Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sony Ericsson Xperia neo od 27. lipca w T-Mobile

Sony Ericsson Xperia neo od 27. lipca w T-Mobile

LuiN 20 Lipca 2011 13:13

0 0

sonyericsson xperia neo Od 27. lipca w cennikach sieci T-Mobile pojawi się nowy smartfon produkcji szwedzko-japońskiego koncernu Sony Ericsson, model Xperia neo.

Sony Ericsson Xperia neo jest oparty na systemie operacyjnym Android 2.3 Gingerbread i wyposażony w procesor 1 GHz. Jedną z zalet telefonu jest pojemnościowy wyświetlacz dotykowy Reality z technologią Sony Mobile BRAVIA Engine, o przekątnej 3,7 cala.

Aparat 8 MPix z czujnikiem Exmor R pozwala na robienie zdjęć oraz kręcenie filmów HD nawet przy słabym oświetleniu. Wbudowane wyjście HDMI umożliwia oglądanie zdjęć i filmów na telewizorze.

Biuro prasowe sieci T-Mobile nie przedstawiło jeszcze promocyjnych cen telefonu dla nowych klientów, Xperia neo pojawiła się jednak w cenniku telefonów dla klientów przedłużających umowę (plik .pdf; 165 kB).






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1. ~123  2011-07-20 13:35:10  host: 106.v33.interkam.pl

    Czy będzie jakaś ogólna zmiana cennika w tamtym dniu, czy tylko dopisany zostanie ten telefon?

  • 1

    2. ~RaX  2011-07-20 13:42:53  host: ioj130.internetdsl.tpnet.pl

    Jak nie przedstawiła cennika, skoro od dzisiaj się zmienił i SE Neo już w nim jest! Porśba o podawanie sprawdzonych informacji!

  • 1

    3. ~KidA  2011-07-20 13:56:39  host: 213-238-67-52.adsl.inetia.pl

    Kolejny tani ale i niezłej jakości smartfon w T-Mobile. Teraz czekam na długo zapowiadanego myToucha 4G. Widzę, że wybór będzie spory przy przedłużaniu umowy.

  • -1

    4.  2011-07-20 14:23:42

    @2 zamiast tak pisac, pochwal sie w ktorej ofercie... napewno nie dla nowych klientow zarowno prywatnych jak i firmowych... rowniez na przedluzenie firmowe nie ma go w cenniku. jest tylko na przedluzenie prywatne w cenach 799/699/499/199/1/1/1 w "Zwyklym przedluzeniu" oraz za 699/599/299/1/1/1 w ofercie multimedialnej. niezbyt wygorowane ceny jak na t-mobile.

  • 1

    5. ~3m  2011-07-20 15:11:50  host: host-81-190-64-147.gdynia.mm.pl

    To jest niestety wielka słabość ERY/T-Mobile, że jak wchodzą nowe modele telefonów, to jest zgaduj zgadula, w których taryfach będą dostępne,a w których nie, i czy akurat komuś się chciało zamieścić aktualny cennik na stronie, czy też nie.

  • 1

    6.  2011-07-20 15:33:09

    @5 z czasem bedzie wszedzie. kiedys byla jednak zasada, ze najpierw takie nowosci dostawal biznes, a telefony typu aura czy 8800 byly tylko w biznesie. teraz to niestety loteria. ja pamietam, ze 3-4 miesiace temu kupowalem w tej cenie desire (obecnie 200zl drozszy) wiec oferta nienajgorsza. ceny pewnie jeszcze troche spadna, bo beda musieli ludziom zrekompensowac jakos 1,5 miesiaca najgoretszego okresu swiatecznego, gdzie bedzie masa przedluzen, a nie bedzie znizek z punktow era premia, bo punkty mozna wykrozystac tylko do polowy listopada...

  • 1

    7. ~RaX  2011-07-20 15:43:28  host: ioj130.internetdsl.tpnet.pl

    Oczywiście, że jest dla nowych: Sony Ericsson Xperia Neo 199 149 99zł 69zł 45zł 25zł 1 1 1 1 349 249 499 399 799 599 899 799

  • 1

    8. ~marek  2011-07-20 15:49:30  host: public12302.xdsl.centertel.pl

    Filmowanie w rozdzielczości HD 720p, wyjście HDMI, przez co nagrany materiał możemy bezpośrednio obejrzeć na telewizorze HD. Niedługo smartfony zaczną wypierać nie tylko aparaty fotograficzne ale nawet tanie amatorskie kamery video :) Brawo T-Mobile za wprowadzenie Neo do oferty

  • 0

    9.  2011-07-20 15:57:44

    @7 to widocznie pracujesz w salonie i Wam cennik przeslali, bo w cenniku na stronie nie ma zadnej wzmianki o tym telefonie (jest z 22 czerwca).

  • -1

    10.  2011-07-20 15:58:00

    wprowadziliby lepiej nokie e6, która jest już u wszystkich innych operatorów...

  • 0

    11.  2011-07-20 16:00:09

    @8 rozdzielczosc HD ma sie nijak do jakosci... ostatnio ogladalem film z 550D i podpietego do tego 135mm f2/l. szczeka opada.

  • 1

    12. ~3m  2011-07-20 16:06:49  host: host-81-190-64-147.gdynia.mm.pl

    @ thonka: tak więc widać, jak potworny bałaga mają w T. Salony mają cenniki, które kiedyś ktoś łaskawie być może zamieści na stronie T-mobile.pl

  • 1

    13. ~  2011-07-20 16:24:28  host: public2409.cdma.centertel.pl

    Ludzie dajcie na luz, u każdego opa (bez wyjątku) cennik zmienia się średnio co 2 tygodnie. Są to drobne zmiany cen, a Telepolis wspomina o zmianie cennika wtedy, kiedy dzieje się coś ciekawego, np pojawia się jakaś nowość lub znaczne obniżki cen.

  • 0

    14. ~hienatele  2011-07-21 07:51:54  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    A to dobre, T-Mobile prowadzi jeżeli chodzi o nowinki telefonów :)

  • 0

    15.  2011-07-28 11:36:47

    dobrze, że T-Mobile prowadzi, ale ja nie jestem niestety w T-Mobile, tylko w Orange. (choć może najwyższy czas zmienić operatora...) Nie wiadomo coś w związku z tym, kiedy się pojawi ten telefon u innych operatorów? I cena, cena, cena?

  • 0

    16.  2011-08-01 10:51:06

    Siema ! co dotyczy ceny, ja znalazłem następujące informacje: w T-Mobile w taryfie "Zawsze w kontakcie", kształtuje się w przedziale od 249zł (umowa na 36 miesięcy, przy abonamencie 99zł), do 898,99zł (umowa na 24 miesiące, przy abonamencie 25zł). Cena na Ceneo od 1.398 zł w 7 sklepach, na Allegro od 1.200 zł na 14 aukcjach! więc myślę, że można znaleźć całkiem ciekawe oferty. ja też mam jedno pytanie, chyba ktoś wie? w jakich kolorach będzie u nas dostępny?

Dodaj swoją opinię