Wybierz PlayStation zamiast telefonu" (plik .pdf; 66 kB).

Czy interesujące są oferty, w których zamiast telefonu otrzymuje się inne urządzenia elektroniczne?

Zdecydowanie tak
34.18%
Raczej tak
27.34%
Raczej nie
18.20%
Zdecydowanie nie
16.69%
Nie mam zdania
3.58%

Wszystkich głosujących: 1258



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    21. ~ciekawy  2010-09-01 14:09:30  host: 82.160.252.207

    Jakie te konsole w MM czy Real PS3 SLIM 250GB

  • 0

    22.  2010-09-01 14:10:02

    Nie lepiej wziąć telefon, odsprzedać i zakupić konsolkę? No i cennik by się przydał :P Na playmobile.pl jest napisane, że "telefon jest niedostępny w tej ofercie" :(

  • 0

    23. ~danko  2010-09-01 14:10:16  host: user-188-33-99-170.play-internet.pl

    Tylko, że te promocje z media i real są z dyskiem 120GB, tutaj jest 250 i jeszcze kontroler Move wartość to ok 1400 - 1500 zł. jak dla mnie to jest doskonała oferta bo chce kupić ps3 i za 2 miesiące kończy mi się umowa :), a na telefonie mi nie zależy

  • 0

    24. ~dip  2010-09-01 14:10:39  host: chello089078199129.chello.pl

    w MM są wersje 160GB, a to jest 250GB z kontrolerem Move i grą, więc trochę inna oferta

  • 0

    25. ~qwerty  2010-09-01 14:46:15  host: 87-205-239-242.adsl.inetia.pl

    Zaznaczyłem raczej tak, bo o ile chciałbym dostawać telefony przy umowie (żeby wymienić/sprzedać) to inne urządzenia też mogą być ciekawe, ZWŁASZCZA, jeżeli nie mam potrzeby wymiany, ale też - w przypadku modemów USB. To jest wręcz wymarzona kategoria dla innych produktów niż modemy - bardzo często ktoś już ma jakiś stary, a z modemem jest większy problem niż z telefonem.

  • 0

    26. ~wesolek  2010-09-01 14:47:26  host: dxt78.internetdsl.tpnet.pl

    a ja chcialem telewizor z karta sim kiedy bedzie ta mozliwosc ?

  • 0

    28. ~kedzior  2010-09-01 14:51:15  host: ptcnat.era.pl

    orietuje sie ktos, czy oferta bedzie dostepna przy przedluzeniu umowy? bo poki co jest dostepna tylko przy zakupie nowej aktywacji

  • 0

    29.  2010-09-01 14:52:13

    @26 juz sa takie co maja wbudowany odbiornik wifi czy gniazdo ethernet. wystarczy wiec tylko router pokroju huawei d100 i gotowe ;)

  • 0

    31.  2010-09-01 15:03:36

    @ wesolek jak pojawi sie ota hd hsdpa + albo lte to wtedy bedziesz mogl na 100 % pozatym moze ruszy wkoncu ( wiadomo cos ? ) dvb-h to podlaczajac sprytnego tela do tv bedziesz mogl ogladac, pozatym poczekamy na netbooki i pady z tunerami bo nie bez powodu producenci zostawiaja sobie luke sprzetowa nie dajac odrazu wszystkiego, i jeszcze dalej ktos mnie w 2008 ( thonka ) - haha this is sparta - mam pamiec nie - roku pytal jaki procek to zdekoduje, jak pewnie wiecie jest juz procek 2 rdzenie po 1,5 ghz moze ten wlasnie a idziemy dalej zauwazcie ze ceny intelowskich prockow bardzo spadly ! - amd tez nie odpuszcza ! Quallcom zapowiada nastepne haha :) aha no i intel ? kupil chyba jakas niemiecka firme produjaca chipy do tel hi end ! sie rozpisalem a pisze z tela w play : ) ufff ;) pZdr

