Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Mobile współpracuje ze Sport.pl

Sony Mobile współpracuje ze Sport.pl

LuiN 11 Kwietnia 2016 11:33

2 1

Sony Mobile został partnerem technologicznym serwisu Sport.pl. W ramach współpracy dziennikarze Sport.pl relacjonujący tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro zostali wyposażeni w najnowsze modele telefonów Sony Xperia.

Zespół serwisu ma do dyspozycji smartfony Sony umożliwiające natychmiastową publikację materiałów na stronach Sport.pl. Dzięki nim dziennikarze są także stale aktywni na profilach serwisu na Facebooku, Twitterze i Snapchacie, gdzie na bieżąco komentują sportowe wydarzenia i pokazują ich kulisy.
Reporterzy będą korzystali ze smartfonów Sony do tworzenia multimedialnych treści podczas najważniejszych sportowych imprez 2016 roku, a także w redakcji w Warszawie.

Źródło tekstu: Sony Mobile     

Dodaj do:

Tagi: sony

w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2016-04-11 12:55:51  host: mail.aminocom.com

    Beda nagrywali ekran monitora/tv i wrzucali na strone tak jak to robia teraz, tylko z dopiskiem, ze wykonano smartfonem Sony.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet