Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson XPERIA Play bez Androida 4.0? [wideo]

Sony Ericsson XPERIA Play bez Androida 4.0? [wideo]

Q! 25 Maja 2012 11:42

0 0
Wiele wskazuje na to, że Sony Ericsson XPERIA Play nie otrzyma aktualizacji systemu do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Taka przynajmniej informacja widnieje na stronie Sony.

Będąc bardziej precyzyjnym, to taka informacja na wspomnianej stronie nie widnieje. Znajdziemy tam listę urządzeń z linii XPERIA, na które trafi najnowsza wersja systemu Android. Wśród nich zabrakło modelu Play.

Oznaczać to może, że, wbrew wcześniejszym zapewnieniom, użytkownicy tego smartfonu pozostaną oficjalnie ze starszą wersją systemu. Co ich ominie? Można zobaczyć na materiale wideo poniżej.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie





Źródło tekstu: Sony, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2012-05-25 12:36:38

    Na konkurencyjnym portalu kilka tygodni temu widziałem filmik z testów ICS na Xperii Play.

  • 0

    3.  2012-05-25 12:41:11

    Ciekawe czy też tak by było, gdyby nadal istniało SE.

  • 0

    4. ~applefan  2012-05-25 12:50:27  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    jak już pisałem ostatnio kto sobie zawraca głowę Androidowym telefonem po wypuszczeniu go na rynek. Kolejne trzeba wypuszczać.

  • 0

    5.  2012-05-25 13:06:46

    Można prosić linka do informacji na stronie Sony, bo ja tam czegoś takiego nie widzę.

  • 0

    6.  2012-05-25 13:07:33

    @4 tutaj niestety muszę przyznać Ci rację. Androidowce które mają wsparcie dłużej niż rok można policzyć na palcach jednej ręki.

  • 0

    7.  2012-05-25 13:12:21

    @darkussss - proszę bardzo: http://www.sonymobile.com/global-en/software/upgrade-to-android- 4/

  • 0

    8. ~applefan  2012-05-25 13:13:34  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @6 dzięki maniek - chociaż raz się ze mną zgadzasz. Aktualizacje telefonów z Androidem to dobre widzi misię producenta, bo ani jednego centa nie mają z tego że komuś tel zaktualizują - to są same koszty. Argument, że aktualizując zyskują zaufanie klienta to bzdura. Każdy Androidowy producent ma to gdzieś. Masa nowych modeli jednocześnie wypuszczonych całymi lawicami na rynek (to co większość nazywa dostosowaniem do klienta hehe) to jest cel. I tak co miesiąc najlepiej.

  • 0

    9.  2012-05-25 13:18:03

    @8 nie masz za co dziękować. Nie jestem ani fanem ani przeciwnikiem żadnego producenta ani systemu. A aktualizacja to jedna z wielu bolączek urządzeń z Androidem. Nie ma produktu doskonałego i wszystko ma swoje wady i zalety.

  • 0

    11.  2012-05-25 13:24:34

    @Q! dzięki Chociaż nieco dziwi mnie ta sytuacja bo na oficjalnym blogu Sony Xperia, dosłownie wczoraj lub przedwczoraj zapytano w komentarzach o aktualizacje i pracownik Sony który prowadzi owy "pamiętnik" napisał, że w ostatnim tygodniu maja rusza aktualizacja pozostałych modeli z 2011r i nie wspominał nic o braku wśród nich Play.

  • 0

    12. ~applefan  2012-05-25 13:25:28  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @10 żenada...

  • 0

    13.  2012-05-25 13:30:29

    @darkussss - no przecież nie będzie wspominać, że zmienia(ją) zdanie. ;-) A tak na serio, to dlatego znak zapytania w temacie niusa. Strona Sony jest "wyższa" niż XPERII, tak więc... Pewnie niedługo okaże się co i jak.

