Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony planuje w przyszłości zmienić design swoich flagowców

Sony planuje w przyszłości zmienić design swoich flagowców

msnet 27 Września 2017 15:06

3 1

sony xperia xz premium

Kenichiro Hibi, dyrektor zarządzający w indyjskim oddziale Sony potwierdził, że przyszły flagowiec firmy będzie miał nowy design.

Producenci smartfonów na ogół zmieniają co jakiś czas wygląd produkowanych przez siebie urządzeń, na przykład co 2 lata. Inaczej jednak jest w przypadku Sony, który "uparcie" trzyma się stworzonego lata temu designu i wszystkie smartfony japońskiego koncernu mają prawie ten sam wygląd, z bardzo niewielkimi zmianami. Choć to, jak wyglądają kolejne Xperie, może się niektórym podobać, niektórzy chcieliby w końcu zobaczyć coś nowego, lepiej odpowiadającego współczesnej modzie.




Pojawiło się światełko w tunelu, które pochodzi od dyrektora zarządzającego w indyjskim oddziale firmy Sony. Kenichiro Hibi powiedział w rozmowie z The Indian Express: Wykorzystujemy projekt OmniBalance dopóki seria X jest nadal dostępna na rynku. Ponadto planujemy uruchomienie nowej generacji produktów i można oczekiwać zupełnie nowego designu od tych urządzeń.

Czy więc w końcu zobaczymy smartfon Sony, który nie będzie miał "lotniska" dookoła wyświetlacza? Być może odpowiedź na to pytanie uzyskamy podczas przyszłorocznego wydarzenia MWC (Mobile World Congress), które odbędzie się w Barcelonie w dniach 26 lutego - 1 marca.

Źródło tekstu: The Indian Express, wł     

Dodaj do:

Tagi: xperia | sony

w sumie: 12
  • -3

    1. ~Marek  2017-09-27 15:17:55  host: user-94-254-148-61.play-internet.pl

    Oj tak, już czas na zmianę. W momencie wprowadzenia OmniBalnace Xperia Z czy Z1 to były naprawdę piękne telefony.
    Teraz mamy zaokrąglone ekrany, bezramkowce. Sony powinno pójść w tą stronę.

  • 4

    2. ~gimnazjalista  2017-09-27 15:32:24  host: 185.182.81.21

    "Design" to po polsku wygląd.

  • 5

    3.  2017-09-27 15:34:25

    Czy ja wiem czy bezramkowe, zaokrąglone ekrany są takie fajne? Może i wygląda to efektownie, ale jest niepraktyczne jak dla mnie.

  • -1

    4. ~Prz  2017-09-27 15:45:20  host: public-gprs386178.centertel.pl

    Chyba ze 2 pata temu juz tak mowili.

  • -2

    5. ~  2017-09-27 15:57:32  host: 8.37.231.74

    @2 gimbusie nie wiesz o czym piszesz

  • 1

    6. ~Belciu  2017-09-27 16:22:31  host: a25-06-12.opera-mini.net

    Ja tam mam xz premium po przesiadce z lg g4 i nie narzekam na ramki. Trzyma sie pewnie i nie ma opcji na przypadkowe dotkniecia palcami bokow ekranu. W np s6 edge to jest tragedia moim zdaniem i raczej to tylko moda a nie praktyczne rozwiazanie. Nie maja juz co wymyslac to robia postepowe smartfony bez ramek...

  • 1

    7.  2017-09-27 16:34:03

    Ja bym proponował zmienić baterię. 3 godziny SoT w Sony M5 ( żony telefon ) 10 miesięcy temu kupiony i już na gwarancji bateria wymieniana i niby jest lepiej trochę o jakieś pół godziny. Te telefony nawet dnia nie wytrzymują, a miałem Sony Z, więc wiem.
    Obecnie Lenovo p2, i bez komentarza. Każdy telefon powinien mieć SoT 10-12 godzin jak p2.

  • 0

    8.  2017-09-27 16:48:38

    Oby nowy design dawał jak najlepszy stosunek powierzchni ekranu do przekroju telefonu.

  • 0

    10.  2017-09-27 17:58:09

    Ja proponuję zamiast jabłka dać na obudowę dużą wiśnię (nie nadgryzioną) Może kupię.

  • 0

    11.  2017-09-27 18:31:21

    Obudowa powinna być wytrzymała, praktyczna, dobrze leżeć w dłoni. Ekran ? Mógłby zajmować większą powierzchnię ekranu, ale nie musi tyle co u konkurencji, tak samo jak zakrzywione na bokach ekrany nic nie wnoszą, a to niby super nowe szkło/ekrany powodują np. problemy jak chcemy przykleić folię/szkło ochronne.
    Sony musi poprawić aparat tak żeby być 1:1 z iPhonami i Samsungiem, a przeważnie w paru trybach przegrywa, czasami nawet całkiem mocno. I jakaś ciekawostka w postaci nagrywania filmów tego nie zmieni bo 90% ludzi robi zdjęcia na auto i tam powinny dać...lepszy sprzęt...ale przecież dają swój! A nawet na tym samym układzie konkurencja poprzez lepszy soft robi lepsza zdjęcia :D Może trochę głośność/jakość dźwięku bo na to ludzie też dzisiaj patrzą. A reszta to praktycznie to samo, no może jeszcze nakładka, ale tą akurat mają niezłą.

  • 0

    12. ~  2017-09-27 22:39:49  host: user-94-254-148-48.play-internet.pl

    Kiedy ich latarki będą świecić normalnym światłem a nie półmrokiem>

  • 0

    13.  2017-09-28 15:01:28

    Dopóki będzie wybór na rynku, nie przerzucę się na bezramkowca. Nie będę się obchodził z telefonem jak z jajkiem.

Dodaj swoją opinię