Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony PlayStation 4 w ofercie sieci Plus

Sony PlayStation 4 w ofercie sieci Plus

LuiN 15 Kwietnia 2014 09:41

2 4

Od 15. kwietnia w ofercie sieci Plus dostępne są konsole Sony PlayStation 4 i PlayStation 3 oraz zegarek Sony SmartWatch2. Zamówić je można w specjalnych zestawach ze smartfonem lub domowym routerem.



Konsole Sony PlayStation 4 PlayStation 3 dostępne są w w dwóch zestawach:
  • ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfach LTE w Plus Abonament,
  • z routerem domowym LTE HUAWEI B593s-22 w Plus Internet.

Zobacz: inne filmy z kategorii

PlayStation 4 z routerem HUAWEI B593s-22 kosztuje 0 zł na start w abonamencie za 99,90 zł (rabat SmartDOM) lub 109,90 zł (nowi klienci) - plan taryfowy zawiera pakiet danych o wielkości 10 GB. PlayStation 3 kosztuje 0 zł wraz z tym samym routerem w taryfie za 64,90 zł miesięcznie, z 3 GB transferu. Zestaw PlayStation 4 + Xperia L dostępny jest z abonamentem za 119,99 zł miesięcznie, a PlayStation 3 + Xperia L - 74,99 zł miesięcznie.




Szczegóły oferty znaleźć mnożna pod tym adresem.

Z kolei zegarek SmartWatch 2 to "komunijna" propozycja Plusa, dostępna w zestawie ze smartfonem Sony Xperia L w Taryfie LTE w Plus Abonament za 64,99 zł miesięcznie.

Zobacz: inne filmy z kategorii Nasze testy

Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 14
  • -2

    1.  2014-04-15 09:55:25

    Napiszcie o WP8.1. ;) już niektóre osoby moga pobrać (konta developerskie). Lista zmian jest kosmiczna :) Oczywiscie na plus ;)

  • 0

    2. ~  2014-04-15 10:08:46  host: user-94-254-141-76.play-internet.pl

    Ten zegarek będzie też z innymi fonami od Sony w zestawie?

  • 0

    3. ~  2014-04-15 10:11:13  host: node-2.pool-1-179.dynamic.totbb.net

    http://goo.gl/GvPHkT - Który abonament plus LTĘ umożliwi mi pobranie tej gry?

  • -1

    4.  2014-04-15 10:13:33

    @1 errata "Lista zmian jest kosmiczna :)", "Lista zmian jest komiczna :)"

  • 0

    5.  2014-04-15 10:38:28

    Czy możecie podać jakiś link do oferty, cennik, cokolwiek?
    Na stronie Plusa nie mogę nic znaleźć.

  • 0

    6.  2014-04-15 11:09:00

    Gdzie odnośniki do cennika ? Jeśli ich nie ma to czemu takowego cennika nie ma na stronie ? Beznadziejny artykuł.

  • -2

    7. ~ziutasek  2014-04-15 11:19:13  host: dno106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu nie piszecie o BlackBerry Z30 w Play ??? Jesteście "powolni" ...

  • 0

    8.  2014-04-15 11:42:00

    7, ziutasek - przecież news o Z30 wisi.

  • 1

    9.  2014-04-15 11:44:20

    6, Lukasz88 - zapewniam Ciebie, że gdybyśmy tylko dysponowali cennikiem, ten pojawiłby się w newsie. Biuro prasowe Plusa niestety nie podesłało wszystkiego. Gdy tylko uzyskamy cennik, pojawi się pod wiadomością.

  • 1

    10.  2014-04-15 11:52:21

    I już część danych dodaliśmy. Czekamy na regulaminy.

  • 0

    11.  2014-04-15 14:05:02

    http://plus.pl/indywidualna/KonsolePlayStation/

  • 0

    12. ~Plus  2014-04-18 09:08:47  host: 5.174.61.122

    Co z tego, że ps4 jest dostępne, skoro abonament 160zł, albo 48 rat..... Czemu oni kur*a nie dają tego w abonamencie 110zł i 30 gb limitu?

  • 0

    13. ~someone1989  2014-04-24 22:16:43  host: ayt60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sklepie ps4 za 1899 na 48 rat 0% to jakieś 35 zł a nie 99 zł ... a internet byle gdzie stałe łącze lepsze od mobilnego za 40 zł idzie kupić a jak ktoś chce mobilny to chyba taki pakiet z free yt i ipla jest za 59 zł.

  • 0

    14. ~Kermit  2014-04-29 10:40:39  host: 195.216.250.17

    Szukają głupszych od siebie.
    Sony PlayStation 4 + router HUAWEI B593s-22 wychodzi 3936 PLN
    Sony PlayStation? 3 + Sony Xperia L wychodzi 4200 PLN.
    Sony PlayStation? 4 wychodzi 3516 PLN.
    Fajne raty na 150 % rocznie.

Dodaj swoją opinię