Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Mobile uruchomił polski e-sklep

Sony Mobile uruchomił polski e-sklep

sirmark 11 Grudnia 2013 01:16

4 0

Sony Mobile uruchomił na swojej stronie internetowej sklep. Kupując w nim urządzenia można będzie skorzystać z ofert świątecznych i rabatów promocyjnych.




Otwarcie polskiego e-shopu to jeden z elementów globalnej strategii utrzymywania trwałych więzi z klientami - mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communications. Oferta sklepu będzie ewoluowała zgodnie z trendami na rynku. Założenie brzmi tak: proponujemy bardzo dobre produkty w dobrej cenie, zawsze jednak dajemy szansę skorzystania z jeszcze bardziej atrakcyjnych form promocji, wyprzedaży czy zwykłych, jednodniowych okazji. W naszych mediach społecznościowych będzie można znaleźć kolejne zapowiedzi promocji i atrakcyjnych ofert.


Sklep Sony Mobile obecnie proponuje 20% zniżki na wszystkie zestawy słuchawkowe Bluetooth.

Źródło tekstu: Sony Mobile     

Dodaj do:

Tagi: sony

w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2013-12-11 08:03:17

    @2 Sony to firma globalna i o wiele łatwiej się porozumiewa wewnątrz struktury jak stanowiska są np. po angielsku. Paniał?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Krzysiek  2013-12-11 09:04:13  host: 095160112162.czeladz.vectranet.pl

    Mam 5 urządzeń Sony i żadnych przywilejów czy zniżek z tym związanych nie zaproponowali mi pomimo zarejestrowania więc nie muszę mieć następnego telefonu Sony, kupię Samsunga.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2013-12-11 09:07:33

    7: A jakież to przywileje oferuje Samsung?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Nick  2013-12-11 09:13:27  host: 92.60.132.22

    applefan_ 6) to wewnątrz firmy globalnej niech się porozumiewają stanowiskami anglojęzycznymi, natomiast gdy zwracają się z tymi stanowiskami do Polaków, to niech używają języka polskiego, bo to nie dodaje prestiżu a wręcz przeciwnie, obciach na całego, bo wszyscy wiedzą że robią tak by dowartościować stanowisko, bo lepiej brzmi. Wystarczy ogłoszenia o pracę otworzyć, umrzeć ze śmiechu można.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~Nick  2013-12-11 09:17:02  host: 92.60.132.22

    7,8) Najlepsze jest LG (już nic nigdy nie kupie ich firmy). Przy zakupie TV 3D wystarczyło się tylko zarejestrować, przesłać dowód zakupu by dostać odtwarzacz BlueRay. Niestety drobnym druczkiem było dopisane, że trzeba się zgodzić na otrzymywanie materiałów promocyjnych. Nie odznaczyłem -> nie dostałem odtwarzacza. I tym sposobem jeden klient mniej, albo i więcej bo nie omieszkałem wszystkich w koło powiadomić, jak to w butelkę LG ludzi nabija.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~Jerzy&&&  2013-12-11 09:25:12  host: ip-32-114.mofnet.gov.pl

    A ja dałem ptaszka i dostałem odtwarzacz BR od LG. Całkiem dobry model ..660.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2013-12-11 09:27:33

    I będzie taniej niż w tym dotychczasowym sklepie "autoryzowanym" przez Sony Ericssona wcześniej a teraz Sony?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2013-12-11 09:28:39

    jak pisali (i firma prowadząca i sony) to był jedyny autoryzowany sklep, więc teraz będzie konkurencja?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2013-12-11 09:43:02  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @10 Jak sam napisałeś... było dopisane czyli błąd został popełniony przez Ciebie. Oczekujesz, że LG wyśle osobistego doradcę, który pomoże Ci zarejestrować prawidłowo sprzęt?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Nick  2013-12-11 09:50:04  host: 92.60.132.22

    Stwierdzam, że danie możliwości popełnienia tagiego błędu (rejestrować się by dostać odtwarzacz, z możliwością jednoczesnego zrzeknięcia się go, drobnym druczkiem) jest zachowaniem poniżej krytyki. Tak czy owak klienta stracili, pewnie im to zwisa, mnie też.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~krzysiek  2013-12-11 10:04:08  host: tytan.zeork.com.pl

    Xperia SP 1499zl ŚMIECH ;) co mi da kupienie np tego telefonu w e-sklepie poza tym ze będe ok 300zl w plecy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~KanonierKa  2013-12-11 10:14:35  host: 037008206217.oswiecim.vectranet.pl

    Nick- a jak się odniesiesz do tych pisujących w internecie, na telepolis też (jak LuiN, czy WitekT), którzy piszą ni to po polsku, ni to po angielsku? Przykład: Apple'a, Apple'owi, iPhone'y, iPhone'ów itp? Wielokrotnie zwracałem uwagę, ale oni mają to w czterech literach, więc ja ich też...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~  2013-12-11 10:14:36  host: 92.60.132.22

    Ja bym nawet powiedział, że z 500 :) Będziesz czuł się wyjątkowy xD

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2013-12-11 10:37:56

    Wysyłają z Marsa? Koszty transportu zwalają z nóg....nawet jak za kuriera.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2013-12-11 10:57:27

    Na stronie tego sklepu Z1 kosztuje ponad 700 zł drożej niż w innym sklepie w polsce, gdzie cena wynosi 1500 zł, a oto odpowiedź jaką dostałem gdy zapytałem o produkt. Witam, wszystkie oferowane produkty tego producenta pochodzą z oferty Sony Polska, są fabrycznie nowe, objęte pełną ogólnopolską 2-letnią gwarancją i kompletnie wyposażone. Telefony nie posiadają blokady sim lock, jak również nie są brandowane. Gwarancja może być realizowana na podstawie naszej faktury we wszystkich punktach serwisowych na terenie całego kraju lub za naszym pośrednictwem ; wówczas jako autoryzowany reseller marki oferujemy gratis sprzęt zastępczy na okres ewentualnej naprawy. Aktualne terminy realizacji dostaw dla poszczególnych modeli są uwidocznione na ich kartach w systemie sprzedaży. Wszystkie dostawy za 0 zł ! Dostępne są aktualnie telefony w kolorach czarnym jak też białym. Koszt wysyłki do GB to 25 euro. Z poważaniem, Krzysztof Zubrzycki Zespół Sprzedaży Detalicznej Electro Shop Grupa Buyer Line Media

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~DD  2013-12-11 11:42:19  host: n09-10-03.opera-mini.net

    to sklep dla bogatych. Wchodze na strone sony, ogladam wybieram, przechodze do sklepu zamawiam place i juz. Nie szukam godzinami okazji, nie czytam opini o sprzedajacym nie boje sie czy mnie wych.. albo skad maja towar. Doplacam wlasnie za to. Dlatego jest to sklep dla bogatych czyli nie dla mnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2013-12-11 11:49:25  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    *20 daj namiar na ten sklep w PL gdzie Z1 jest za 1500 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2013-12-11 14:36:43

    KanonierKa - a niby źle apostrofu używają? możesz podać konkretną regułę ze słownika ortograficznego na poprawną odmianę taklich nazw?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2013-12-11 16:36:31

    20% zniżki... szkoda tylko, że ceny podnieśli. Tydzień temu SBH20 kosztował 129 PLN teraz 149 - 20%...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Nick  2013-12-11 16:44:25  host: 92.60.132.22

    24) stary zabieg jak świat, podniesiemy i damy -20%, albo -50% od katalogowej czyli będzie droższy niż wczoraj ale ludziska i tak kupią bo -50% :)

Dodaj swoją opinię