Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony nagrodzone za wzornictwo telefonów

Sony nagrodzone za wzornictwo telefonów

WitekT 4 Lipca 2012 11:30

0 0

sonyericsson xperia activeSony Mobile otrzymało cztery nagrody Red Dot 2012 w kategorii wzornictwa produktowego, a także jedno honorowe wyróżnienie.






Smartfony Xperia active oraz Xperia ion, zestaw bezprzewodowych słuchawek stereo Smart Wireless Headset pro oraz stacja SmartDock do Xperia ion otrzymały nagrody Red Dot w kategorii wzornictwa produktowego, a smartfon Xperia ray otrzymał honorowe wyróżnienie.

Jury złożone z międzynarodowych ekspertów oceniało zgłoszone do konkursu produkty pod względem kluczowych kryteriów, obejmujących stopień innowacyjności, ergonomiczność, trwałość oraz przyjazność dla środowiska naturalnego. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 2. czerwca w niemieckim Essen. Konkurs, w którym przyznawana jest nagroda Red Dot w kategorii wzornictwa jest jednym z największych na świecie konkursów wzornictwa. Co roku bierze w nim udział ponad 14 tys. kandydatów z 70 krajów.

Źródło tekstu: Sony, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2012-07-04 11:38:31  host: 89-69-183-18.dynamic.chello.pl

    Moim zdaniem HTC powinno dostać jakąś nagrodę za swoje telefony z "bródką". Lepszego design dawno już nie widziałem, w dodatku taki One V jest z aluminium a nie plastiku... Moim zdaniem lepiej wyglądają niż Sony.

  • 0

    2. ~  2012-07-04 11:40:24  host: 89-69-183-18.dynamic.chello.pl

    ps: wygląd HTC jest stonowany i nowoczesny a nie taki "zabawkowy" jak w przypadku Xperii Active.

  • -1

    4. ~Octopus  2012-07-04 11:57:14  host: nat-pra3-11.aster.pl

    http://future-electronix.blogspot.com/2011/05/future-nokia-mobil e-phones-collection.html jak może wyglądać telefon ..

  • 1

    6.  2012-07-04 12:03:10

    Świetnym elementem w tym modelu active jest zawieszka na sznurek.

  • 0

    7.  2012-07-04 13:49:54

    HTC dostał jedna nagrodę. Co do tematu: nikt mi nie powie, że niektóre telefony z serii xperia nie są ładne, sam mam xperie Arc i jest po prostu cholernie ładna, miałem zamiar kupić Ray, ale Arc mimo, że jest większy i ma ten zjebany port minijack na boku to jednak moim zdaniem jest świetna. PS applefan, zazdrość ci du*ę ściska :D za tą niską cenę(ale nie aż tak niską) dostajesz ładny i wytrzymały telefon KTÓRY PRZYNAJMNIEJ WYRÓŻNIA SIĘ OD CZARNYCH KLOCKÓW jak twój niedokochany iPhone :] Poza tym iphone to jak już wielu zauważyło kopia pierwszej prady a nawet nokii n800 czy samsunga F700 :D Nie widziałeś Xperii, nie używałeś to nie wysilaj się na komentarze. A poza tym Apple zgarną nagrodę za... Smart Cover, którego(jak było głośno o tym) skopiował początkowo od InCase Jacket :D I za iPada2 który jakoś nie wyróżnia się za bardzo od poprzednika(w ogóle wszystkie tablety to spłaszczone cegiełki... minimalizm tak, ale k**wa dajcie do nich coś od siebie, bo niczym się one nie różnią...)

  • 0

    10. ~  2012-07-04 14:53:08  host: 86-63-81-214.sta.asta-net.com.pl

    właśnie zawieszki (bądź możliwości podpięcia smyczy) mi brakowało w motoroli i wybrałem active. Na początku jak zobaczyłem na zdjęciu, to też pomyślałem co za cudak, jednak terenowość jest niekwestionowana w tym modelu. Ale niestety do pełni szczęścia brakuje kilka rzeczy.

  • 0

    12.  2012-07-04 15:23:55

    @10 a jak z wygodą obsługi ekranu?

  • 0

    14.  2012-07-04 16:03:42

    Sony nie robi zwykłych telefonów, a szkoda, myślę, że połączenie SE W995 z C901 z 2,6 cala ekranem byłoby sukcesem, aktualnie tylko Samsung się stara w dziale zwykłych telefonów. Dla mnie obsługa telefonu 3 calowego czy nawet 3,2 to masakra, wybranie numeru to nie problem, ale pisanie smsów tragedia.

  • 0

    15.  2012-07-04 23:29:36

    To jest nas dwóch, co tęsknią za zwykłymi Sony (SE).

  • 0

    16.  2012-07-05 10:00:54

    @15 ja ciągle mam k750i, w890i i k550 :D leżą i czekają sobie na dzień w którym nowe telefony po prostu zaczną zbytnio wkór*iać xD

  • 0

    17. ~MarcinGSM  2012-07-05 10:26:57  host: user-164-127-218-205.play-internet.pl

    Aplefan A iphone to jak wyglada ? toz to najbrzydszy i naj nudnieszy optycznie klocek w którym po ciemku nie wiadomo gdzie góra a gdzie dół

  • 0

    18. ~rune  2012-07-05 18:28:13  host: 89-74-175-206.dynamic.chello.pl

    Sony/Sony Ericsson od zawsze miało bardzo dobry design ;)

  • 0

    19. ~Nokia fan  2012-07-05 19:20:24  host: admj63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wg mnie Nokia powinna dostać nagrode za design. Lumia 800 i 610 to istne arcydzieła sztuki :)

  • 0

    20.  2012-07-05 22:59:20

    #15- a ja k810, i też w890i i k550 :-)

Dodaj swoją opinię