Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Xperia X3 na żywo

Sony Ericsson Xperia X3 na żywo

Q! 23 Września 2009 11:30

0 0

se xperia x3 real W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia jednego z najbardziej wyczekiwanych telefonów ze stajni Sony Ericssona - modelu Xperia X3. Przedstawiają one urządzenie w kolorze białym, które pojawi się na rynku obok wersji czarnej.

Sony Ericsson Xperia X3 to pierwszy telefon tego producenta, który pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android. Za jego działanie odpowiadać będzie procesor Snapdragon firmy Qualcomm, taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Urządzenie zostanie wyposażone w czterocalowy ekran dotykowy o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli).

se xperia x3 real se xperia x3 real se xperia x3 real se xperia x3 real




Oprócz tego na pokładzie nie zabraknie również aparatu fotograficznego z autofokusem o rozdzielczości 8 Mpix, łączności WiFi oraz HSDPA (10 Mb/s) i HSUPA (2 Mb/s). Całości multimedialności dopełni obecność modułu GPS, gniazda JACK 3,5 mm oraz wyjście TV.

Planowana premiera Sony Ericssona Xperia X3 ma nastąpić w styczniu 2010 roku. Szerzej o urządzeniu pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-09-23 12:14:34

    @6&8-niestety ja tez sie zgodze a i w obsludze np.przewijanie listy tel palcem tez najwygodniejsze nie jest ale najlepiej jak jest zimno i ekran spooowwwaaaalllnnia :)-wtedy jazda na maxa...

  • 0

    10.  2009-09-23 12:14:39

    A po co te 8 Mpx? No chyba, że większą matrycę wstawili niż w innych soniaczach.

  • 0

    11. ~andus  2009-09-23 12:50:05  host: 82.177.163.12

    Marcin_eM poto 8mpix, żeby dzieci nie płakały. Napis magię tworzy.

  • 0

    12.  2009-09-23 13:07:38

    6@ zgadzam sie ze qwerty jest bardzo przydatna przy pisaniu. 12@ lepiej bym tego nie ujal. dzieki 8mp nie zobaczymy tu za minute "profesjonalisty" ktory bedzie narzekam ze w telefonie do pracy nie ma aparatu porzednego. 9@ ja mialem duzo se i nie narzekam, zarowno na serwis ( zawsze w terminie uznawali reklamacje, nawet jak nie do konca powinni:)) ) a pastiki i spasowanie to bez komentarza, wez sobie nokie N95 8gb i porownaj:)) Znajomemu skrzypiala po 2 tygodniach....

  • 0

    13. ~APS Pracownik  2009-09-23 13:43:00  host: host-77-252-36-102.poznan.inotel.pl

    taki SE używałem wielu telefonów z qwerty i obecnie chwalę sobie Omnie i900 (tylko dotyk) do której dograłem klawiature FingerKeyboard2 i nie widzę różnicy. Piszę masę SMSów i maili. Trzeba się tylko nauczyć pisać :-P

  • 0

    14. ~taki SE  2009-09-23 13:54:14  host: 213-92-179-221.serv-net.pl

    telefonów i sposobów w jaki można z nich korzystać jest teraz cała masa zgodzę się że do każdego prędzej czy później można się przyzwyczaić - ja podałem jeden z najbardziej wygodnych (wg mnie) typów, mam wielu znajomych posiadających telefon zarówno z dotykową jak i z fizyczną qwerty mając w telefonie do wyboru dwie opcje z dotykowej korzystają np przy wybieraniu numeru przy wpisywaniu obszerniejszych wiadomości zdecydowanie dodatkowa qwerty bardziej się przydaje

  • 0

    15.  2009-09-23 14:04:40

    6: absolutnie się zgadzam.

  • 0

    16.  2009-09-23 14:46:26

    opinie swoją wystawiłem pod nickiem "taki SE" po doświadczeniach z telefonami typu: LG KS360 , HTC P4550 Kaiser, HTC Touch Pro , Samsung SGH-F700, Samsung Omnia i900, Nokia 5800, nokia e75, nokia n97 i obecnie 5730 (zrezygnowałem całkowicie z dotyku, i dużego wyświetlacza na korzyść 2 wygodnych klawiatur jedna do wybierania numerów i wprowadzania krótszych wiadomości 2 do dłuższych)

  • 0

    17. ~  2009-09-23 14:48:16  host: cc.azsoft.pl

    czemu SE jest sfotografowany na tle monitora apple??? ;>

  • 0

    18. ~  2009-09-23 15:34:21  host: cc.azsoft.pl

    bo ładny:)

  • 0

    19.  2009-09-23 15:42:28

    Ad 6. Nie zgodzę się. Ekranowa klawiatura na dobrym ekranie działa wyśmienicie. Wystarczy ekran zkalibrować i jazda. Oto mój filmik na potwierdzenie tych słów i muszę dodać, że nie jestem asem w szybkości pisania: http://www.youtube.com/watch?v=9VZFUO_T-Bk

  • 0

    20.  2009-09-23 15:43:57

    Cd ... oczywiscie ekran mozna obrócić i wówczas klawiatura ekranowa jest o wiele większa.

