Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony korzysta z premiery iPhone'ów do promocji Xperii

Sony korzysta z premiery iPhone'ów do promocji Xperii

orson_dzi 10 Września 2015 09:33

3 10

Sony postanowiło wykorzystać informację o braku zmian w akumulatorach nowych iPhone'ów 6s do promocji smartfonów Xperia Z5.



siri hint Na wczorajszej konferencji Apple delikatnie przemilczało informacje o akumulatorach swoich nowych smartfonów. Kiedy okazało się, że ich pojemność nie zmieniła się względem poprzedniej generacji, Sony od razu podchwyciło temat. Do tego celu wykorzystana została sierpniowa grafika promująca wczorajszą konferencję. Asystent głosowy Apple'a Siri, zapytana o wskazówkę polecała na niej dołączenie do konferencji w San Francisco.




siri hint W zmodyfikowanej przez Sony grafice, Siri zapytana o żywotność akumulatora odpowiada - wybierz Sony. Firma w ten sposób promuje nowe smartfony z rodziny Xperia Z5, które według zapowiedzi mają bez problemu pozwolić na dwa dni bezproblemowej pracy.

Zobacz: Sony Xperia Z5 - z aparatem szybszym niż mrugnięcie okiem
Zobacz: Nowe iPhone'y są większe i sporo cięższe od poprzedników

Źródło tekstu: Sony; wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone 6s | sony | sony xperia z5 | apple

w sumie: 16
  • 1

    1. ~  2015-09-10 09:39:45  host: 37-128-88-154.static.ip.netia.com.pl

    Fakt, dla Apple to mega wstydliwy temat. Tylko wydajność i wydajność. Wydajność to też bateria Apple...

  • 0

    2. ~Piotrek  2015-09-10 09:40:38  host: 188.146.79.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Firma w ten sposób promuje nowe smartfony z rodziny Xperia Z5, które według zapowiedzi mają bez problemu pozwolić na dwa dni bezproblemowej pracy. - aż 2 dni? WTF

  • -1

    3.  2015-09-10 09:46:06

    Ja mam xperie z2 i jest bardzo zadowolony

  • 0

    4.  2015-09-10 10:32:52

    @3 - Kto jest zadowolony że masz xperie z2? Ja jestem zadowolony ze swojej Z1 compact która na pojedynczym ładowaniu wytrzymuje 2 do 3 dni.

  • 1

    5. ~Philip  2015-09-10 10:56:05  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Wprawdzie lepiej znam angielski-angielski niż angielski-amerykański, jednak z tego co kojarzę to w USA zwrot "switch to Sony" również bezpośrednio oznacza "przełącz się na Sony", a nie "wybierz Sony".

  • 0

    6. ~xxx  2015-09-10 10:57:08  host: 212.160.172.85

    Z3 Compact do 5 dni :P

  • 0

    7.  2015-09-10 11:04:05

    Trzeba przyznać, że Sony nie dośc, że w ciekawy sposób wbiło szpilę Applowi to i ładnie pokazało swoją przewagę konkurencyjną, bo na baterii trzymają najdłużej z "markowych" telefonów a to chyba największa wada dla przeciętnego uzytkownika smartfonów

  • 0

    8.  2015-09-10 11:34:53

    Szkoda że dział mobilny Sonypomimo większej baterii nie daje sobie rady ze "słabszą" konkurencją na rynku i jest na szarym końcu ;)

  • 0

    9.  2015-09-10 11:36:57

    Z5 3999 PLN, Sony taką polityką cenową sama napędza klientów Apple.

  • -1

    10. ~midas  2015-09-10 12:17:36  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    Haha, wybierzmy telefon z ekranem 4K, który, tak naprawdę, wyświetla FullHD, a 4K obsługuje kilka aplikacji i róbmy ludzi w balona, ale wytknijmy prędko, że komuś bateria nie urosła, co za hipokryzja ze strony Sony :D

  • 0

    11. ~midas  2015-09-10 12:18:04  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    wyprodukujmy* miało być

  • 0

    12.  2015-09-10 14:45:02

    Tymczasem ja siedzę sobie na mojej xperii z3, która to już godzina na włączonym ekranie? chyba 5, sam już nie wiem ;-) ból dupy samsungówców, którzy mają screen on time na poziomie 1,5 godziny za 3..2..1.. start!

  • 0

    13. ~Punk  2015-09-10 16:30:50  host: apn-95-41-110-19.dynamic.gprs.plus.pl

    Sam mam Z3 Compact i trzyma mi tylko 1,5 dnia przy max obciążeniu także pisanie o 2 dniach pracy jest lekkim naciąganiem klienta, sam się skusiłem na Z3 Compact bo deklarowali 2 dni, a wyszło 1,5 dnia tylko.
    Swoją drogą inne telefony w tym rozmiarze trzymają pewnie tylko pół dnia max to i tak jest postęp u Sony.
    Apple to teraz w nowym iPhonie będzie trzymał jeszcze mniej niż poprzednio.

  • 0

    14.  2015-09-10 16:47:32

    sony ciagłe pomniejsza baterie 3200-3100-2930-2900 i sie bateria szczycą, fakt wyrzymuje nieźle ale tendencja spadkowa w czasach tez jest (89-85-36-...)

  • 0

    15.  2015-09-10 18:02:51

    Bez problemu bezproblemowa praca - świetne stwierdzenie panie "redaktorze"!

  • 0

    16. ~Michu  2015-09-13 11:41:26  host: host-89-228-115-34.dynamic.mm.pl

    2 dni pracy na baterii to nie jest tylko czcze gadanie Sony. Posiadam Xperię Z3 Compact i nie udało mi się jeszcze rozładować jej w mniej niż 2 doby mimo, że korzystam ze smartfona intensywnie. Taki wynik można osiągnąć oczywiście przy założeniu, że ktoś prowadzi normalne życie: chodzi do pracy a w nocy śpi.

Dodaj swoją opinię