Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Xperia Pureness: "Rozmowa. Tekst. Czas."

Sony Ericsson Xperia Pureness: "Rozmowa. Tekst. Czas."

LuiN 25 Listopada 2009 13:54

0 0

sonyericsson xperia pureness Na wybranych rynkach został wprowadzony do sprzedaży telefon Xperia Pureness. Premierze rynkowej towarzyszy kampania reklamowa stworzona we współpracy z firmą Petronio Associates: "Rozmowa. Tekst. Czas".

Telefon ten oferuje alternatywne podejście do życia w dobie skomplikowanych, technologii cyfrowych, oferując niezwykły design z przeźroczystym ekranem i maksymalnie uproszczoną obsługę - rozszyfrowuje hasło reklamowe producent.

Kampanii towarzyszyć będzie trend do skupiania się na rzeczach najważniejszych i pozbywaniu się rzeczy zbędnych. Kampania skupia wszystkie korzyści telefonu w jednym przekazie - "Rozmowa. Tekst. Czas".

Sony Ericsson Xperia Pureness to pierwszy telefon komórkowy na świecie o przejrzystym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu LCD, oferujący ciekawe rozwiązania technologiczne z dziedziny miniaturyzacji, w elementach takich jak bateria, karta pamięci i antena, a także w całościowym wzornictwie.

Klawisze są ukryte i podświetlają się jedynie pod wpływem dotyku. Subtelne oświetlenie oraz powiadomienia o rozmowach i wiadomościach tekstowych zmieniają urządzenie z designerskiego przedmiotu w telefon tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.
Witryna MobileBurn przygotowała krótką prezentację nowego telefonu Sony Ericssona. Warto zapoznać się z poniższym filmem, przed zakupem telefonu:Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wl     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2009-11-25 14:16:53

  Wybranych rynkach:) W takim razie pozostałe wybrane rynki nie powinny wogóle o tym pisać. Nawet jak po czasie zawita na pozostałe rynki nie powinno się o tym pisać, może wtedy producenci przestaliby dzielić rynki. Coś za dużo tych rynków

 • 0

  2. ~WiateR  2009-11-25 14:35:26  host: user-89-108-232-141.mobile.playmobile.pl

  To urządzenie to syf, prejrzyjce sobie chociażby recenzje Engadget.com - ten ekran trzeba zasłonić ręką, żeby było coś widać, przydatne w polsce - do omijania pozostałościach po psach na chodniku...

 • 0

  3. ~xxx  2009-11-25 15:53:54  host: 77-254-49-145.adsl.inetia.pl

  Taki w wyświetlacz jest czytelny. W citroen c4 jest bardzo widoczny. Nawet jak świeci na niego słońce

 • 0

  4. ~  2011-07-27 13:17:01  host: bly66.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zerowa widoczność w słońcu, niemal zerowa w jasnym biurze, bardzo słaba w półmroku. Produkt zupełnie do kitu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet