Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Xperia X8 w ofercie podstawowej sieci Play

Sony Ericsson Xperia X8 w ofercie podstawowej sieci Play

LuiN 25 Października 2010 14:47

0 0

sonyericsson xperia x8 Do oferty podstawowej sieci Play trafił smartfon Sony Ericsson Xperia X8. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android, pod względem funkcji i stylistyki wyraźnie czerpie z telefonu Sony Ericsson Xperia X10 zarówno tego "dużego" oraz produktów "mini".

play x8




Xperia X8 to rozrywkowy smartphone, z interfejsem opartym na czterech ikonach umieszczonych w rogach ekranu. Zapewniają one prostą obsługę telefonu, nawet przy posługiwaniu się jedną ręką, i mogą być dostosowywane do potrzeb użytkownika, pozwalając mu za jednym dotknięciem uruchamiać ulubione aplikacje. X8 posiada także aplikację Timescape umożliwiającą łatwy dostęp do wszystkich powiadomień użytkownika z jego sieci kontaktów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2010-10-25 15:07:58

    Lubię biały kolor,więc ten x8 jak najbardziej pasuje.Po tych wszystkich czarnych telefonach,jakie Play sprzedaje,to jakaś odmiana.Cena dość umiarkowana,więc telefon będzie miał wzięcie.

  • 0

    6.  2010-10-25 15:13:26

    @4 X8 ma wifi :)

  • 0

    7.  2010-10-25 15:14:13

    @4 jest napisane "brak danych" to nie co samo co "nie". google nie boli.

  • 0

    8.  2010-10-25 15:16:35

    @4.Telefon ma wi-fi,więc nie narzekaj.Wady są,czemu nie,brak kamery do wideorozmów,stary android(to do nadrobienia).

  • 0

    9.  2010-10-25 15:33:49

    Co do aktualizacji, to Xperia X10 ma dostać wersję 2.1 podobno przed końcem października i jest to stanowisko oficjalne. Domyślam się, że X10 mini/pro i X8 niedługo później...

  • 0

    10.  2010-10-25 15:57:56

    @9 aktualizacja miała być pod koniec września, później początek października. Nikt nie potrafi podać konkretnej daty, a szkoda.

  • -1

    11. ~mk13  2010-10-25 16:02:48  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Tylko jesli nawet dostanie 2.1, co jesli nawet nastapi to niepredko, bo se sie lekko mowiac wypina na uzytkownikow tego budzetowego fonu. Juz zapowiedzlili ze o Froyo mozna zapomniec, wiec ten telefon jest malo przyszlosciowy.

  • -1

    12. ~  2010-10-25 16:02:56  host: t11-14.opera-mini.net

    Telefon z górnej półki a system z dolnej

  • -1

    13. ~darek  2010-10-25 16:50:28  host: t22-13.opera-mini.net

    Coraz więcej nowych gadżetów a coraz mniej sprawnie działających telefonów zrobili by jeden ale porządny i mniej awaryjny.I dotyczy to każdej marki.

  • 0

    14.  2010-10-25 20:00:18

    Jak z dostępnością ? faktycznie jest dostępny czy tylko w cenniku ? jakoś Play coraz bardziej traci, już nawet nie po BOKu ale także właśnie przez tą logistykę telefonów.

  • 0

    15. ~pablok  2010-10-25 21:06:41  host: 87-205-167-116.adsl.inetia.pl

    14 niewiem gdzie mieszkasz ale w Warszawie nigdy nie iałem problemu z dostepnoscia danego modelu w Play i to co mowisz to sie myslisz bo Play corazlepiej radzi sobie na rynku.No niewazne.Chce powiedziec ze jutro ten telefon bedzie dostepny w salonach playa tj 26.10.2010 i biore go dla mojej mamy :)

  • 0

    16. ~@15  2010-10-25 21:32:10  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Pewnie w bajki tez wierzysz. Jestem ciekaw gdzie w warszawie uswiadczysz samsung wave czy "s". Nawet za motorola milestone trzeba sie najezdzic bo jak ostatnio znajomy szukal to pol warszawy zjezdzil. Ten pewnie jutro moze bedzie w salonach, ale pewnie dlugo nie bedzie dostepny bo pierwszej dostawie zniknie z wymiaru rzeczywistego :P

  • -1

    17. ~pablok  2010-10-25 22:10:25  host: 87-205-167-116.adsl.inetia.pl

    15,niewiem ale u mnie w saloniku play kjest na serio prawie kazdy telefon a jak nie było to spoprwadzili mi mojego z saturna :) i był na drugi dzien.MOze co salon to inna bajka:)

  • -1

    18. ~  2010-10-25 22:38:24  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @16 Wave jest dostępny przez BOK jak również od piątku dostępny w salonach przynajmiej w Poznaiu

  • 1

    19. ~`  2010-10-26 00:37:37  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    @18 Co nie zmienia ze ogolnie popularnych modeli telefonow w ofercie czesto nie ma nawet po pare miesiecy i nie sa to jednostkowe przypadki ale raczej tendecja ogolna.

  • 1

    20. ~Julian  2010-10-26 10:57:05  host: 77-254-35-173.adsl.inetia.pl

    @17 Pablok ok w Twoim punkcie są ale ile ich mogą mieć ? dla 5, 10 klientów ? a w reszcie te telefony są widmem, o tym już było głośno i na każdym forum ludzie strasznie na to narzekają. Play sam zauważył problem tak samo jak z fatalną obsługą ale jak na razie (czyli od dłuższego czasu) nic z tym jeszcze nie zrobił.

  • 0

    21. ~K3dz10r  2010-10-27 22:57:59  host: host28.router6.tygrys.net

    Dzisiaj bylem w play kupic ten telefonik - podzwonilem po kilku salonach i znalazlem... jakiez bylo moje zdziwienie jak sprzedawca probowal nabic telefon na sprzedaz - a tu nie ma takiego w systemie :D Niestety jeszcze przyjdzie mi poczekac - jutro/pojutrze pewnie bedzie ok :)

  • 0

    22. ~rgsr  2010-12-27 10:20:38  host: 178.182.99.38.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    jest dostępny czarny kolor w play

  • 0

    23. ~stylova57  2011-03-04 21:03:00  host: 89.174.227.111.rybnet.pl

    Hejaa ;]] Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu ( Xperia x8 ) Mam pytanie : Xperia ta ma wideo rozmów .. ? Byłam w salonie play i ekspedientka powiedziała, że jest, lecz nie zbyt przekonującym głosem . Proszę o odpowiedz ;*

  • 0

    24. ~master PL  2011-07-08 22:24:38  host: 87-207-94-77.dynamic.chello.pl

    witam mam pytanie bo wyczytałem w innych opiniach że jest delikatna konstrukcja telefonu może mi kto wyjaśnić z kąt się wzięła taka opinia?? z góry dzięki za pomoc ;]

Dodaj swoją opinię