  • 0

    32.  2010-09-01 15:42:04

    mogliby dać psp go xD

  • 0

    33. ~szalony  2010-09-01 15:50:17  host: user-109-243-246-189.play-internet.pl

    Tak poza tematem - chcialem sprawdzic czy jest to hspa+ Play ;) i owszem pojawilo sie hsupa - tylko ten upload cos slaby i juz 2mb/s Play leci !!! rewelacja ;)Testowane w Lodzi - modem pokazuje mi technologie i jest HSUPA i jeszcze tydzien temu bylo tylko HSDPA i 1mb/s . http://www.speedtest.net/result/936350162.png

  • 0

    34. ~Blazin  2010-09-01 16:03:36  host: alp95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy będą sprzedawac ekspresy do kawy?

  • 0

    35. ~Mario  2010-09-01 16:32:00  host: 94.254.247.42

    Z ciekawosci odpalilem www.speedtest.net na htc hd2 i wyniki mnie zaskoczyly: upload 0.36 a dowload 1.76 mbps - czyli rzeczywisfie Play cos poprawil :)

  • 0

    36. ~  2010-09-01 17:03:15  host: p21-02.opera-mini.net

    W eshop play mozna juz zamawiac motorole xt720

  • 0

    37. ~Greg  2010-09-01 17:40:49  host: 77-255-55-137.adsl.inetia.pl

    heheh niedługo będą sprzedawać bidety :))) bo czemu by nie ?:):D swoją drogą, tak popatrzyłem na tą ich ofertę i w zasadzie nie opłaca się w coś takiego wchodzić. Co z tego że dają sprzęt jak umowa na 2lata. Teraz PSP i PS3 można kupić śmiało prawie nówkę za połowę ceny rynkowej.

  • 0

    38.  2010-09-01 18:28:32

    nie wiem jak wy ale ja zauważyłem z cos play kombinuje z netem cczasmi smiga naprawde bardzo szybko jakieś prace trwaja ! go PLAY !

  • 0

    39.  2010-09-01 18:45:02

    U mnie w Play jakieś dziwy ;) Upload ciut wyższy od downloadu i prędkość spadła do 0,23 mbps. http://www.speedtest.net/result/936587508.png

  • 0

    40. ~K  2010-09-02 09:52:43  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    tak, trwają prace, bo ma byc wprowadzona predkosc od 2 do 4 mb/s :)

  • 0

    41. ~bociek  2010-09-03 08:34:23  host: 212.160.172.70

    Po co ps move ? Oo Polecam obejrzeć prezentacje sony z targów e3, kontroler jest o niebo lepszy od tych stosowanych w konsoli Wii a tytuly jakie pojawia sie wraz z jego obsluga i w jakosci 3D to nie lada gratka dla milosnikow gier

  • 0

    42. ~  2010-10-26 14:37:53  host: ip-93.159.31.106.static.crowley.pl

    tak "PS move" to czad ;)... od tenisa stolowego mnie reka boli ;) kurcze tera z wiem, iz trzeba robic rozgrzewke jak przed jogingiem... aby... pograc na pleyaku ;) naprawde super sprawa ;) aha w niecie jest napisane is PS3 ma 250 GB, ja dostelm z 320 ;)... z playa of kors :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-90-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-07-21 18:57:39

Chińczyk potrafi?


~ | 2017-07-21 18:57:09

Teraz firemki typu Telekogucik będą miały kasę na udostępnianie na udostępnianie dla całej wsi jednego biednego internetu z Neostrady ;)


~Szwagier wlo | 2017-07-21 18:51:36

Szwagier obiecał że kupi taką


~Vences | 2017-07-21 18:50:05

http://tlp.is/e9p Galaxy s5 Neo też ;o


~ | 2017-07-21 18:47:17

ostatnie zdanie "Masz Ci los"!

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (lipiec 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet