Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Xperia X10 już 3. listopada

Sony Ericsson Xperia X10 już 3. listopada

LuiN 31 Października 2009 10:42

0 0

Do sieci trafił film reklamowy Sony Ericssona potwierdzający oficjalną datę premiery telefonu Sony Ericsson Xperia X10 - obecnie najpotężniejszego telefonu z Androidem na pokładzie. Nowy telefon zostanie zaprezentowany już 3. listopada.

Co potrafi nowa Xperia? Bardzo wiele - nagra filmy o jakości FullHD (1920 x 1080 pikseli), zrobi zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix, zaoferuje najnowszą wersję systemu Google Android oznaczoną jako 2.0, znajdzie się też w niej miejsce na GPS, WiFi, HSPA, pełną integrację z serwisami społecznościowymi i aż 32 GB pamięci wewnętrznej - na dodatek rozbudowywanej kartami microSDHC.




Sercem urządzenia jest najpotężniejszy na rynku, taktowany zegarem 1 GHz, procesor Qualcomm Snapdragon. Całości dopełnia panoramiczny 4,1-calowy ekran dotykowy wykonany w technologii AMOLED, wyposażony w pojemnościowy panel dotykowy z pełną obsługą Multitouch.

Źródło tekstu: sonyericssonworld, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Fx  2009-10-31 11:22:29  host: px-fo.telsten.com

    MIAZGUN! ;] Jak zawsze SE pokazuje, że nokia w dzisiejszych czasach to zabytek i badziew. Obecnie na podium są tylko HTC, Sony Ericsson i Samsung...reszta została wgnieciona w bentos jeziora Bajkał ;] //Tylko jedna uwaga - różowe logo SE? lepiej niech się opanują bo jeszcze jakieś pustaki od solarki zaczną kupować SE :O //

  • 0

    4. ~marcin1488  2009-10-31 11:27:33  host: 212.160.172.70

    a o bateri cos wiadomo?? do takiego kombajnu to musi cos mocnego byc

  • 0

    5. ~lll  2009-10-31 11:28:23  host: icy226.internetdsl.tpnet.pl

    juz zbieram kase, kto wie moze za rok...:))

  • 0

    6. ~raptoos  2009-10-31 11:48:56  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    @fx - jeszcze motorola ze swoim Droidem, chociaz Droid ma wolny procek... Ciekawe, kiedy X10 pojawi sie u operatorów, jest... piękny

  • 0

    7. ~  2009-10-31 11:50:22  host: v01-09.opera-mini.net

    zarabisty sprzet a nie jakies koranskie czy sfinskie badziewie!

  • 0

    8. ~123  2009-10-31 11:58:23  host: csknet-84-234-46-237.csk.pl

    Jakoś zagraniczne serwisy nic nie wspominają o nagrywaniu Full HD - czyżby była to zła interpretacja ulotki?

  • 0

    9. ~dziwne  2009-10-31 12:09:32  host: esp47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=arti cle&id=16172:x3-krotki-teaser&catid=49:sprzet&Itemid =91

  • 0

    10. ~j*  2009-10-31 12:14:42  host: hiu182.internetdsl.tpnet.pl

    tylko kogo będzie na to stać:)

  • 0

    11.  2009-10-31 12:40:00

    Dobrze widzę, że ten telefon ma zaokrąglany tył? Przyjmijmy, że kładę sprzęt na stole i chcę coś szybko naklikać jedną ręką. Czy X10 nie będzie bujać się jak konik na biegunach? ;)

  • 0

    12. ~  2009-10-31 13:04:09  host: v01-09.opera-mini.net

    nie!

  • 0

    13. ~  2009-10-31 13:17:00  host: 91-193-208-106.eimperium.pl

    Droid mimo że ma procek taktowany niższą częstotliwością (Texas Instruments 600 MHz) to i tak jest on wydajniejszy od tego Snapdragona!! Poza tym Droid ma jeszcze: * PowerVR SGX530 - główny procesor graficzny * układ DSP typu C64x @ 430 MHz - do cyfrowego przetwarzania sygnałów * układ ISP - do przetwarzania obrazu Ale tak na prawdę wszystko wyjdzie w testach. Android ciśnie mocno do przodu, ma szansę ostro zwojować rynek. Osobiście posiadam Galaxy i jestem bardzo zadowolony!!!!

  • 0

    14.  2009-10-31 14:29:42

    A ja ma swoją Nokię 6021 i nie narzekam :D Co to już te telefony nie potrafią. Jakbym nie miał co robić z pieniędzmi to bym sobie kupił taką zabawkę :)

  • 0

    15.  2009-10-31 14:33:53

    Świetny podkład muzyczny pod tą reklamę dali;)

  • 0

    16.  2009-10-31 17:17:28

    Czekam na pierwsze porownania zdjeciowe X2 do X3. Xperie X2 mozna juz kupic w Polsce ale to nie jest jeszcze polskia dystrybucja.

  • 0

    17. ~  2009-11-01 18:43:36  host: v01-09.opera-mini.net

    SE PANY! gdzie sa te dzieci neostrady typu gad czy ged albo jak mu tam leci? spia? bardzo dobrze dzieci, bo jutro rano do szkoly trzeba isc

  • 0

    18. ~  2009-11-01 23:25:10  host: e1-202-k1.elartnet.pl

    cena.... pewnie z 3000zł :( czemu takie rzeczy nie kosztują symbolicznie na przykład ze 100zł:( powinni je do pism dawać

  • 0

    19. ~  2009-11-02 00:04:07  host: 213-92-179-221.serv-net.pl

    witam telefo nie przechodzi wszystkich testów. podczas testu otwierania piwa butelkowego marki tyskie przewage miala butelka. telefon odniósł powarzne uszkodzenia przedniego panelu. stwierdzam iz nie ten telefon nie nadaje sie jako otwieracz do butelek....

  • 0

    20. ~  2009-11-16 10:17:22  host: chello089076233069.chello.pl

    ciekawe ile kosztuje już go chce

  • 0

    21. ~gość  2009-12-04 10:42:27  host: 088156216114.skarzysko.vectranet.pl

    Nigdy a życiu nie kupię (Noki) to badziewia są. Miałem 3 Nokie ( wszystkie nówki na gwarancji) i wszystkie szlak trafił po 2 latach a jedną nawet w czasie gwarancji Popsuło się gniazdo do ładowania telefonu a w serwisie stwierdzili że to mechaniczne uszkodzenie i kazali mi płacić za nie chyba ich pogięło!!!!!

  • 0

    22. ~--zając--  2010-06-02 21:59:00  host: chello089077238240.chello.pl

    Fajny fon. Kto widział na reala, to myśli że za duży, np. do kieszeni-błąd.

Dodaj swoją opinię