  • 0

    21.  2009-09-23 16:04:23

    Hajla, albo trafiles na bubla i miales wyjatkowego pecha albo jak bohater ZEZOWATEGO SZCZESCIA masz "szczescie" w zyciu. Ja uzytkuje/uzytkowalem jakies 7 modeli SE i jestem bardzo zadowolony. Zadnych przepalow z sersem tez nie mialem kiedy trzeba bylo cos naprawic. Swoja droga zalezy na jaki serwis trafisz bo co serwis to inne standardy. Uwazam, ze SE sa najwygodniejszymi sluchawkami w uzyciu i ich ergonomia stoi na najwyzszym poziomie.A co do tej jakosci i psucia sie to przeginasz. Zmyslasz nie majac pojecia o czym piszesz. Konkurencja nie oferuje w tym zakresie nic wiecej a uzywalem tez modeli innych marek.

  • 0

    22.  2009-09-23 16:24:13

    Lipa jak nic. Brak zdjęć z bliższego bliska :)Pudełko tandetne, wiotkie. Dużo w nim miejsca. Obraz wyświetlany na ekranie wklejony w PAINCIE! Pha! Już nie sikajcie po nogach an widok takich fałszywych zdjęć.

  • 0

    23.  2009-09-23 16:32:49

    domyśliłem się że nie wszyscy ze mną się zgodzą może i nie miałeś sposobności korzystania z normalnej klawiatury qwerty i dlatego jesteś za dotykiem ja miałem okazje porównać najbardziej znane w tej chwili dotykowce wraz z normalną klawiaturą w innych telefonach moim zdaniem nie ma co porównywać, jak pisałem wyżej to tylko moje zdanie

  • 0

    24. ~  2009-09-23 18:20:05  host: 80.51.91.245

    @9 prawda, prawda, święta prawda!

  • 0

    25.  2009-09-23 18:24:18

    @9 - widze kolego ze sie meczysz z jakąś nokią czy czyms podobnym... powiem krotko: w sobotę se k800i wpadł mi do kibla poplywal sobie kilka sekund wyciagnalem go oplukalem pod biezaca woda i dopiero uswiadomilem sobie ze trzebaby wyjac baterie, telefon sechl sobie na szafie okolo 30 godz i zgadnij co fachowcu??? działa bez żadnych zastrzezen!!! Mam tez htc magic i naprawde powazny dylemat który sobie zostawic a ktory sprzedac.

  • 0

    26. ~marcin  2009-09-23 18:55:33  host: 212.160.172.70

    tomunia- a mi se k800i spadł z balkonu na parterze i koniec,naprawa nieopłacalna.zalezy na jaki model trafisz,mam obecnie n e51 ponad rok i jest ok a kumplowi padła po miesiącu,jak to skomentujesz??

  • 0

    27.  2009-09-23 21:14:31

    Naprawdę podoba mi się ten telefon, ale znając SE nie wiadomo ile będą za niego chcieli, drożyzny nikt nie kupi. Ja dzisiaj miałem numer z Nokią 6300, kręciła się trochę w pralce pełnej wody, wysuszyłem na dmuchawie z samochodu, włożyłem i telefon chodzi jak by nigdy nic, ale są jeszcze plamy wody na wyświetlaczu, muszę go rozkręcić ale najpierw śrubokręt kupić i go wyczyszczać. Zależy na jaki model się trafi ;)

  • 0

    28. ~obserwator  2009-09-24 00:25:52  host: user-sk50.udn.pl

    Nie polecam NOKI psują się miałem 3 nokie i w każdej coś się zepsuło a do tego ciężka jest obsługa nowych modeli noki jest strasznie zakręcona na pewno łatwiejsze menu ma sony ericsson. Mam dwa sony ericsony jeden ma ok 3lat jest to k800 a drugi ponad 4,5 roku ( w 810i)i wszystko jest ok. Sony ericsony mają tylko jedną wadę chodzi o wejście (do ładowarki i słuchawek) często się nich gromadzi się nalot co powoduje że akcesoria do tego telefonu nie zawsze działają jak trzeba. Starczy tylko przeczyścić to wejście i jest wszystko ok, ale od nowego roku będą wejścia nini USB co ma już xpeia1 xperia2

Dodaj swoją opinię