  • 0

    14. ~sebo  2012-05-25 13:47:07  host: 178.180.39.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    mam playa z beta icsa mozna sobie ja wrzucic . Moze to jakis blad? Tu jest link http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=6&ved=0C FwQFjAF&url=http%3A%2F%2Fdeveloper.sonymobile.com%2Fwp%2F201 2%2F03%2F29%2Fics-beta-rom-now-available-for-unlocked-xperia-pla y-smartphones-download%2F&ei=GXG_T6r0GMrrsgat6vWXCg&usg= AFQjCNHTsR-mJsZTX__xw1Vq_HB6bQqhJA

  • 0

    15.  2012-05-25 13:54:38

    Jak mawiał Alan Kay: “People who are really serious about software should make their own hardware.” To działa w obie strony, dlatego firmy wypuszczające sprzęt na Androidzie mają "w poważaniu" użytkowników.

  • 0

    16. ~paranoia  2012-05-25 14:50:51  host: public-gprs21898.centertel.pl

    wydaje mi się, że sony zamierza po prostu wydać następce Xperia Play, biorąc pod uwagę spore zainteresowanie tym modelem od jego pojawienia się. Tak poza tym brak ICS nie jest taką wielką wadą w Xperii Play, 2.3 przecież nie jest aż taki zły, ciągle duża część androidów to właśnie 2.3, a tak poza tym, to właśnie XP narzucił producentom gier większą optymalizacje pod kontem telefonu(nie tylko przez rodzaj kontrolerów), a nie prostacką konwersje z iOS, bo właśnie przez ich niedbałe konwersje gry na androidzie mają taką jakość, bo to nie wina samego systemu. Więc nawet bez ICS xperia play jest bardzo dobrym telefonem.

  • 0

    17. ~Lalek  2012-05-25 17:43:23  host: cpc10-finc14-2-0-cust318.4-2.cable.virginmedia.com

    Będę gryzł... A czekałem na aktualizację jak dziecko na Świętego Mikołaja...

  • 0

    18. ~  2012-05-25 22:07:04  host: z34-05.opera-mini.net

    ponoc problemy z stabilnoscia sa powodem i rezygnuja dla dobra urzytkownikow http://www.fanklub.se/2012/05/25/ice-cream-sandwich-dla-kolejnyc h-xperii/

  • 0

    19. ~Mario82  2012-05-26 16:07:16  host: c40-84.icpnet.pl

    http://blogs.sonymobile.com/products/2012/05/25/update-on-ice-cr eam-sandwich-rollout-for-xperia-smartphones/ "In regards to Xperia PLAY, after extensive in house testing with our developer teams and working with our partners, we have concluded that a consistent and stable experience, particularly with gaming, cannot be guaranteed for this smartphone on Ice Cream Sandwich – therefore, we will not make the Android 4.0 upgrade available for Xperia PLAY."

  • 0

    20. ~  2012-05-27 08:31:30  host: user-109-243-184-203.play-internet.pl

    Nie ma lepszego stabilnego Androida od 2.3x ,po porawkach 4.00 trochę się poprawiło ale??

  • 0

    21. ~  2012-05-27 13:13:28  host: z57-12.opera-mini.net

    Tracić życie przed ekranem plastikowej zabawki :D Ogarnijcie się dzieci, dopóki jeszcze nie straciliście wzroku od wklejania wzroku w 4 calowe ekraniki i to całymi dniami......

  • 0

    22.  2012-05-27 20:11:56

    Mogę powiedzieć, że wcale mnie to nie dziwi, bo Xperia Play była odczuwalnie wolniejsza od innych Xperii z 2011r.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-20-115-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~/// | 2017-12-14 14:00:36

Wy9ączając pakiet w cenie 28 zł tracimy bonus za przeniesienie 20 GB.


~zazu | 2017-12-14 13:59:08

jak ktoś potrzebuje klasyka to są sensowne, dla starszych osób ok


~Zygmunt Krok solony żaczek | 2017-12-14 13:58:32

A2 bezbhd voice jest niegodne uwagi do rozmów.


~Zygmunt Krok solony żaczek | 2017-12-14 13:57:28

Tylko Plus, polska sieć z polskim kapitałem i polskim prezesem.


Remington | 2017-12-14 13:55:29

@42: przedwczoraj

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet