Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Zylo dostępny w Polsce

Sony Ericsson Zylo dostępny w Polsce

LuiN 29 Lipca 2010 22:14

0 0

sonyericsson zylo Sony Ericsson wprowadził na polski rynek nowy telefon z popularnej rodziny Walkman - Sony Ericsson Zylo. Urządzenie łączy zalety Walkmana z nowoczesnymi możliwościami obsługi portali społecznościowych.

Linia telefonów Walkman odniosła ogromny sukces odkąd została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 2005 roku. Od tego czasu sprzedaliśmy ponad 130 mln telefonów - i wciąż widzimy wielki apetyt u odbiorców. Dzisiejsza prezentacja modeli telefonów jest odpowiedzią na potrzebę ze strony klientów, aby uczynić linię telefonów Walkman dostępną dla szerszego grona odbiorców - powiedziała w kwietniu Jenny Maltesson zapowiadając nowe muzyczne produkty Sony Ericssona.

Teraz jeden z nich - Zylo - wreszcie wchodzi na polski rynek, łącząc w sobie niską cenę i zaawansowane rozwiązania muzyczne. W telefonie nie zabrakło HSPA, jest także aparat 3,2 Mpix i klient poczty poczty Exchange. Wyświetlacz telefonu ma rozdzielczość 240 x 320 pikseli i przekątną 2,6 cala.






Producent nie podał w komunikacie sugerowanej ceny telefonu. W sieci cena telefonu kształtuje się nieco poniżej 600 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~scenic  2010-07-29 22:31:48  host: t19-01.opera-mini.net

    z tego co wiem to ten tel nie ma gps!

  • 0

    2.  2010-07-29 22:43:47

    1, scenic - słuszna uwaga, błąd w katalogu mieliśmy, już poprawiłem. Dzięki śliczne!

  • 0

    3. ~  2010-07-29 23:44:51  host: chello089078056209.chello.pl

    od 2 tygodni w erze

  • -1

    4. ~Timi  2010-07-29 23:46:37  host: 86-63-105-227.sta.asta-net.com.pl

    @1 , po co ten wykrzyknik ^^ ... gorszy dzień ? czy chcesz podkreślic spostrzegawczość? telefonik spoko, ciekawe jak wykonanie i materiały

  • 0

    5. ~K.  2010-07-30 00:03:25  host: ip-217-98-101-1.eltronik.net.pl

    ....jest już w Erze, w końcu kolejny sony...

  • 0

    6. ~ja  2010-07-30 00:13:42  host: c209-39.icpnet.pl

    i jest już w Plusie ;-)

  • 0

    7. ~scenic  2010-07-30 06:05:56  host: user-109-243-33-200.play-internet.pl

    @4 Nie zaczynaj :} Chcialem podkreslic waznosc mojej wiadomosci. Tel. glownie do sluchania muzyki.W erze jest w tak tak fon 99zl 3 lata 249 2 lata {umowa}. Aparat bez AF :]

  • 0

    8.  2010-07-30 06:08:35

    ciekawe jak szybko/wolno chodzi menu :>

  • 0

    9.  2010-07-30 10:24:38

    3,5: tak jest, na stronie glownej i w cenniku chyba, ale zaloze sie, ze jakbys poszedl do salonu podpisac umowe i jakbys chcial go wziasc to go nie dostaniesz:)

  • 0

    10. ~wroc  2010-07-30 10:41:13  host: 217.116.104.107

    Sony Ericsson przeszedł już na microUSB, czy wciąż montuje w telefonach swoje złącze (FastPort)?

  • 0

    11. ~Scenic  2010-07-30 10:57:57  host: user-188-33-135-199.play-internet.pl

    10. W tym akurat FastPort.

  • 0

    12. ~  2010-07-30 19:20:53  host: chello089078056209.chello.pl

    9 u mnie dostaniesz 7 sztuk mam

  • 0

    13. ~Creative29  2010-07-30 23:36:13  host: 89.174.79.182

    SE darowałby sobie te śmieszne nazwy telefonów! Najpierw jakieś (ł)Aino, później Spiro(l), teraz jakież Żulo, o sorry Zylo - brzmi jak odgłos wymiotowania jakiegoś żula, więc na jedno wychodzi ;-)

  • 0

    14. ~Manek  2010-08-02 16:09:14  host: 85-202-60-164.internetia.net.pl

    Moim zdaniem telefonik nawet fajny.Cieszę się że wkońcu zaczeli produkować do swoich telefonów MicroSD.Ale minusem jest to żę nie dołaczyli do aparatu lampy błyskowej i AF mogli się pokusić także o aparat 5,0 mpx.Jak na razie mi się podoba. Ps.Mam pytanie czy ten telefon obsługuje gry ruchowe?Prosiłbym o odpowiedz.

  • 0

    16.  2010-08-09 01:47:22

    Czy mogłyby mi ktoś powiedzieć jaki on ma procesor? Z góry dziękuje :)

  • 0

    17.  2010-08-10 11:50:59

    Tak, ten telefon obsługuje gry ruchowe, nawet kilka gier na ruch jest standardowych :D

  • 0

    18. ~zadowolony  2010-09-01 09:04:38  host: nat3-241.ghnet.pl

    Mam osobiście ten telefon i jest on naprawdę bardzo dobrze wykonany- do słuchania muzyki i dzwonienia ciężko znaleźć na rynku coś lepszego w tej cenie- reasumując gorąco polecam :)

  • 0

    20. ~  2010-09-16 18:42:56  host: 83.2.170.204.ksiezyc.pl

    naprawde ciekawy telefon

  • 0

    21. ~orbit  2010-09-29 15:53:50  host: ackp156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten telefon i jestem z niego zadowolony:D Ale po dwóch tygodniach normalnego użytkowania zepsuł się wyświetlacz:/ Babka w serwisie mi powiedziała że to chyba jakaś plaga bo już dostała któryś z kolei z tą samą wadą

Dodaj swoją opinię